Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
H

Yüzbaşı
05 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
28 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
5 yıl
Lg G4 Stylus hakında
Lg G4 Stylus 8 GB 1 GB Ram Ekran 5,7 inç,bu tlf almak istiyorum geniş ekran olduğu için,kulanma amacımda tamame internete gezinmek,internet bankacılığı ve face amaçlı olarak,oyun kesinlikle yok,yukardaki kulanımda bana sıkıntı yaşatırmı,hızı,ram ve hafıza durumu zayıfya.
H
8 yıl
GOOGLE *Mobilecraft GOOGLE.COM/CHUS
Arkadaşlar bu gün karedi kartı exstreme baktım GOOGLE *Mobilecraft GOOGLE.COM/CHUS adı altında bende 2.8 dolar para bende kesilmiş,bu hesabı bilen varmı,bu hesap kime aittir nasıl bilecem,mesele olan bu küçük meblağ değil,yarın daha büyük meblağ kesilmemesi için yapabilirim,benim google yele ilgili google play da paypal hesabımdan tablet için bir iki program almıştım,bu paranın google tarafından neye karşılık kestiklerini nasıl bilecem.Saygılarımla.
H
9 yıl
Benim cihazım root olmuşmu.
Tarif edilen şekilde root alma olayını gerleştirdim cihaz yeniden açıldı hiç bir fark yoktu,cihazım root olup olmadığını nersinde beli eder,saygılarımla.
H
9 yıl
Sis uzantılı
Arkadaş sis uzantılı bir doyayı androit tablete nasıl yüklerim,bende olan opera mini sis uzantılı olduğu için androd tablete yükleyemedim
H
9 yıl
C5-03 görüntülü konuşma
Arkadaşla c5-03 tlf nun ön kamerası olmadığı için karşıdaki kişiye görüntü gönderemiyoruz peki karşıdaki kişinin görüntüsünü alabilirmiyiz yani bu tlf la tek taraflı görüntülü görüşme mümkünmü?
H
10 yıl
Ovi mağazasında tlf gönder ücretlimidir
Arkadaşlar Ovi mağazasında tema veya herhangi bir programda cep tlf göder seçeneği var,acaba cep no versek gelirmi,gelse ücretlimi,cep ten internete bağlandığımda ücretsiz indirdiğini biliyorum,tabi ücretsiz programlar için,acaba cep tlf gönder seçeneği nasıl.
H
11 yıl
Vodafonden yeni kampanya mesajı
SÜPER teklifler çok yakında Vodafone' da!Hen HERYÖNE konuşturan hemde CEP TELEFONU sahibi yapan AVANTAJLI tekliler için önümüzdeki haftayı bekleyin,KARLI ÇIKIN! Diye bu gün bir mesaj geldi bana.
H
11 yıl
Turkcell Fatura sorunu
Türkcell deyken kesim tarihi ayın 10 ve 13 den sonra faturam beli oluyordu,son ödemede ayın 20 siydi,ayın dokuzunda vodafoneye taşıdım,ayın 13 debeli olması gereken faturam halen yok,ama kesin var olduğunu biliyorum,acaba ben hatımı vodafoneye taşıdığım için bana br iyilik mi düşünüyor olabilirmi...!
H
11 yıl
Bu LNB nin farkı nedir?
H
11 yıl
Numara taşıma
Arkadaşlar şua an turkcell faturalı kamu 1200 ve kesim tarihi ayın onu olan hatımı kısa zamanda vodafoneye taşımam gerekiyor,bide ayın dokuzu sarkarsa bir gün için turkcell bana 40 tl bir fatura çıkaracak,turkcell bayisi bu kalan beş gün için kesin geçersin garantisi vermiyor,ama bayi bunu öneriyor; hatını ayın dokuzundan önce turkcell kontörlüye çevir,bir kaç gün sonra vodafoneye geçişi yaparız,bu olabilirmi,önerceğiniz başka yöntem varmı.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.