Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Çavuş
26 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
47 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Millenicom çözülmeyen internet problemi

Aylardır süregelen sorunum ile ilgili müşteri hizmetlerinden çözüm bulamıyorum. Sanki filtreli internet kullanıyor gibi e-devlet, devlet bankaları gibi yerlere giriş yapamıyorum. Evde robot süpürge var hiç bir şekilde ulaşamıyorum. Exxen'de reklamı gösteriyor ama izlenmek istenen şeyi göstermiyor. VPN'e bağlanmıyor, kullandığım CloudFlare DNS hiç bir işe yaramıyor. Hatta instagram'dan bildirim bile gelmiyor. Bütün bunlar WiFi bağlantısındayken oluyor. Mobil veriye geçtiğimde süpürge sorunu hariç hiç bir sorun kalmıyor. Çünkü süpürge mecburen ev internetine bağlı. Ama evde internet varken mobil veri kullanacaksam neden millenicom'a para ödüyorum?


Bağlantı hızı olarak paketimin hızını alıyorum ondan yana bir problem yok. Ama internet kullanımı sorunlu. Müşteri hizmetleri bu konuda yardımcı olmuyor. Tek söyledikleri şey arıza kaydı oluşturuldu size bilgi verilecek" oluyor. Bir süre sonra da "arızanız giderildi" diye mesaj geliyor ama internette hiç bir fark olmuyor. 


Benim tahminim port ile ya da sokak başındaki dolap ile ilgili bir problem olduğu. Modem ile ilgili problem olamaz çünkü 3 farklı modem ile denedim problem devam ediyor. 


Eğer bu problemim çözülmezse 3 internet ile birlilkte millenicom'dan başka bir ISS'e geçiş yapacağım. Millenicom'un burayı takip ettiğini biliyorum. Lütfen bu söylediğim şeyi bir tehdit gibi algılamayın. Ama bu problem ile internet kullanılamıyor. Bu problem memleketimde ailemin evinde var. Benim yaşadığım evde böyle bir problem yok. Ama böyle bir problemle karşılaşma durumunda bir şey yapılmaması beni mağdur eder. Ben bir öğretmenim ve evde online ders yapıyorum. Böyle bir problem bana daha büyük bir sıkıntı yaşatır. 


Bu tarz bir problem yaşayıp çözebilen varsa yardımını rica ediyorum. Millenicom yetkililerinden de bu sorun ile ilgili bir çözüm bulmalarını istiyorum. Çözüm sağlanmazsa 3 internet ile birlikte başla bir ISS'e geçiş yapacağım.

3 yıl
Millenicom Modem Tavsiyesi
11 ocaktan itibaren millenicom kullanıyorum TT den geçtim çok memnunum sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar. 1 nisandan itibaren de 100 mbps olarak kullanıyorum 90 mbps üstü hız alıyorum sürekli. Ama bu hızı kablolu olarak alabiliyorum. Kablosuz a geçiş yaptığım zaman 30mbps üstüne çıkamıyorum. TT'nin verdiği siyah tilgin modemi kullanıyorum. Bu hızı kablosuz olarak dağıtabilecek modem ne kullanabilirim? Biliyorum tam olarak alamam hızı öyle ama en azından 80 mbps olarak alabilirsem o bile yeterli. 100 mbps internet sahibi olup 30 mbps kullanmak hiç hoş olmuyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
4 yıl
İnstagram pixelleşme sorunu
2 gündür zevkimin içine etti resmen fotoğraflar hikayeler hatta videolar bile pixel pixel görünüyor başına böyle bir şey gelipte düzelten var mı arkadaşlar. Sadece kendi hesabımdan sıkıntı oluyor aynı telefondan arkadaşımın hesabına girdik onda sıkıntı olmadı.
6 yıl
TH 10 123 LVL satılık köy
Köyde 3365 taş var ve daha kazanılabilecek çok taş var yüksek taş veren görevler bitirilmemiş isim değiştirme hakkı mevcut değil özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz

8 yıl
akvaryum su bulanıklığı ve balık ölümleri
Çocukluğumdan beri akvaryuma hevesim vardı 70 cm akvaryum aldım ısıtıcısı ve hava motoru var (aynı zamanda iç filtre sanırım) ilk zamanlar her şey iyi güzeldi birkaç gün sonra balıklar ölmeye başladı ilk vatozlar öldü sonra diğerleri ölmeye başladı geçen gün gördüğümde 4 tane balık ölüydü bugün sabah eve geldiğimde 2 tane daha baliğimin olduğunu gördüm ve şuan 1 tanesi can çekişiyor. Dün akşam suyunu komple degistirdim akvaryumu da temizledim tertemiz oldu bu sabah geldiğimde su bulanıktı yine kumlar bulanıklık yapıyordur diye kumları koymadım akvaryuma iyice suda bekleticem onları ama yine bulanık ve balıklarım gün geçtikçe ölmeye devam ediyor. Ne yapabilirim. Bu konuda çok yeniyim. Küçükken fanusta japon balığı bakmıştım en fazla akvaryum konusunda bilgim çok az. Sanırım dış filtre almam gerekiyor. Yardımcı olabilir mısınız arkadaşlar.
8 yıl
şarj sıkıntısı
Arkadaşlar şarj olayında hiçbir sıkıntım yoktu dün gece telefonu şarja takıp yattım ama sabah kalktığımda hâlâ daha şarj oluyor görünüyordu ve şarjı düşmüştü sülük voltaj çekiyor taşınabilir şarj aleti almıştım onun kablosuyla takmıştım diğer kablo sıkıntı çıkarmaya başlamıştı şu an da taşınabilir şarj aletiyle şarj ediyorum ama voltaj düşük olduğu için şarj yükselmiyor acaba kablodan mı kaynaklı yoksa benim şuan yapabileceğim bir şey var mı?
9 yıl
istanbulda yasanınlmaz arkadaş
1 haftadır arkadaşımın yanındayım harcadığım paranın haddi hesabı yok en basitinden 3 pilav 1 kuru 2 nohut 3 çaya 46.5 lira hesap ödedim. insaf! öğrenci adama da o yemeklere o parayı vermek koyuyor. burger kinge gitsek daha iyiydi.
10 yıl
kurtlu erik yemiş olabilirim
dizi izliyordum dolapta erik olduğu aklıma geldi yanıma alıp yemeye başladım sonra bir tanesinin içine bakınca kurt çıktı içinden eğer o kurtlardan yediysem birşey olur mu kendimi parmaklayıp kusmayı düşünüyorum
10 yıl
16 yıllık öğrenciyim sorularınızı alayım
herkes konu açıyor bende açayım dedim sorusu olan varsa cevaplarım
10 yıl
ince, çok ince
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle