Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
31 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
23 üye
Görüntülenme (?)
161 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
2 hafta
Vatanbilgisayar.com'da 300 TL Chip-Para!

Vatanbilgisayar.com'da 300 TL Chip-Para!Juzdan ile öde’ye özel Vatanbilgisayar.com’dan 16-26 Ocak 2023 tarihlerinde Akbank Bireysel Kartları ile “Juzdan ile Öde” seçilerek tek seferde yapılan ilk 3000 TL ve üzeri tek ödeme veya taksitli harcamanıza 300 TL chip-para kazanma fırsatı!

Kampanya detayları:

 • Juzdan ile öde’ye özel Vatanbilgisayar.com’dan 16-26 Ocak 2023 tarihlerinde Akbank Bireysel Kartları ile “Juzdan ile Öde” seçilerek tek seferde yapılan ilk 3000 TL ve üzeri tek ödeme veya taksitli harcamanıza 300 TL chip-para kazanma fırsatı sunulmuştur.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için, Vatanbilgisayar.com web sitesi veya mobil uygulaması içerisinde 3000 TL ve üzeri değerdeki sepet oluşturulduktan sonra, ödeme sayfasında “Juzdan ile Öde” yöntemini seçerek Juzdan uygulamasına giriş yapılması, sonrasında Juzdan uygulamasında Akbank Bireysel kredi/banka kartları ile ödemenin tamamlanması gerekmektedir.
 • Kampanyadan faydalanmak için Vatanbilgisayar.com web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden yapılan harcamalarda, ödeme seçeneği olarak “Juzdan” seçilmesi gereklidir.
 • İnternet sitesinden yapılan işlemlerde, “Juzdan ile Öde” seçildikten sonra oluşturulacak karekodun(QR), Juzdan uygulaması içerisindeki QR okuyucu aracılığıyla okutulması ve ödemenin başarıyla tamamlanması gerekmektedir.
 • Vatanbilgisayar.com mobil uygulamasından yapılan işlemlerde, ödeme adımında “Juzdan ile Öde” seçildikten sonra Juzdan uygulamasına yönlenip şifre ile giriş yapılarak ödeme başarıyla tamamlamalıdır.
 • “Juzdan ile öde” seçilmeden yapılan ödemeler ve Vatanbilgisayar.com web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden başlatılıp sadece 3D onayı Juzdan ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
 • Kampanyada kazanılan chip-paralar Vatanbilgisayar.com web sitesi ve mobil uygulamasında kullanılmamaktadır.
 • Axess, Wings, Free, Akbank Kart ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
 • Ek kartlar, Bank O'Card Axess ve Ticari kartlar ise chip-para kampanyasına dahil değildir.
 • Kampanyaya, Vatanbilgisayar.com web sitesi ve mobil uygulamasından yapılan harcamalarda Juzdan'nın ödeme seçeneği olarak seçilmesi ve harcamanın tamamlanması dışında Vatanbilgisayar.com’nun sanal POS'undan yapılan işlemler dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl kartları ile bir defa en fazla 300 TL chip-para kazanabilir.
 • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır. Chip-para'nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Juzdan üzerinden ödemesi gerçekleşmeyen harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Nakit çekim,EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve “yenileme merkezi” veya “yetkili satıcı” niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/15987/vatanbilgisayarcomda-300-tl-chip-para3 hafta
Axess ile giyim ve elektronikte 150 TL chip-para.

Axess ile giyim ve elektronikte 150 TL chip-para.  

geçen ay
Axess ile Market Alışverişlerinize 200 TL Chip-Para Fırsatı!

Axess ile Market Alışverişlerinize 200 TL Chip-Para Fırsatı! • Kampanyaya internetten yapılan harcamalar dahil değildir.Axess'le market sektöründeki 400 TL ve üzeri her ikinci harcamana 50 toplamda 200 TL chip-para fırsatı! Kazanmak için hemen kampanyaya katıl! Son gün 31 Ocak.

Kampanya detayları:

 • 31 Ocak'a kadar kampanyaya kaydolan müşterilerin, yurt içinde, market sektöründe tek seferde yapacakları 400 TL ve üzeri her ikinci harcamasına 50 toplamda 200 TL chip-para verilecektir.
 • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Juzdan'dan “Hemen Katıl”a tıklayarak ya da Akbank'ta kayıtlı cep telefonu numarasından "MARKET" yazıp 4566'ya SMS göndererek kampanyaya kaydolması gerekmektedir.
 • Kampanyaya internetten yapılan harcamalar dahil değildir.
 • Yurt dışı işlemler kampanyaya dahil değildir.


geçen ay
Katlanan chip-para geri döndü.

Katlanan chip-para geri döndü...

75x2 = 150 TL olarak kullanabilirsiniz..

Not. Şu anda hata veriyor. Birkaç saate duzelebilir.


Katlanan chip-para geri döndü.
2 ay
Bonuslular yeni yılı 250 TL Bonus ile kutluyor

Bonuslular yeni yılı 250 TL Bonus ile kutluyor.


Bonuslular yeni yılı 250 TL Bonus ile kutluyor
2 ay
Axess markette 300 TL chip-para

Axess markette 300 TL chip-para

Axess markette 300 TL chip-para
2 ay
Axess giyim ve elektronikte 300 TL chip-para

Axess giyim ve elektronikte 300 TL chip-para

Axess giyim ve elektronikte 300 TL chip-para
3 ay
Akbank kart ile internet alışverişlerine 100 TL chip para
Akbank kart ile internet alışverişlerine 100 TL chip para

Akbank kart ile internet alışverişlerine 100 TL chip para

4 ay
Axess ile giyim ve elektronikte 120 chip para

Axess ile giyim ve elektronikte 120 chip para

Axess ile giyim ve elektronikte 120 chip para
4 ay
Axess'le elektronik, mobilya ve yapı market harcamana 75 TL Chip-Para fırsatı!

Axess'le elektronik, mobilya ve yapı market harcamana 75 TL Chip-Para fırsatı!


Axess'le elektronik, mobilya ve yapı market sektörlerinde yapacağın toplamda 2.000 TL ve üzeri harcamana 75 TL chip-para fırsatı!


Kampanya detayları:


30 Eylül'e kadar kampanyaya kaydolan müşterilerin, elektronik, mobilya ve yapı market sektörlerinde yapacakları toplamda 2.000 TL ve harcamaya 75 TL chip-para verilecektir.

Beyaz eşya harcamaları kampanyaya dahildir.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 75 TL chip-para kazanabilir.

Kampanyaya yurt içi tüm elektronik, mobilya ve yapı market harcamaları dahildir.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Juzdan üzerinden “Hemen Katıl”a tıklayarak kampanyaya kaydolması ya da "CP75" yazarak 4566'ya SMS atması gerekmektedir.

30 Eylül 2022 saat 23:59’dan sonra yapılacak işlemlerden kazanım sağlanamayacaktır.

Kazanılan chip-paralar kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra anında karta yüklenecektir.

Kampanyaya bireysel Axess asıl/sanal/ek kartlar dahildir.

Kampanyaya, Wings, Bank'O Card Axess (Odea Bank), Ticari, Neo ve Free kartlar dahil değildir.

Nakit çekim işlemleri, EFT/Havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Yurt dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.

Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle