MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
26 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
23 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
13 yıl
KULAK İÇİ KULAKLIKLARA DİKKAT !!!!!
Arkadaşlar dikkat edelim:

Geçen gün kulak temizliği yaptırdım ve kulak kirlenmesinin en büyük sebeplerinden birisinin de kulak içi kulaklıklar olduğunu öğrendim. Özellikle de cx300-er6i-um1 vs gibi kulağı tam olarak izole eden kulaklıklarda bu etki çok çok daha fazla. Size tavsiyem en yakın kliniğe gidip kulaklarınızı bi kontrol ettirimeniz, temizlikten sonra duyduğunuz seslere zaten inanamayacaksınız.

Doktora göre: kulak içi kulaklıklar özellikle de bas seslerde kulak içindeki havayı sürekli olarak içeri itiyor ve kulak içindeki kirlerin birikmesine ve kulağın kendisini temizleyememesine sebep oluyor, o yüzden kulak içi kulaklıkları sürekli olarak kullanmasak iyi olacak
13 yıl
CARDO S-800 KULLANAN VAR MI?
Selamlar

Benq T60 aldım ve bluetooth kulaklık olarak da Cardo S-800 diye bir cihazı gözüme kestirdim ancak fiyatı bayağı bir tuzlu: 125ytl.
Kullanan var mıdır? Nasıldır, iyi midir? Siz nasılsınız, iyi misiniz?
13 yıl
Partitionlar Görünüyor Ancak Bilgilere Ulaşılamıyor
Herkese selamlar

Durum şudur:
IDE (C) diskimin yanına önceki makinamda kullandığım (D) ve (E) olarak iki partitionlu 500gb sata diskimi taktım.
Disk Management'da tüm partitionlar görünüyor ancak Sata'daki iki partition (D) ve (E) da (biri 131.20 digeri de 334 küsür) RAW formatında görünüyor ve size olarak da "0" görünüyor.
(D) olan Healthy ve Active, (E) ise yalnızca Healthy
(D) 131.20 zaten boştu ancak 334'lük (E) partitionda dunya kadar data var neden böyle görünüyor olabilir ki?
Ayrıca My Computer içerisinde de her iki partition da tanımsızmış gibi duruyor ve tıkladığımda da "formatlamak ister misiniz" uyarısı çıkıyor.

Arkadaşlar berbat bir durum, lütfen yardım. İnşallah eski diskimdeki veriler gitmemiştir veya düzeltmek için format atmama gerek yoktur???


edit: olay çözülmüştür sağolasın Get Data Back
13 yıl
Yok abi kesin nazar değdi, bu ne yaa!!!
Herkese selam

O kadar para ver, canavar gibi (güya) sistem topla ve işe bak! GPU-Z ile aldığım ekranda Zotac 8800gt amp "pci-e x1" modunda çalışıyor.
Ne denediysem olmadı: pci-e voltajı, mch voltajı da artırdım ama hikaye. Ayrıca zaman zaman sistem açılırken boot etmiyor ve 1 uzun 2 kısa uyarı sinyali (yani ekran kartı ile ilgili) veriyor. Ama beni asıl deli eden bunun "zaman zaman" olması. Yahu bir donanım parçası ya çalışır, ya çalışmaz... nasıl zaman zaman olabiliyor ki bu iş? Anakart ve ekran kartı BIOS surumleri de guncel.
Uzman kardeşlerim bu tip bir sorunla karşılaşanınız var mı? Nasıl çözebilirim? Sizce anakart mı ekran kartı mı problemli?

Lütfen yardım..
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.