Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
29 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
81 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 ay
Matebook 14 AMD Ryzen 5 4600h 16-512 Windows 10 Home 14" QHD / 7011 ₺

https://www.trendyol.com/huawei/matebook-14-amd-ryzen-5-4600h-16gb-512gb-ssd-windows-10-home-14-qhd-tasinabilir-bilgisayar-p-74471842


Takip eden arkadaşlar varsa son 6 aydaki en iyi fiyatlardan biri. Satıcı güvenilir, hemen gönderiyor.


Edit: Cüzdana yükleme yaparak peşin alırsanız %1, Elite üyeyseniz %2 Cüzdan bakiyesi de kazanabilirsiniz.

4 ay
Turkcell Hızlı Giriş yapamiyorum

Merhaba,


Turkcell hızlı giriş için telefonuma bildirim gelmiyor. Bunun sebebi ne olabilir? Telefonum android custom ROM yüklü ve rootlu. Bunlarla bir alakasi olabilir mi acaba? Daha once basina gelen oldu mu?


Teşekkürler

6 ay
55" TV Tavsiyesi

Merhaba,


Halihazırda 55XD8505 kullaniyorum. Paneli kırıldı malesef. TVden genel olarak memnundum. Goruntusu vs. benim için gayet yeterliydi. Şimdi TV fiyatları çok arttığı için aklımda görüntüsü güzel olan bir TV alip ona mi box takmak var, sizce doğru bir adım olur mu bu? TV olarak ne onerirsiniz?

10 ay
Millenicom Fiber'den TurkNet Fiber'e geçiş yapamıyorum

Merhaba,


Millenicom'dan TT Fiber altyapısı ile internet kullanıyorum. Bunu Turk.Net'e taşımak istiyorum fakat TurkNet adreste internet altyapısı yok hatası veriyor.


Böyle bir sorunla karşılaşıp çözen oldu mu?


TürkNet sorgulama: Adresinizde TurkNet Özgür İletişim için gerekli internet altyapısı bulunmamaktadır. Bu sebeple adresinizde internet hizmeti veremiyor ve başvurunuzu alamıyoruz.

Extranet sorgulama: 25001142 - sorgu yapılan BBK için altyapı bilgisi bulunamadi. [Kaynak : TT XDSL Api]

NetSpeed sorgulama: Fiber Port Var Max 75 Mbps

Oris Telekom sorgulama: Bulunduğunuz konumda fiber altyapı bulunmaktadır.pı bulunmaktadır.

geçen yıl
ASUS Prime B450M-K anakarta ARGB Fan Bağlama?
Merhaba arkadaşlar,

ASUS B450M-K anakartım var, MSI Forge 100R kasa aldım. Bu kasa üstünde 2 tane ARGB fan var. Konudan çok anlamıyorum o yüzden bu fanların bağlantısını yapamadım. Bu fanları bu anakart ile nasıl kullanabilirim? Ek bir aparat mı almam lazım? Anakart üstünde CHA_FAN yazan sadece 1 çıkış var onu da RGB olmayan arka fana taktım.

Teşekkürler.
geçen yıl
TP-LINK Archer C5v DNS Değiştirme?
Merhaba Arkadaşlar,

TTNET Archer C5v Fiber modemim var. DNS değiştirme seçeneği kapalı geliyor. Bir şekilde değiştirme şansımız var mı DNSleri?
geçen yıl
Tramer Sorgulama problemi (Tamir edilmeyen hasarın tramerde gözükmesi)
Merhaba arkadaşlar,

Aracımı 2018 4. ayda dolu hasarı sebebiyle bayiye götürdüm. Kaskodan yapmak için dosya açtılar. Bu esnada exper gelmiş ve araçta 7500 TL'lik hasar var diye rapor düzenlemiş. Ben bu esnada aracı yaptırmaktan vazgeçtim ve bayiye gidip aracımı aldım. Şimdi aracı satarken farkettim ki TRAMER sorgusunda 7500 TL'lik hasar gözüküyor. Kasko firmasını aradım, exper gelip aracı incelediği için TRAMER'e bilgi verilmiş bu yüzden bu kaydı silemezsiniz dedi.

Şimdi aklıma takılan, bu kaydın en azından böyle bir işlem sonucu oluştuğunu nasıl açıklayabilirim eğer silinemiyorsa?
geçen yıl
TurkNet mi? Bir daha asla
Arkadaşlar turknetle ilgili bir suru sey yaziliyor ama en önemli sey ihtiyaciniz oldugunda karsinizda muhatap bulamamak. Bugun bir hata sonucu internetim kapandi ve kesinlikle kimseye ulasamiyorsunuz. Bir daha adam akilli musteri hizmetleri olmayan bir firmadan kesinlikle internet almam. Kimseye de tavsiye etmiyorum.
2 yıl
Sony 55XD8505 kendi kendine kanalları silme sorunu
Merhaba arkadaşlar,

Sony 55XD8505 TV kullanıyorum. Bazı zamanlarda kanallar kendi kendine siliniyor ve kanal düzenleme menüsünden baktığımda Servis Yok yazıyor. Aynı kanalları bi daha getirmek için kanal listesini baştan aktarmam gerekiyor. TV'ye bir sürü güncelleme geliyor ama bu sorun bi türlü çözülmüyor. Aynı problemi yaşayan başka kimse var mı?

Teşekkürler.
2 yıl
FIRSAT WEBDE Prime tarifesi kullanan var mı?
Merhaba Arkadaşlar,

Bu tarifeye yeni geçtim numara taşıma yolu ile. Online başvuruya özel ilk ay fatura bedava yazıyor. Bu ilk ayki fatura %99 kısmi fatura oluyor. Benim için yeni geçtiğimden dolayı 45 TL yerine 15 TL gibi bir ücret olacak 10 günlük dönemi kapsadığı için.

Sormak istediğim burdaki indirim 15 TL'lik indirim mi olacak? Yoksa 45 TL'lik mi? Bu tarifeye geçen ve bu durumu tecrübe eden var mı?

Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.