Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
17 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
359993 Gün Cezalı
357278 gün 14 s. 24 dk.
Gönderiler Hakkında
16 yıl
kilit
****************
16 yıl
Site Yönlendirme yardım!!!!
Beyler turkticaretten site var benim ama onu istediğim farklı bir siteye nasıl yönlendirebilirim host almak istemiyorum hazır açık olan farklı bir siteye yönlendirmek istiyorum para ödemeden hiç
16 yıl
Şehit Ailelerine Destek Verin
Şehit Ailelerine Destek Verin

Şehit Ailelerinin gönlünden akıp süzülen ince sızının dünya halkları tarafından farkedilmesini sağlamak amacıyla şehit ailelerine ait fotoğraflardan e-kart hazırlanmıştır. E-kart gönder dediğinizde, ABD Başkanı Sayın George W. Bush, Başkan Yardımcısı Richard Cheney İngiltere Başbakanı Tony Blair, Almanya Başbakanı Gerhard Schröder, Fransa Cumhurbaşkanı Jacques Chirac, yerli ve yabancı haber ajansları ile gazetelerin mail adreslerine gönderilmektedir. Ayrıca First Lady'lerin email adreslerine'de gönderilmektedir.

with the hope you to feel the pain before that you have not realized until the teror had reached to you.

"Terör size ulaşmadan anlayamadığınız o acıyı, önceden hissetmeniz dileğiyle."


Dünya liderlerine toplam 33.439 e-kart gönderilmiştir

http://www.sehitlerolmez.com/ekart.php
16 yıl
SEMRA HANIM, OĞLUNUN CENAZESİNİ YAŞ GÖZLERLE İZLEDİ

Kozlu Gasilhanesi'nde bekletilen cenaze, sabah saatlerinde baba Hamit Türk ve yakınları tarafından alındı. Hamit Türk, oğlunun cenazesini son olarak Bayrampaşa'daki evine getirdi. Cenazenin eve getirilişi sırasında Ata'nın yakınları ve sevenleri gözyaşı döktü. Yoğun yağışa rağmen evin önünde toplanan çok sayıda Ata hayranı arasında zaman zaman kalabalık nedeniyle tartışmalar yaşandı. Büyük acı yaşayan Semra Hanım, oğlunun cenazesinin evin önüne getirilmesini camdan gözyaşları içinde izledi. Dua okunmasının ardından "hakkımı helal ediyorum" diye bağıran Semra Hanım, "İşte görüyorsunuz oğlumu medya damat yaptı, siz çocuklarınıza sahip çıkın" şeklinde konuştu. Bitkin olduğu gözlenen Semra Hanım'ı komşuları sakinleştirdi.

Yağmur altında okunan duanın ardından cenaze, sevenlerinin gözyaşları arasında namazın kılınacağı Fatih Camii'ne gönderildi.

16 yıl
Sahipsiz Olan Vatanın Batması Haktır, Sen Sahip Olursan Bu Vatan Batmayacaktır
Sahipsiz Olan Vatanın Batması Haktır, Sen Sahip Olursan Bu Vatan Batmayacaktır
Van Emniyet Müdürlüğü Cumhuriyet Polis Merkezi’ne düzenlenen saldırıda şehit olan Korhan Ekiz’in (31) cenazesi gece Samsun’a getirildikten sonra Emniyet Müdürlüğü önünde tören düzenlendi.

Törende konuşan Samsun Emniyet Müdür Vekili Abdülselim Yıldız, Türk polis Teşkilatı üyelerinin vatan için canlarını vermekten çekinmediklerini ifade ederek, "Bu tür saldırılar bizi yıldıramaz" dedi.

Cenaze, törenin ardından öğle namazı için Büyük Camii’ye götürüldü. Namazın ardından Asri Mezarlığı’na götürülecek olan şehit polisin cenazesi, buradaki şehitlikte toprağa verilecek.

Törene, şehit polis memurunun yakınları, Vali Mustafa Demir, Garnizon Komutanı Tümgeneral Naci Beştepe ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Adnan Bahadır ile çeşitli kuruluşların temsilcileri ile polis teşkilatı üyeleri katıldı.

MESAJ GÖNDERMİŞ

Öte yandan 9 yıllık polis memuru için düzenlenen törende duygulu anlar yaşandı.

Şehit polisin eşi Melek, acısını 7 yaşındaki kızı Yaren ile 5 yaşındaki oğlu Bora’ya sarılarak dindirmeye çalışırken, bazı polis memurlarının da tören sırasında gözyaşlarını tutamadıkları gözlendi.

Bu arada, şehit polisin yaklaşık 10 gün önce bazı arkadaşlarına "vatana sahip çıkılması" yolunda cep telefonu mesajı gönderdiği öğrenildi.

Ekiz, bir arkadaşına gönderdiği mesajda, Şair Mehmet Akif Ersoy’un "Sahipsiz Olan Vatanın Batması Haktır, Sen Sahip Olursan Bu Vatan Batmayacaktır" dizelerine ver verdiği bildirildi.

16 yıl
Çanakkale Savaşı Öncesi Bayram Namazı
Şu an burdaki askerlerimiz sayesinde istanbulda rahat rahat oturuyoruz..

Lütfen hepsini saygı ile analım..


16 yıl
Bahçeli sokağa çıkmaya karar verdi
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AB ile müzakerelere başlanacak olan 3 Ekim'den bir gün önce Ankara'da bir miting düzenleyerek iktidara mesaj verecek.

Parti içi muhalifler tarafından etkili siyaset yapamamakla eleştirilen MHP Genel Başkanı Bahçeli, sokağa çıkıyor. MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Şandır, yaptığı yazılı açıklamada, Eylül ayının başından itibaren parti genel merkezinin siyasi faaliyetlerinde hissedilir düzeyde bir artış gözlendiğini belirtti.

Bugün de il başkanlarının bir toplantı gerçekleştirdiğini kaydeden Şandır, 20 Eylül'de ise MHP'li tüm belediye başkanlarının toplanacağını bildirdi. 2 Ekim'de de Tandoğan Meydanı'nda Başkent Ankara Mitingi düzenleneceğini ifade eden Şandır, "Bu mitingin çok görkemli ve düzenli olması için yoğun bir çalışma yapılmaktadır. Bölücü heves ve hesapların yasalaştığı bölücü PKK terörünün siyasallaştığı bir süreçte, tüm vatanseverlerin, Türkiye sevdası ortak paydasında toplanacakları Başkent Ankara Mitingi, Türkiye'nin birliği ve milletin dirliği için çok özel bir anlam taşıyacak ve bir milat olacak. Anlaşılıyor ki MHP her geçen gün ülkenin siyasetine ağırlığını koymakta ve AKP iktidarının tek alternatifi olduğunu hissettirmektedir" dedi.
16 yıl
Nokia 7270 den anlayanlara buraya!
beyler yeni bi tel aldım 7270 ama bazı özellikleri yok bluetoot gibi mesela ama resim ve videolar çekiyorum bunları hangi yolla pc ye aktarabilirim kablo fln olurmu gönderme seçimlerinde sadece mms ve kızılötesi gönderimi var
16 yıl
acil polis telsisi sesi lazım?
beyler acil polis telsisi sesi lazım nasıl bulabilirim
16 yıl
BAHİSYORUM.NET HACKLENMİŞ
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.