Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
20 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
389 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Anker SoundCore Liberty 3 Pro İnceleme

Anker SoundCore Liberty 3 Pro


Önceliğim müzik dinlerken güzel bir ses almak , telefon görüşmesi de iyi olursa yeterli düşünerek , 1000 TL ile bütçe ile başladım ( 200 daha ver şunu al al derken  ) , bir çok yorum kulaklık incelemesi vs. okudum sonunda bu kulaklığa karar verdim ve Amazon'dan 2300 Tl' ye aldım.

Kendi Kişisel Görüşlerime göre 1 hafta kullanım yorumlarım ;


+ Ses Kalitesi gerçekten güzel, Baslar , Midler , Tizler hepsi olması gerektiği kadar , ne baslar , midlerin, tizlerin önüne , ne de tizle diğerlerinin önüne geçiyor , çok dengeli bir kulaklık ve ayrıntıları duymak , her enstrürman ayrımını yapmak gerçekten hoş. + LDAC


+ Soundcore uygulaması ile HearID ile kulağınaza göre ayar ile kulaklık derinliği, ses tınıları yerine göre daha güzel oluyor. ama bazen Saoundcore Signature ile daha iyi..


+ Kulakta oturuşu için 4 takım uç ile kanat ile ideal bir oturuş yakalayabiliyorsunuz ve soundcore uygulamasında fit test ile oturuşunu test edebiliyorsunuz.


+ Kulaklık Bağlantı hızı iyi ve 3 oda sonrasında kopma olmadı, kutu alışmışın dışında farklı bir tarzı var.


+ ANC başarılı transparan mod orta+


+ Telefon görüşmelerinde iyi dönüşler aldım.Eksi düşüncelerim


  • Kulaklıklar gerçekten büyük
  • Fiyat .. tartışmalı ama ( TR şartları ) , bence biraz daha düşük olabilirdi.
  • Bazen HearID tizleri öne bir tık fazla çıkarıyor , eq ayarı ile sorun kalmıyor.

Aklıma gelenler şimdilik bu kadar .. Daha önce kullandığım kulaklıklar kablosuz kulaklıklara örnekler TTEC Airbeat Duo , Anker R100 ( hiç beğenmediğim bir kulaklık) , Galaxy Buds Live..

2 yıl
Forum donanım Ceza ve Adminlerin normal olmayan davranışları

Galatasaray bölümüne bu mesajı attım ve 4 gün ceza aldım sebep şahsa hakaret ;


Etobo oynatır terim bu çocuğu oynatmaz , geçen senelerde Selçuk İnan oynardı Taylan beklerdi , arda oynar kerem bekler , babel forvet oynar , Halil bekler , ne zaman ki zorunluluk olur o zaman oynatmak zorunda kalır oo kral FT vs.. FT , FT bıktık artık sizin herşeyi FT bağlamanıza ...

FT giderse hiç kimse onun kadar başarılı olamadı bla bla yazanlar eminim ki Sabri yerine kimi transfer edersen yine Sabri ilk 11 de oynar diyen tipler aynıdır. Kaliteli sağ bek alınınca Eboue, mariano oynayamadi tabi . FT yerine tuchel, (tükenmişlik sendromu) gelecekti vakti zamanında gelseydi FT anan olmazdı Sabri gibi.


mesajı 10 kere okudum acaba nereden hakaret var diye destek talebi açtım ve verilen cevap daha traji komik


"FT anan olmazdı Sabri gibi."Mesajınızın bu kısmı hoş değil.


--------------------,----


ben itiraza devam ama sonuç yok


Anan= anmak ,

Fatih Terim'i anan(hatırlayan ) olmazdi Sabri gibi.


Ciddi ciddi buna ceza verdiyseniz bu hatayı düzeltmeniz gerekir. tüm mesajı tümden okuyun ne demek istediğim belli offf offf!!!


yazdım ama sonuç yok !


şimdi arkadaşlar mesajda fatih anne anan yada benzeri anlayan gerçekten var mı merak ediyorum bu posta yazabilir misiniz ? yoksa art niyet belli değil mi ?
3 yıl
Laptop açılmıyor s.m.a.r.t status bad
Laptop açılmıyor sanırim SSD disk bozuldu aşağıdaki hatayı aliyorum ne yapabilirim ?
5 yıl
Ford Focus 1.5 TDCİ 120 HP Yakıt Tüketimi
Kendi aracım ( fiesta 1.4 TDCI 70 hp ) küçük olduğu için tatile araç kiralayarak gittiğim araç ise Ford Focus 1.5 TDCİ 120 HP EU6 trend-x manuel .
Eskişehir - Kütahya - Afyon - Burdur - Antalya güzergahından gittim , araç 2 yetişkin , 2 çocuk ve full bagaj ortalama 110-120 km ( genelde CC 120 sabitledim) . klima yolun yarısında 2. ve 3. kademe ile açıldı. 2 kere çocuklar için durdum ve yol güzergahını bilenler kırmızı ışık vs bayağı var.


Toplam yol: 452 km
Ortalama tüketim 3.9 lt
Ortalama hız : 101 km

sonrasında normal kullanım çoğunlukla araba neler yapabiliyor diye zevkine gazladım ve hep klima açık tahminen 850 km si şehir dışı 370 km şehir içi kullanım değerleri.


Toplam yol : 1167 km
Ortalama tüketim : 4.7 lt.

Sonuç olarak 1.5 TDCİ 120 HP Euro6 motorla gerçekten yakıt verimliliği ve performans açısından beni tatmin etti.
6 yıl
Soda limonato meyve suyu ÖTV geldi şaka değil
6 yıl
1500 TL Civarı Günlük Kullanım Laptop Tavsiye ?
1500 TL Civarı kasa kalitesi iyi olan için 300 TL daha artırabilirim.

istediklerim günlük kullanım için oyun belki FM oynarım çok ağır oyun oynamam , yüksek çözünürlüklü filmler TV ye atıp izlerken sıkıntı yaratmayacak ısınma sıkıntısı olmayan ne kadar ucuz olursa o kadar iyi olan bir laptop tavsiyesine ihtiyacım var.
6 yıl
lenova moto e4 plus alınır mı arkadaşlar?
Başlıkta dediğim gibi arkadaşlar bu telefon 5000 mah olması şarj uzun gidecek benim istediğim bir şey 3gb ram nfc falanda olmazsa olmaz keşke ekran 5 inc olsa artık alışırım sanırım.
Lenovo telefonlar nasıldır servis kronik sorun vs ?
Riske mi giriyorum sizce?
6 yıl
Yusuf Namoğlu buna gol verecek hakemin kokartını alırım
8 yıl
Ünal Aysal kulübü batırdı değil mi ?
Sarı-kırmızılıların 2014 Mayıs ayında borçlarını yeniden yapılandırılması Kulübün geleceğini aydınlattı

Aysal başkanlığında Faruk Işık’ın çabaları ile masaya oturan Aslan yüzde 77’si dolar yüzde 23’ü TL olan borçları tam tersine çevirdi

TL’nin değer kaybı ile tüm kulüpler zora girerken Cimbom bu sayede 65 milyon TL borçtan kurtuldu, dolardan yapacağı zarardan kâr etti

MALİ yapıdaki bozukluklar nedeniyle sarı-kırmızılılar transferde temkinli davranırken UEFA’nın sopasını da hep hissediyor. Avrupa futbolunun patronu mali fair play için G.Saray’ı yakın takibini sürdürürken sarı-kırmızılılar bu kıskaçtan kurtulabilmek için yaptıkları düzenlemeleri UEFA’ya göndererek biraz daha esneklik istiyor.İŞTE bu dönemde, TL’nin değer kaybetmesi ile birlikte dövizde büyük bir artış yaşanırken G.Saray ise büyük bir zararın kıyısından döndü ve eski başkan Ünal Aysal ile dönemin Sportif AŞ Genel Koordinatörü ve İcra Kurulu Başkan Vekili Faruk Işık tarafından yapılan düzenlemenin yararı şimdi ortaya çıktı.2014 yılının mayıs ayında G.Saray’ın mali yapısını düzeltmek isteyen Aysal ve Faruk Işık, borçlar için Denizbank ile masaya otururken yüzde 77’si dolar, yüzde 23’ü TL üzerinden olan borçları tam tersine çevirerek yüzde 77’lik döviz borcunu TL’ye çevirdi. 5 Mayıs 2014’te 1 dolar, 2.0966 TL’ye eşitken yapılan bu anlaşma sonrasında 129 milyon dolar olan borcun TL olarak ödenmesi için el sıkışıldı ve 270 milyon 461 bin TL olarak çevrildi. Bu rakamın yüzde 35’i bir yıl içinde ödenirken kalanın yüzde 65’i ise bir yıldan daha uzun bir vadede ödenmek üzere banka ile anlaşma yapıldı. İlk yapıldığı günde G.Saray 4.3 milyon Euro fark öderken Aysal ve ekibi bu operasyonun uzun dönemde G.Saray’ın büyük yararına olacağının altını defalarca çizdi.ÜNAL Aysal’ın olaylı bir şekilde başkanlığa veda etmesinin ardından önce Duygun Yarsuvat sonra ise Dursun Özbek göreve gelirken, TL’nin değer kaybının hızlanması ile birlikte ortaya çıkan yeni rakamlarla G.Saray’ın uçurumun kıyısından döndüğü görüldü.BORCUN %35’İ ÖDENDİ BİLEBU anlaşma yapılmasaydı 129 milyon dolarlık borç şu anda 377 milyon 337 bin TL’ye ulaşmış olacaktı. 2014 Mayıs’ında yapılan bu anlaşma sayesinde sarı-kırmızılı kulüp dün itibari ile yaklaşık 106 milyon TL’lik bir zarardan kurtuldu. Yüzde 35’lik kısmı bir yılda ödenen paranın yüzde 65’i ise uzun döneme yayılırken G.Saray’ın 69 milyon TL’lik bir döviz farkı borcu olacaktı. ‘Zarardan kâr’ olarak Aslan’ı yükten kurtaran bu anlaşma Dursun ve yönetimini de rahatlattı.
http://sampiy10.gazetevatan.com/hayat-kurtaran-anlasma--856506-super-lig-sampiy10-haber/


Ünal Aysal özlüyoruz.
8 yıl
Bu sene İnşallah Beşiktaş şampiyon olur(Bir Galatasaraylı)
2008-2009 öncesi maç konunuz açılmıştı 6. mesaj Beşiktaş şampiyon olacak ve olacağını hissediyorum demiştim. ( Lucescu Galatasaray'dan beşiktaşa gittiği zaman tüm arkadaşlarıma aynı şeyi söylemiştim)

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=25081213

Bu sene de aynı hisleri taşıyorum ve Beşiktaş şampiyon olur inşallah uğurlu gelirim yine.

Not: Galatasaray'lı olup eleştirecek arkadaşlara içimden hiç Galatasaray'ı desteklemek gelmiyor taraftar olarak o yüzden sen Galatasaray'lı falan değilsin gibi saçma şeyler yazmayın.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle