Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
08 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
7 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
Telefon Kutusu Eziyeti
Yeni binaya taşınalı neredeyse 2 ay olacak hala telefon kutusu yok. Taşınığımızdan beri ne ev telefonu ne de internet kullanabiliyoruz. Adres değişikliğini nisanda yapmıştık ayrıca. Şikayetvar.com'a şikayet yazdım, apartmanca imza toplayıp verdik olmadı. Yeter artık bunun çözümü nedir yahu sinirden öleceğim artık. Kim bilir daha kaç ay beklicez. Her yeni binada bu sorun var mı? Bu sorunu yaşayanlar nasıl çözdü acaba?
9 yıl
Led Tv Kötü Görüntü Sorunu
elimde kullanabileceğim bir led tv var. benim olmadığı için kullanma kılavuzunu falan bulamadım. üstünde modeli yazmıyor. markası arçelik, modeli de sanırım a40-lb8374. görüntü çok kötü gerçekten. tüplü televizyondan çok daha kötü bir görüntüsü var. bunu nasıl güzel yapabiliriz? yoksa böyle tv'lerin hepsi böyle mi? hiç anlamam tv işlerinden kusura bakmayın.
9 yıl
Uluslararası Ticaret ve Finansman
bu bölüm hakkında bilgisi olan var mı? mezun olunca ne gibi işlerde çalışabiliriz? genelde vakıf üniversitelerinde var. ben afyon kocatepe'de düşündüm bu bölümü. fazla üniversitede yok ama iş olanakları nasıldır?
9 yıl
Adalet Myo Taban Puanları
9 yıl
İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği
arkadaşlar bu bölüm hakkında bilgisi olan var mı? nasıldır sizce?
9 yıl
Bir Gif Vardı
zenci bir adam basket maçında iştahlı iştahlı yemek yiyordu. şunu biri koyabilir mi beyler?
9 yıl
Halkla İlişkiler ve Tanıtım
arkadaşlar bu bölüm nasıldır? mezunlar cevap verebilirse sevinirim. özellikle istanbul üniversitesi ve ankara üniversitesi için iş imkanları nasıldır?
9 yıl
Özel Tanımlı Fonksiyonlar
arkadaşlar bu konu lys konusu mu yoksa hem ygs hem lys mi?
9 yıl
yanlışlıkla fazla para yatırmak
bilen bilir internetteders.com adlı bir site var. ordan ders alacaktım. gittim atm'ye 20 tl yatırmaya. bozuk yoktu 50 tl vardı. aklımda para üstünü geri veriyor diye kalmış, 50 tl'nin hepsini yatırdım yanlışlıkla. neyse hocaya mesaj attım fazla yatırdım diye. tamam dedi hesaptan 20 tl kesti. 30 tl'yi hesap numarası ver göndereyim dedi. ya şimdi elimde bir kredi kartı var babamın. hesap numarasını nerden öğrenirim bunun? ya kısacası parayı nasıl alabileceğimi anlatabilir mi biri? çok kafam karıştı
9 yıl
En İyi YGS Fasikül Deneme
hangi yayın sizce? ne almamı önerirsiniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle