Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
K

Er
15 Eylül 2022
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
6 ay
lens optikalden aldığım lensler hakkında

lens kullanma zamanımın son 2 günü yeni lensimin olmadığı fark ettim ve hemen uygulamadan sipariş verdim 1.gün hemen geldi. gerçekten kargosu hızlı ve hizmeti güzell. lens sitesi arayanlar mutlaka deneyimleyin tavsiye ederim.

https://lensoptikal.com

K
6 ay
Avaira Vitality

Kontak lensler, son teknoloji UVA ışınlarından koruma özelliği ve hidrojelli malzemeleri sayesinde sağlıklı; nemli ve doğru teknoloji ile nefes olan gözler eşliğinde lens deneyimlemek isteyen kişiler için tasarlanmış bir ürün olup 1 kutu 6 blister olarak aylık kullanımlı lenslerdir.


Kişinin göz beyazlığını koruyan şeffaf lensler, nem ve doğru bir oksijen alımı


ile gözlerinizin korunduğunu hissedebilirsiniz.


ÖZELLİKLER VE FAYDALAR;


Lensler aylık lensler olsa da her gece çıkartılması gerekmektedir. Lakin çıkarttığınız lensleri atmadan


Temizleyip solüsyon suyunda muhafaza ederek tekrar kullanılabilir şekilde hazırlanmışlardır. AVAİRA VİTALİTY’in kontaklar lensleri gözlerde


yaygın olarak görülen rahatsızlıkları ve gözün doğal kusurlarını kanıtlanmış bilgeliğiyle en aza


indirerek sizlere net görüşleri kazandırır. Ayrıca güneşin zararlı ışıklarından korkmanıza hiç gerek


kalmadan gözünüzün konforunu bir seviye daha üste çıkarmak sizin elinizde.


Aylık olarak kullanılan lensler, günlük olarak kullanılan lenslere göre biraz daha kalın olmakta ve dolayısıyla lensiniz hasar görmesi engellenmektedir.


Avaira Vitality Kontak Lenslerinizi Nasıl Takarsınız:


Öncelikle elinizin temizliğinden emin olmak için elinizi yıkayın ve tüy bırakmayacak havluyla kurulayın.


Ardından kutunun içerisindeki blisteri açın ve lensi içerisindeki koruyucu suyla durulayın, sıklıkla kullandığınız elinizin baş parmağı ile lensin yönüne dikkat ederek lensinizi alın ve parmağınızda sabitleyin. Sonra, diğer elinizin orta parmağıyla alt göz kapağınızı hafifçe aşağı doğru çekerek şeffaf lensi korneanızın ön kısmına yerleştirin.


Lensin oturmadığı durumlarda elinizin narin dokunuşlarıyla düzeltin. Dilerseniz, birkaç kere gözünüzü kırparak da lensinizi düzeltebilir ve korumalı net görüşlere sahip olabilirsiniz.


KİMLER KULLANABİLİR:


Konforu ve sağlığı önemseyen, gözlerinin korunduğunu hissetmek isteyen; net ve bir o kadar parlak görüşlerin sahibi olma deneyimini tatmak isteyen herkes içindir. Açık havada, işte; evde kısaca hayatının her anında; gözlüklerin ağırlık ve izlerinden kurtulmak isteyenler için tasarlanmış olup doğru kullanımda gözünüzde lens varmış hissini unutarak gününü endişesiz yaşamak ve dikkatini tümüyle işlerine vermek isteyen kişiler içindir.


Avaira Vitality kontak lenslerin fiyatları:


Bugünün dünyasında aylık lens kullanımında çeşitliği içerisinde yenilikçi teknolojisi ve korumasıyla konforu gözünüzde taşımak üstüne paranızın karşılığını en iyi şekilde almak istiyorsanız bu ürün tam size göre.


Yeniliği takip eden teknolojisiyle konforu, güven ve göz sağlığını net şekilde sunan nice ürünleri incelemek ve sipariş etmek istiyorsanız https://lensoptikal.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


ÜRÜNÜN LİNKİ: https://lensoptikal.com/urun/avaira-vitality/


#kontakt lens#lens optikal#lens fiyatları#aylık lensler#en ucuz lens#şeffaf lensler#saydam lens


K
6 ay
en uygun fiyatlı ve güvenilir lens sitesi

kullanım kolaylığını, bir sorun olduğunda bana geri dönüşleri ve ilgilenişlerini sevdiğim; hızlı kargoları olan bir lens alışveriş sitesi düşünün... benim deneyimlerime göre gerçek. işte o öğrenci dostu mütüş site

https://lensoptikal.com

K
6 ay
KONTAKT LENS

sizlere en uygun fiyatlı ve hızlı kargo imkanı olan bir lens alışveriş sitesi önereceğim. kontakt lens kullanırken özellikle öğrencilik zamanımda kullanımı ve alışverişimi kolaylaştıran bir sitedir. daimi müşterisi olarak uyguladıkları kampanyalar ve solüsyon hediyelerle gerçekten beni çok rahatlatmışlardı... uygulamasının da kargo takibi kolaylaştırması sayesinde artık lens alımı ve dolayısıyla kullanımı çok kolay

lens kullanıcıları için buraya öneri olarak linkini koyacağım: https://lensoptikal.com

K
6 ay
Aylık Kullanımlı Lensler

Bugünün teknolojisi; kişiye her açıdan daha çok seçenek sunduğu gibi kontak lens tercihinde de kullanım süresi açısından birçok seçenek bulunmaktadır.


Lens markası seçimi gözünüzle uygun olması durumu içerdiğinden doktorlara mutlaka danışılması gerekse de kullanım süresi tercihi kişinin daha çok kendi isteğine bağlı seçimidir.

Aylık kullanımda çevreye daha az atık bırakıldığından günlük lenslere göre hem kişiye maliyet açısından hem de çevreye bırakacağınız atık miktarı açısından daha avantajlı gözükse de seçimi tamamen kişinin ne istediğine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ayrıca aylık kullanım lensleri gözde daha uzun süre kalmayı amaçladığından göz yaşı tabakasından ilham alınarak yenilenen nemlendirme teknolojisiyle kişiye neme doymuş gözlerin yumuşak bakışlarını sunmaktadır.

Aylık, günlük, iki haftalık, gece gündüz gözde kalabilen lensler olarak; birçok zaman kullanımı içeren lenslerin her birinin kendine özel avantajları ve dezavantajları bulunmakla birlikte tercihi kişiye bağlıdır.


Aylık lensler, kullan-çıkar-at tekniğinde olmadığından günlük lenslere göre daha çok hijyen, dikkat ve bakım gerektirmektedir.

Bazı aylık lensler gözden çıkarmadan üst üste bir haftaya kadar takılabilirler, böylesi avantajı görmezden gelmek mümkün olmasa da göz sağlığınız açısından kullandığın ürünün neye ne kadar elverişli olduğunu araştırıp neye el verişli olduğunu bilerek hareket etmek korneanızın sağlığı açısından önemlidir.

İstediğiniz zaman lensler hakkında doğru, güvenilir ve sınırsız bilgi için lensoptikal.com adresini ziyaret edebilir ve ürünün bilgisini görerek tercih edebilirsiniz.

Lenslerinizin sunduğu net , konfor ve güven dolu sınırsız bakışlarınızı; her anınıza ortak olması dileğiyle. Keyifli kullanımlar.

K
6 ay
lens optikal

müşteriye önem veren alışveriş siteleri arayan insanlar için önereceğim bir site

Alıntı

metni:
düün lens siparişi vermiştim wp yazışmalarında solüsyonu kampanyası var mı diye sormuştumm olmadığını sçylediler bugün kargom geldi lens solüsyonu hediye koymuşlar..
K
6 ay
lens siteleri

LENS SİTELERİ: Küreselleşmiş dünya piyasasında o büyük pazarın çeşitliliğinde kişinin kendine uygu ürünü bulması gittikçe zorlaşıyor. Bu durumda kişi kendi için en kolay kararı vererek doktor reçetesine sadık kalmayı tercih eder. Kendi için uygun ürünün henüz keşfini yapamayan kişi lens kullanımından memnun kalamaz ve haliyle gelenekselleşmeye dönüşün göz sağlığı için daha iyi olacağının kararını verir. Bu çetrefilli döngü ve konforlu yaşanabilecek günlük yaşamı zorlaştırır ve kişi kendi performansını tümüyle gösterememe çaresizliğini kabullenmek zorunda kalır. Bu çetrefilli yolculuğu sizin için kolaylaştıracak çevrim içi alışveriş siteleri ürün hakkında merak edebileceğiniz bilgileri size sunar ve bilinmezlikten oluşan tereddütleri ortandan kaldırmayı amaçlar. benim kullandığım kullanırken güvendiğim ve hizmetini tavsiye ettiğim site ve aynı zamanda mobil uygulaması olan lensoptikal.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

K
6 ay
NEDEN LENS KULLANMALIYIZ:

Gözlük kullanmanın oluşturduğu bazı sınırları ortadan kaldırmak, hayat temponuza uyacak yenilikleri deneyimlemek ve söz konusu estetik kaygılar gibi birçok sebepten kontak lensler kullanılmakta.Ortam değişikliğinden oluşan buharlanma,

tempolu hareket gerektiren durumlarda ya da spor yaparken düşüp kırılan\çizilen gözlüklere son vermek

isteyen gözlük kullanıcıları için ek bir tercih, moda ve güzellik alanlarında farklılıkları deneyimlemeyi seven;

yenilik takipçisi kişiler için sunduğu çeşitlilikle lens kullanımı bu ve bunun gibi birçok sebepten ötürü binlerce kişi arasında

bir numaralı seçim olarak görülmektedir.


GÖZLÜK VE LENS ARASINDAKİ FARKLAR NELERDİR?


Yukarıda da yazılmış olduğu üzere birçok sebep aralarındaki farkı ortaya koymaktadır.

Bunun üzerine lens kullanımı sizleri görüş açısından kısıtlamayıp size gözün bakış açısını sunarken;

gözlük, gözünüzü çerçeve boyuna kısıtlar.GÖZLÜK MÜ, LENS Mİ?


Gelin sizinle size lens mi uygun, gözlük mü değerlendirelim.


Günümüz dünyasında birçok ön yargının kalkmasıyla, lens kullanımı yaygınlaşmış olsa bile gözlük kullanmayı gelenekselleştiren kesimler mevcudiyetlerini sürdürmekte. Herkesin kendi seçimi olmakla birlikte kişilerin numaralı gözlükten, numaralı lense geçebilmeleri için doktor onayı gerekmektedir.

Kullanımları kişinin ne istediğine bağlı olarak değişse de son zamanlarda kadınlar arsında lens kullanımı hızla yaygınlaşmakta.


Lensin aksine gözlük kullanımı kolaylığından ötürü alışma süreci gerektirmemektedir.

Gözlük kullanımında olduğu gibi lens kullanımında da insanları birçok çeşit karşılar. Ek olarak bu çeşitliliğin içerisinde, kendi konforunuzu bulup seçmek sizin elinizde. Yine de kendinize özel konforu bulmanızda yardımcı olacak lensoptik.com gibi birçok site bulunmaktadır.

Günümüzde değişen güzellik algılarıyla oluşan estetik kaygılar sebebiyle de lens kullanımı uygun görülmektedir.


LENS KULLANIMIN YAYGINLAŞMASININ NEDENLERİ?


Sunduğu konforun farkına varan; yenilikçi kişilerin ve teknolojinin kaldırdığı ön yargılar,

lens kullanımının yaygınlaşmasına sebep olarak görülebilir. Ek olarak yukarıda da bahsetmiş olduğumuz, gözlük kullanımının bazı durumlarda oluşturduğu

olumsuzluklar; üstüne moda sektörünün günümüzdeki etkisinin değişimiyle de ilişkilendirilmektedir.LENS KULLANILMASI İÇİN GEREKENLER NELERDİR?


Bu yazıyı okurken lens kullanmaya başlamayı düşünüyor dolayısıyla oluşan tereddütlerinizi gidermek istiyor olabilirsiniz. Dünya da her gün milyonlarca insan

lens kullanmayı sürdürürken, binlerce insansa lens kullanmaya başlamakta. Tereddütlerinizin ve korkularınıza cevaplar bularak doktorumuzun onayıyla lens kullanmaya başlayabilirsiniz.

DOĞRU LENS KULLANIMI NASILDIR?


-hijyene önem verilmesi


-lens zamanı dikkatle takip edilmesi


-lensinizi takmadan önce merceğin yönüne dikkat edilmesi


- merceğin üzerinde herhangi bir çiziğin veya yırtığın olmaması


-lens gözde değilken içinde saklandığı solüsyon suyunun temizliği ve miktarı


Bu hususlara dikkat etmediğiniz müddetçe lensi gözünüze taktığınızda gözünüze batacak ve gözünüzde yanma hissedeceksiniz.

Bu ve benzeri durumları önlemek için lütfen lens kullanımına göz sağlığınız için bu yazdığım maddelere dikkat edin.

LENS ALIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR:


Güvenilir ve verdiğiniz paraya değecek ürünler ve yeterli ürün bilgisine ulaşabileceğiniz, kullanımı kolay sizlere en iyi hizmet sunacak alış veriş siteleri bulma sorunu... Yanlış bilgi yığının içerisinde kaybolup vakit kaybetmeyeceğiniz siteler bulmak günümüzde bir hayli zorlaştı.

Zamanın değerine önem vermekte ve siz müşterilerimize güvenle en doğru hizmeti sunmak üzere sizleri lensoptikal.com adresine davet etmekteyiz.

Daha fazla bilgi için sitemizin farklı başlıklarına tıklayarak sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Keyifli alış verişler dileriz.

K
6 ay
KONTAKT LENSE OLAN ÖN YARGI

Lens kullanmaya başladığımdan beri insanlar sanki günah işliyormuşum gibi bakıyorlar. göze çok zararlıymış neden gözlük kullanmıyorsun falan arkadaşlar bir sakin.

Teknoloji o kadar gelişti ama biz beynimizi 2000'lerin başında bıraktık sanki. Gayet memnunum yaklaşık 2 senedir kullanıyorum. Kullanımında hijyene dikkat edildiği müddetçe göze zarar verdiğini düşünmüyorum. 2. kullanımımdan itibaren lensoptikal.com'dan alıyorum. bu sene uygulamalrı çıktı bu işimi daha da kolaylaştırıyor. kullanacaklara bir öneri olarak yazıyorum. saygılarımla. iyi günler dilerim

K
6 ay
KONTAKT LENS

lens kullanmaya başladığımdan beri gerçekten gençleştim resmen bu kadar mı fark eder sözü daha bir anlamlı gelmeye başladı. spor yaparken gözlük düşmelerine son!!!! bu benim için en önemli yönü çünkü karateciyim. normalde vardiyalı şekilde dışarıda değilsem evde gözlük kullanıyorum bu hem gözümü dinlendirmeme de yarıyor. güzel etkileri var. hijyene önem veren herkese tavsiye ederim. benim daimi müşterisi olduğum site lensoptikal.com size de tavsiye ederim.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle