Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
13 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
7 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
9 yıl
353.DÖNEM ESAS BİRLİĞİ: BATMAN İL JANDARMA OLAN DEVRELER
Devrelerim benim eğitim birliği: Kastamonu 5. jandarma eğitim alay komutanlığı Esas birliğim: Batman İl Jandarma Komutanlığı.. 1.Grup gideceğim. 353.dönem

var mı buradan olan başka devrem? :)
9 yıl
Askerde KPSS Tercihi?
Arkadaşlar askerdeyken özellikle acemilik dönemine denk gelen sürede KPSS atama döneminde tercih yapmak için imkanımız var mıdır? Tercih yapmak sıkıntı değil ösym'nin sitesinden yapıyoruz da, kılavuzu falan incelemek lazım. Daha önce böyle birşey başından geçen var mı?
12 yıl
Kpss Önlisans Ne Zaman?
Merhabalar; bir arkadaşım bu sene kpss önlisans'a başvurmuştu.. 26 eylülde olacak sınav ertelendi demişlerdi ama arkadaşıma sınav yeri kağıdı gelmiş.. 26 eylülde yapılacak mı sınav yoksa?
12 yıl
Adsl ile alakalı bir soru?
Merhabalar... Bir kaç gün içerisinde ttnet adslimi kapattırmak istiyorum... Çünkü okul dönemi içerisinde girmicem yani gelecek sene yaza kadar girmem.. Sorum şu; gelecek sene yazın tekrar açtırdığım zaman benden bağlantı aktivasyon ücreti ne kadar alırlar? bir de kapattırmadan hattı dondurmak gibi bir seçeneğimiz var mı?
13 yıl
Nejat Uygur Vefat Etti Haberi Doğru Mu?
Arkadaşlar bazı yerlerde görüyorum özellikle facebook'ta Nejat Uygur Vefat Etti Başımız Sağolsun gibi şeyler yazıyor. Doğru mu bu?
13 yıl
Bilgisayar ile ilgili bir soru?
Arkadaşlar bilgisayarımda Windows Xp Service Pack 1 yüklüde, Service Pack 2 yüklücem ama SP1'in içinde bulunan Dosyalarımı kaybetmekten korkuyorum, ne yapabilirim? Tavsiyesi olan var mı?
13 yıl
DGS ( Dikey Geçiş Sınavı ) Kaldırılacak mı?
Merhaba arkadaşlar, ben 2 yıllık işletme tercihlerimi yaptım tutması büyük bir ihtimal ben 2 yıllıkı bitirip Dgs ile 4 yıllığa geçiş yapmayı düşünüyorum ama bir arkadaşım Dgs kalkacak boşuna 2 yıllık tercih yapmışın dedi, sizce doğru mu var mı böyle bir durum? :S
13 yıl
Xp Sp1 ve Msn hakkında bir soru? Lütfen bakarmısınız..
Arkadaşlar bilgisayarımda Xp Service Pack 1 işletim sistemi yüklü Msn 8.5 veya üstü yüklemek istiyorum kabul etmiyor bu sorunu nasıl halledebilirim , mutlaka halletmem lazım bu sorunu lütfen yardımcı olun bana.
13 yıl
'266 sıra sayısı msi.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı' nedir?
Arkadaşlar bilgisayarımda Msn 8 yüklüydü sizlerde bilirsiniz dünden beri Msn'de yeni sürüme geçmeniz gerekir diye bir yazı var, tamam diyorum karşıdan yükleniyor bu defada en son '266 sıra sayısı msi.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı' hatası veriyor.. Bu sorunu nasıl halledebilirim msn'e giremiyorum
13 yıl
''Çok Güzel Hareketler Bunlar'' yeni bölümleri ne zaman ?
Arkadaşlar ÇGH'nin yeni bölümleri ne zaman başlıyor ya çok özledik?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle