Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
H

Yüzbaşı
25 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
58 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
geçen yıl
Silkroad GG & Joymax

Arkadaşlar merhaba,


Arkadaşlar tekrar oynamaya niyetlendik şuan Skyrim oynuyoruz fakat yinede Eski Sro gibi tat vermiyor belki yeni oyunlar aşaırı içerik olduğundan olabilir crafting gibi, Gördük ki türkiye haklarını Gamegami almış, Botsuz normal elle kasarak zevk alarak oynayacağız onu belirteyim. Şuan gamegami'nin eski oyundan bir farkı olacak mı ? Hangisinde oynamak daha iyi olur Sıfırdan Joymax yeni açtığı bir server mı yoksa gamegami bir oyuna başlamak mı ? Birde 2. beta bitmiş tahmini oyun ne zamana açılır ?

H
geçen yıl
FİFA 20 bazı sorunlar
Merhablar arkadaşlar,

PS1'DEN itibaren o zaman iss sonra pes oyuncusuyum fakat son 3 yıldır iyicene batırdılar artık hiç zevk vermiyor Bu yüzden fifa oynuyorum artık fakat bazı sorunlar var öellik defans yapmada Legendary zorlukta oynuyorum ama defans yapmak neredeyse imkansız hre maç 2-3 tane yiyorum :) R2 ile rakip karşında durmaya çalışıyorum olmuyor kovalayayım diyorum yanımdan uçup gidiyorlar pas atacağı kanalları kapatıyım diyorum bu seferde adamın önü boş kalıyor. Her iki savunma sisteminin de denedim hem eski savunma hem taktiksel savunma ama olmuyor atladığım bir yer varsa yardımcı olur musunuz ? Youtube da baktım ama istediğim sonucu alamadım.

Birde fifa 21 gelse bile yeni sezon transfer güncellermelerini fifa 20 yi de gelir mi ?
H
2 yıl
Xiaomi Saat karşılaştırması
Verge ile pace arasında kaldım ikisininde fiyatları çok yakın 600 ile 800 arası değişiyor verge bana daha şık geldi ama kullanım olarak hangisi daha iyi avantajları nelerdir yardımcı olabilir misiniz ?
H
2 yıl
Ekran kartı tavsiyesi
Arkadaşlar r7 370 4 gb OC strix ekran kartım vardı arızalandı garantisi de bittiği için 950 tl fiyat verdi yaptırmaktansa yenisini almak daha mantıklı geldi. 1000 1200 arası önerebilceğiiz ekran kartları nelerdir.
8 gb ram ddr4
Ryzen 3 2200
Msi a320 grenade anakart mevcut
H
2 yıl
R7 370 çözünürlük problemi
Merhaba,
R7 370 strix ekran kartı kullanıyorum. Bugune kadar hiç sıkıntı yaşamadım fakat geçen hafta monitorum bozuldu yenisini aldım samsung 24.inç curve aldım full hd fakat ekran kartına taktığımda hiç görüntü alamıyorum analartta çalışıyor fakat ekran kartı ile hiç bir şekilde çalıştıramadım Sadece DVI ile bios ekranına geliyorum windows yükelnirken yine kapanıyor ne yapabilrim ?
H
2 yıl
Monitör görüntü alamıyorum
Arkadaşlar şöyle bir sorunum var monitörüm arızalandığı için yeni bir monitör aldım. Taktım direk ama hiç bir şekilde ekran kartında görüntü alamıyorum. Anca ekran kartını çıkartıp anakartın vga çıkışına bağlarsam görüntü alabiliyorum sadece. Bios güncelledim. Sonra bios sıfırladım ama nafile.
Elran kartı r7 370
Anakart 320m grenade
Monitor 24 inç curve c24f396fhm
H
3 yıl
C Dizi de oluşturlan bir değere rastgele sayı atama
Arkadaşlar şöyle bir sorunum var Bir struct olşturdum ögrenci diye ad ve soyad kısmını klavye ile kullanıcıya girdiyorum. Bunda bir sorun yok fakat ögrenci numarasını sistemin rastgele oluşturmasını istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim.

struct Ogrenci{
char ad[10];
char soyad[10];
int ogrenci_no;
};


void mogrencibilgi (Ogrenci *pt);

void mogrencibilgi (Ogrenci *pt){
for(int i=0; i<10; i++){
printf("\n Adini Giriniz=");
scanf("%s",pt.ad);
printf("\n Soyad Giriniz=");
scanf("%s",pt.soyad);

}
for(int i=0; i<10; i++){
printf("\n Adiniz ve Soyadiniz: %s %s Ögrenci no : %s", pt.ad, pt.soyad, pt.ogrenci_no);


}
}

Nasıl yapabilirim. Teşekkürler şimdiler
H
4 yıl
PSU önerisi
Sistem olarak i3 3220 işlemci var
R7 370 2gb ekran kartı
Ocz 240 ssd var
Normalde 500w lık bir psu kulanıyordum yaklaşık 6 yıldır ama bir kaç gündür güçle alakalı hatalar alıyorum %10 kadar kayıp uyarısı alıyorum değiştirmenin vakti geldi sanırım önerlierniz thermatake 450 w var ii görür mü ve ya sizin önerileriniz nedir bütçem 200 ile 250 tl yi geçmeden

Teşekkür ederim
H
4 yıl
Güç kaynagı 5v/4.47v uyarısı alıyorum!!!
2 gündür oyun oynarken sürelki warning olarak sağ alt köşede çıkıyor burda sorun güç kaynagında mı yoksa gelen voltaj damı sorun var ne yapmayalım. Gördüğüm kadrıyla %10 luk bir kayıp mevcut bu zarar verir mi ?
H
4 yıl
Fifa 17 transfer sorunu
Merhaba arkdaşlar fifa 17 de takım transferlerini yapıyorum kadroları falan düzenliyorum ama maç yapacağım zaman kadrolar eski haline dönüyor tekrar kadro düzenleme bölümüne baktığım zaman kadrolar yapılı hazır fakat maç vakti hazır olmuyor
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.