Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
25 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
8 yıl
Xbox Live bağlantı problemi
Bugün oğluma 12 aylık Gold üyelik aldım ancak Xbox Live'e bir türlü bağlanamıyorum. Önce wireless denedim. Modemi, cihazı kapattım, modemi resetledim sonra ethernet kablosu ile modeme bağlandım ama nafile. Ağa bağlanıyor ama internet bağlantısı başarısız diyor. Yardımınızı rica ediyorum.
11 yıl
Eski pasaparttaki vizeler ile ilgili
Arkadaşlar, şimdi yeni pasaport çıkartacağım ama eski pasaportumdaki vizeleri ( ki özellikle schengen geçerli vize varken yeni vize vermiyor ) kullanabilir miyim? Mesela 13 Nisana kadar Schengen ve 26 Nisana kadar Bulgaristan vizem var. Yeni pasaportumda hiç vize yokken eski pasaportumla gümrüğe gitsem sıkıntı yaşar mıyım? Bilgisi olan var mı?
11 yıl
VW Passat Gösterge Yardım
Arkadaşlar, cuma günü lastikleri değiştirip kış lastikleri taktım. Sanırım lastik gösterge ( sarı kazan gibi içinde ünlem işareti var ) işareti yandı. Havasına baktım normal. Neden böyle yapmış olabilir. Acil yardım edin lütfen yarın yola çıkacağım.
12 yıl
Opel Insignia LPG Problemi var mı?
Opel Insignia'nın LPG montajında problem olduğu hatta LPG'nin enjektörleri erittiği söylenmekte. Bunun gerçek payı var mı? Araç değiştireceğim ve bu cevaba göre Insignia bir alternatif olacak
12 yıl
2009 Passat Trendline-Comfortline aksesuar farkı
Bugün aslında Comfortline almak niyetiyle galeriye gittim ama Trendline beğendim bir tane. Trendline hiç bakmadığımdan da özelliklerini bilmiyorum. sahibinden.com'da özellikleri çok özenli yazılmamış. Bilen arkadaşlar ban yardımcı olurlarsa ona göre almak için karar vereceğim. Ağırlıklı olarak neler eksik trendline'da ??
12 yıl
IDO Feribotları LPG'li araçlar
Arkadaşlar IDO sitesinde şöyle bir not var;
LPG ve CNG ile çalışan araçlar, kapalı garajlı hızlı feribotların kullanıldığı aşağıdaki hatları kullanamamaktadır.

Yenikapı - BURSA - Yenikapı

Yenikapı -BANDIRMA - Yenikapı

Bu hatlarda ciddi anlamda ayna ile LPG'li araçlar kontrol ediliyor mu? LPG'li araçları ile bu hatları kullanan oldu mu?
Herkese selamlar
12 yıl
PHILIPS 21.5" 224E2SB GENİŞ EKRAN LCD MONİTÖR
12 yıl
Teknik yardım kablolu/kablosuz bağlantı
Arkadaşlar, kablolu modemim var kablolu olarak PC ile internete bağlanırken kablosuz da laptop ile evin içinde kullanım yapmak istiyorum ne yapmam lazım. Yardımcı olursanız sevinirim
13 yıl
LPG fiyatları hakkında kamuoyu oluşturmak
Arkadaşlar hepinizin bildiği gibi LPG fiyatlarına gelen artışlar benzinin çok önüne geçti. Bunun yanında benzine okşama indirimleri yapılırken de LPG fiyatları sabit kalıyor. Bu noktada kamuoyu oluşturacak esas mercinin bize LPG satan firma/distribütörler olduğunu düşünerek müşterisi olduğum 2A Mühendisliğe aşağıdaki maili atıyorum. Siz de muhattabı olduğunuz firmaya bu maili atarsanız belki birşeyler elde ederiz. Ayrıca taş atıp da kolumuz yorulmayacak :)
Sn. 2A Müh. yetkilileri;
Türkiye’deki akaryakıt fiyat ayarlamalarının hızının baş döndürdüğü herhalde tüm kamuoyunun üzerinde mutabık kaldığı bir gerçek. Ancak benzin fiyatlarında yapılan ayarlamanın nedense LPG fiyatlarına göre müşteriyi daha çok okşadığını gözlemliyoruz. Şu anda LPG iline göre 2.00-2.10 tl/lt arasında değişen fiyatlara sahipken benzin 3.60-3.70 civarında satılıyor. Sıralı sistem taktıran müşterilerin tasarruf oranları bu fiyatlardan sonra %30’lara inmiş durumda. Bu azalma elbette LPG sistem montajlarına olan ilgiyi de düşürecektir. Ayrıca hali hazırda LPG kullanan insanlar ucuz ve dolayısıyla kalitesiz gaza yöneleceklerinden sistemlerde sorunlarla karşılaşacaklar. Bu da sanki LPG sistemlerinin güvensiz olduğu gibi anlamsız sonuçlar doğuracak. Sizden ricam gereken seviyelerde konuyla ilgili kamuoyu oluşturmanız . Unutmayınız ki biz sizin sadece mekanik anlamda değil ekonomik anlamda da müşteriniziz.
İyi Çalışmalar

Mail adresleri
2A müh : 2a@2a-lpg.com
Atiker : info@atiker.com.tr
Landi renzo : info@olgunlpg.com
prins :http://www.prinslpg.com.tr/site/prins_lpg_turkiye/iletisim.asp ( Bu linkten yazmanız lazım )
14 yıl
Skype'de dedektiflik yapabilir miyiz ?
Arkadaşlar;
Skype'de bende kayıtlı olan bir arkadaşımın kiminle ne konuştuğunu görebilir miyim ? Böyle bir program vs. var mı? Bana yardımcı olabilir misiniz ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle