Bir kaç gün önce bu tv yi Media Markt an 1900 tl ye almıştım. Bugün servis gelip kurdu. Sitede öğrendiğim kadarıyla kontrollerini yaptım. Kapalı kutuydu ilk servis açtı bundan emin oldum. Servis menüsünden saatini filan da gösterdiler. Hiç bir sorun görmeyince imzaladım gittiler.

Bir kaç gün önce bu tv yi Media Markt an 1900 tl ye almıştım. Bugün servis gelip kurdu. Sitede öğrendiğim kadarıyla kontrollerini yaptım. Kapalı kutuydu ilk servis açtı bundan emin oldum. Servis menüsünden saatini filan da gösterdiler.
Hiç bir sorun görmeyince imzaladım gittiler.

Akşam tv yi biraz test edeyim dedim. banding ve bulutlanma ya baktım bana çok iyi geldi. ( yada bakmayı beceremedim ) webos u denedim çokta memnun kaldım.normalde Samsung 48h6470 alma niyetindeydim ama ucuz olunca bunu tercih ettim.
Şunu söylemek istiyorum ki forumda bahsedildiği kadar kötü bir tv değil kesinlikle.En azından ben bir sorununu göremedim.

Ta ki ölü piksel testine kadar. tv nin ortasına doğru bir piksel ölü. ne yapacağıma da karar veremedim. normalde hiç göze çarpmıyor ama ekrana kırmızı resmi getirince çok bariz görünüyor.
Başka bir sorun daha görsem düşünmeden geri iade edeceğim ama bana çok iyi geldi. herkesin bahsettiği bulutlanmadan eser yok. webos yavaş yada hata veriyor diyorlardı ben hiç bir sorun görmedim
kanal değişimi uzun sürüyor ama emin olunki oda o kadar uzun değil. mükemmel bir tv elbette ki değil ama fiyatına göre bence gayet iyi.

tek sorunum şu ölü piksel. ne yapmamı önerirsiniz?

TV yi geri vermezsem ayrıntılı bir incelemesini yaparım.videolu capsli


http://i.imgur.com/IAIECgP.jpg