Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
02 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
12 yıl
LANPARTY DK P35-T2RS Ethernet Denetleyicisi Sorunu
Forumda bir arkada$tan aldığım sistemi formatladım cd si olmadığı için sitesinden driverları çektim fakat Ethernet Denetleyici bir türlü yüklenmedi, aynı anakarttan kullananlar varsa yardımlarını bekliyorum.

DKP35_Marvell_LAN.zip bunu yüklüyorum.

Ses, Chipset ve Lan yükledim sitesinden, acaba başka birşeymi yüklemem gerekiyor, yardımlarınızı bekliyorum.
16 yıl
Bu Saatte Nokia 6630 mu yoksa K750 mi?
Daha önceden 6630 kullandım çok memnun kaldım. Arkadaşımda K750 var çektiği fotoğraflar ve mp3 çalarken çıkardığı sesin 6630'la alakası yok, adeta mükemmel. 6630 almamın tek avantajı Symbian olması gibi geliyor, K750'de de joyistik sorunu yaşayabilirmişim telefoncu arkadaş öyle dedi. Ne yapacağımı bilmiyorum yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum..
16 yıl
Korsan XP'ye Para Cezası
Dün alışveriş yaptığımız bilgisayar firması patronumla görüşmüş. Görüşmede bilgisayarlarınız da yüklü olan Windows XP'ler lisanssız demiş. Şehirde microsoft geziyor lisanssız sistemlere 4500 ytl para cezası kesiyor demişler. Ceza yemek istemiyorsanız size lisans satalım demiş, bilgisayar başı 150ytl'ye veririz size demiş.

Sizce bu durum nedir? Yaşadığım şehir Giresun, ufak bir şehir.. Neden microsoft gelip burda denetleme yapsın? Daha önce böyle birşey duyan varmıdır? Ne yapmalıyım arkadaşlar? Sizce bilgisayarcının para kazanmak için uydurduğu bir yalan mı? Görüşlerinizi bekliyorum..
16 yıl
Nokia 6630 Firmware
6630 için firmware'leri hangi adresten temin edebilirim? Aradım taradım bulamadım, bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.
16 yıl
Thermaltake PSU'ler Neden Sevilmiyor?
Ben Thermaltake Silent Purepower 480W psu kullaniyordum kime sorsam şunu biran önce değiştir diyordu, patlar donanıma zarar verir vs. İmzamdaki overclocklu sistemde kullanıyorum üstelik. Onu satıp 560W aldım, şuana kadar 2 üründede en ufak bir sorun yaşamadım. Nedir bu Thermaltake psu'lerin eksikleri, sorunları, kötü yanları?
16 yıl
Creative SB Audigy2 ZS Güncel Sürücü
Ben yaklaşık 5-6 aydır bu kartı kullanıyorum, yakın bir arkadaşımdan aldım kartı. Yeni sürücülerini ve yazılımlarını sitesinden baktım ama hepsi ayrı ayrı kurulum :( ben orjinal cd gibi tüm yeni içeriği nerden indirebilirim? veya internetten indirip tek kurulum haline getirebilirmiyim? Bunu yapan varmı acaba :) yoksa benmi yapmaya çalışıyorum?
16 yıl
ADSL Modem Secimi
Arkada$lar ben işyerinde SpeedTounch 510 ve Zoom X4 kullanmış biri olarak kendi evime bir ADSL Modem almak istiyorum. Ama çok kararsızım eve GEEK PROMAX Q51 veya ZOOM 5654 X5 ADSL2+ almayı düşündüm. Sizce ADSL2 özelliği olmayan bir modem alsam bir kayıpmı olur? Geek Promax Q51'de ADSL2 desteği yok =( Zoom X5'te var ne yapmalıyım bilmiyorum. Bu 2 ürün dışında alınabilecek başka marka (model) varmıdır?
17 yıl
MSN Adresinizi Birisi IceCold Reloaded Programi Ile Kitlerse..
Bir tane $erefsiz kac gundur benimle ugra$iyor, MSN acamiyorum IceCold Reloaded isimli programla bana surekli saldiriyor biliyorum.. ne yapabilirim? Nasil MSN acabilirim?
17 yıl
Bilgisayar'ın Hızlı Açıldığını Düşünüp Tuşlara Abananlar
"Bilgisayar'ın Hızlı Açıldığını Düşünüp Tuşlara Abananlar" acabaya neye dayanarak bu eylemi yapıyorlar? bir türlü anlamadım onlar tu$lara bastıkça dıdıdıdıdıdı diye bir ses geliyor acaba bu ses bunların ho$unamı gidiyor... Normalden 5-10sn geç açılıyor, onların tu$lara basması ile halbuki onlar hızlı açıldığını zannediyorlar
17 yıl
Thermaltake Xaser III Silent Purepower 480W
Arkada$lar bu psu'dan kullanan varmı? Nasıl bilirsiniz oc'ye dayanırmı? Bir arkada$ patladığını söyledi kıllandım, ürün hakkında bilgisi olan varsa biraz yazabilirmi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.