Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
E

Teğmen
28 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
65 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
E
2 yıl
teşekkürler Türknet
yaklaşık 2 senedir abonenizim, gpon fiber dönüşümü yapıldı binamızda, Türktelekom gpon altayapı hizmeti satmadığınızdan dolayı Salı günü verdiğim iptal dilekçesi Cumartesi günü tamamlandı.
Türktelekom gpon fiber hizmeti satmaya başladığınız zaman tekrar görüşürüz kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim.


önemli not: Türknet abonelik iptaline rağmen interneti kesmemiş, hattı kullanıyorum şuan. Cumartesi Pazar TürkTelekom müdürlükleri kapalı abonelik zaten başlatamam. En içten dileklerimle gerçekten teşekkür ederim.
E
2 yıl
Avrupa'nın en ucuz ülkesi Türkiye

https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/avrupanin-en-ucuz-ulkesi-turkiye/1882714Avrupa'da tüketim mal ve hizmetlerine ilişkin fiyat düzeyi endeksi en düşük ülke 47 ile Türkiye, en yüksek ülke ise 162 ile İsviçre oldu.haberi okurken beynim uyuştu Allah sabır versin.

E
2 yıl
Türk Telekom gpon fiber kullanan yardım edebilirmi?
müşteri hizmetleri ile görüşdüm. Aklımda soru işaretleri oluştu, 4 senedir Türknet kullanıyorum, Türk telekom gpon fiber internet tarifesini kullananlara sorum

örneğin sabit ev telefon hattınız var Türk telekom gpon fiber internet bağlattınız 120 tl ye ev telefona kullanılmasa bile ücret çıkarıyorlar mı?
ücret internet paketi içerisindemi yoksa başka fiyatmı istiyorlar?

bana diyor Türknet'ten sabit hattını Türk Telekom'a intikal ettir Fiber bağlayalım diyorum telefona ek ücret istiyormusunuz başka departman telefonla ilgileniyor diyor kafam karıştı? şuan zamlanmadıysa hiç kullanılmayan sabit ev telefon hattının 25 tl aylık ücreti var. geçirmesinler.
E
2 yıl
Team deathmatch hakkında yardım
merhaba multiplayer-internet bilgisayar el verdiğince kötünün iyisi takılıyorum öylesine Team deathmatch'a girmek için sezonmu satın almak lazım acaba? ücretsiz oynuyorum Team deathmatch a nasıl girebilirim?
E
2 yıl
Yıl 2016 Manisa'ya selamlar
Videoyu seyrettinizmi bilmiyorum belediyeye yoğun şikayetlerden sonra başkan altyapı çalışmalarına operasyona gitmiş. Altyapım yok diye her gün isyan edenler özellikle videoyu seyredebilirE
8 yıl
offical forum çiftlik modaratorler kendilerini gm zannediyor.
geçmiş zamanlar
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle