Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Er
17 Haziran 2022
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
3 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 ay
YENİ TÜRK OYUN - Tarayıcı Tabanlı - Web Bazlı - Browser Oyun 💣 ☪️

MAFYA SAVAŞI - MAFİA FATHER GAME


Yeni oyun

Kendi mafya imparatorluğunu kur

Para kazanmanın farklı yolları

Rekabetçi oyuncular için çevrimiçi lider tablosu

Ortak oyun mümkün

Uluslar arası ülke rekabeti 100 Den Fazla Ülke ve Millet

Her Hafta Aileler arası turnuva bitmek bilmeyen rekabet heyecan

Aile Savaşları / Bireysel Savaşlar

BOSS Karakterler/Bireysel Etkinlikler/Turnuvalar

Mafya Aleminde OLAN HER NE VARSA BU OYUNDA VAR!

20 DİL / 100 Den Fazla Ülke Ve Binlerce Oyuncu

Kayıt olup Oyuncu adını yazana 50TL Başlangıç İtemleri Hediye

(100 Mermi - 50 Elmas - 100 000 Nakit 5 Araştırma Puanı)

mafiafathergame.com
mafiafathergame.com
https://www.mafiafathergame.com


MAFİA FATHER GAME Çok oyunculu büyük online mafya oyunu


İyi bir mafya patronu olacağını düşünüyor musun? Pekala, Mafia Father Game'da mengene ve suç dünyasına dalın ve öğrenin! Mafyanıza olabildiğince çok haydut toplayın ve sokakları ve diğer mafya patronlarını fırtına ile ele geçirin. Ot yetiştirme ve meth pişirme işletmeleri de dahil olmak üzere “yasadışı işletmelerinizi” polislerin dikkatini çekmemek için dikkatli bir şekilde yönetin. Birine atılmaktan kaçınmak için elinizden gelenin en iyisini yaparken gangster arkadaşlarınızı hapishaneden yakalayın. Mafya ailenize olan aidatlarınızı ödemeyi ve ailenizin zayıf üyelerine yardım etmeyi unutmayın. Sonuçta, gangsterlerin de kendi onur kuralları vardır, bilirsiniz! Bu nedenle, düşmüş düşmanlarınızın üzerinden tırmanmak ve oyunun zirvesine ulaşmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, Mafia Father Game'a kesinlikle bir şans vermelisiniz.
Bu şehirde yalnız bir kurt olmak pek iyi bir fikir değil, özellikle de sokaklarda dolaşan daha güçlü gangsterlerin yaygınlığını göz önünde bulundurursanız. Bu nedenle, bir kez bunu başardıktan sonra kesinlikle kaydolmalı ve bir Mafya Ailesine katılmalısınız. Bir ailenin parçası olmak, aileye karşı aile savaşları ve ailenizin fethetmesine yardımcı olabileceğiniz aile karteli bölgeleri gibi oyunun belirli özelliklerine erişmenizi sağlayacaktır. Ekibin ciddi bir üyesi olduğunuzu göstermek için ailenize her gün meth ve nakit bağışta bulunmayı unutmayın. Tabii ki, yeterince güçlü olduğunuzda, kendinize ait bir Mafya Ailesi yaratmayı düşünebilirsiniz!


Kısacası Mafia Father Game, geleceği parlak bir mafya patronunun yerine geçmenizi sağlayan eğlenceli ve heyecan verici sıradan bir MMO oyunudur. Bölge kontrolü ve ekstra para için diğer gangsterlere karşı savaşın, şehrin her yerinde çeşitli suçlar işleyin ve peşinizde olan polislerden kaçmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Kendi küçük haydut ordunu topla ve diğer gangsterlere patronun kim olduğunu göster! Boş zamanınızda, kumarhanede bir veya iki oyunun da tadını çıkarabilirsiniz ve kim bilir? Büyük ikramiyeyi vuracak kadar şanslı olabilirsin! Tüm bunlar size denemek isteyeceğiniz bir oyun gibi geliyorsa... o halde beklemeyin – şimdi Mafia Father Game'e gidin ve nihai mafya patronu olmak için suç dolu yolculuğunuza başlayın!mafiafathergame.com
mafiafathergame.com
https://www.mafiafathergame.comDünya üzerinde 100 Den fazla ülkede Türk Oyunumuzu Oynayan/ Destekleyen Herkese Teşekkür Ederiz


OYNANIŞ

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
Mafya imparatorluğunuzu kurmaya başlamak için önce kendi avatarınızı yaratmanız gerekecek. Cinsiyet, saç stilleri ve yüz görünümü dahil olmak üzere avatarınız için seçebileceğiniz oldukça çeşitli seçenekler var. Tüm bu seçenekler önceden hazırlanmıştır ve size bunları özelleştirme seçeneği sunulmaz. Bununla birlikte, bu oyunun hemen hemen sıradan bir MMO olduğu düşünüldüğünde, bu oldukça affedilebilir.
Oyun, size oyunun temel bilgilerinin çoğunu öğretecek oldukça basit bir öğretici ile başlar. Öğreticide kapsanmayanlar daha sonra sağlanan zorluklarla açıklanır. Zorluklar, bir MMORPG'deki görevler gibidir. Hepsini tamamlayarak önemli miktarda premium yakut kazanacaksınız. Zorluklar daha sonra, tamamlandığında sizi yakutlarla ödüllendirecek olan işlerle değiştirilir.
Suç ve yolsuzlukta güçlü bir temele sahip bir imparatorluk inşa etmek için kesinlikle çok fazla paraya ihtiyacınız olacak. Oyun içi nakit zaman içinde Money Press aracılığıyla kazanılabilir ve tabii ki Money Press'inizi yükselterek saklayabileceği toplam para miktarını ve sizin için sahte fatura basma oranını artırabilirsiniz. Ancak bu şekilde kazanılan para oldukça yavaştır. Bu nedenle, Mafia Father Game biraz daha para kazanmanız için başka para kazanma yöntemleri de var.
Mafya üyesi olarak para kazanmanın en kolay yolunun suç işlemek olduğu çok açık. Şehirde bir yeri ziyaret edebilir ve yürütmek için bir suç seçebilirsiniz. Hatta bir "grand theft auto" çekebilir ve bazı değerli arabaları çalabilirsiniz. Mafia Father Game gangster arkadaşlarınızla (diğer oyuncular) birlikte gerçekleştirebileceğiniz özel suçlar da bulunuyor. Para Transfer Soygunu için diğer 3 gangsterle grup kurmanız gerekecek. Gruplandırma sürecinin ve savaşın da otomatik olduğu kabul edilirse, bu oyunun oldukça benzersiz bir yönüdür.
Tabii ki, karşınıza çıkan ilk gangsterden de ihtiyacınız olanı her zaman alabilirsiniz. Bir oyuncuya (çok oyunculu) veya bir NPC'ye (tek oyunculu) saldırmak için varsayılan acemi korumanızı bırakmanız ve yeterli miktarda cephaneye sahip olmanız gerekir. Bununla birlikte, başarılıysanız, koruma eksikliği buna değer olabilir. Bu oyunda kullanılan savaş sistemi çok basittir. Yapmanız gereken tek şey, rakibinizle çatışmaya girmeden önce kullanmak üzere bir savunma stratejisi seçmek ve sağlanan "ateş et" düğmesine basmak. Açıkçası, kim önce ölürse, çatışmayı kaybedecek.
Sağlığınız tükendiğinde herhangi bir suç işleyemeyeceğiniz için sağlık da oyunun önemli bir yönüdür. Neyse ki, sağlık oldukça yavaş bir oranda da olsa otomatik olarak iyileşir. Ancak, oyun içi nakit kullanarak sağlık paketleri satın alarak işleri hızlandırabilirsiniz.
Ancak mafya üyesi olmak, işlemeye çalıştığınız her suç için size ücretsiz geçiş hakkı vermez. Listelenen her suç için gösterilen bir başarı oranı vardır ve ne kadar şanslı olduğunuza bağlı olarak, söz konusu suçu başarabilir veya başaramayabilirsiniz. Her başarılı koşu için, bu belirli suçu işlemede daha iyi olacaksınız ve bu nedenle, o suç için başarı puanınız artacaktır.
Öte yandan, başarısız olursanız, polisler tarafından alınacak ve çok kısa bir süre için hapse atılacaksınız, bu süre içinde hapishane hücrenize bakmaktan başka bir şey yapmanıza izin verilmeyecek... gangster arkadaşın seni dışarı atmaya karar verir. Ayrıca, başarılı olsun ya da olmasın, bir suç işledikten sonra birkaç dakikalık bekleme süresi vardır. Yıldırım aynı yere iki kez düşmez ve bu atasözü suç için de geçerlidir. Ne de olsa polisin size pusu kurmasını kolaylaştırmak istemezsiniz.
Paranızı ve daha fazlasını ikiye katlamanın hızlı bir yolunu mu arıyorsunuz? Peki, kumarhaneye gidin ve şansınızı deneyin. İnsanların en sevdiği Wheel of Fortune, Higher/Lower, Slot Makineleri, Blackjack ve Rulet de dahil olmak üzere Mafia Father Game'ın sunduğu çok çeşitli kumarhane oyunları var. Bahsedilen oyunun çoğu, oynamadan önce "satın almak" için biraz para gerektirecektir, ancak Wheel of Fortune için, bekleme süresi bittiğinde tek bir kuruş harcamadan çevirebilirsiniz.
Gerçek hayattaki çoğu suç girişimi gibi, mafyanız da mafya patronu olarak yönetmeniz gereken birkaç yasadışı girişime erişebilecek. Daha sonra diğer oyunculara saldırmak için kullanılabilecek mühimmat üretebilirsiniz. İhtiyacınız olan şey daha fazla paraysa, meth pişirerek veya gerekli Mafia Gücüne ulaştığınızda ot yetiştirerek kolayca daha fazla kazanabilirsiniz.
Metni pişirmek oldukça zor bir şey olabilir, çünkü malzemeleri - 9 tanesini - ve sıcaklığı dengelemeniz gerekecek. Pek çok olası kombinasyonla, ilk seferde doğru yapmak neredeyse imkansız. Bahsetmiyorum bile, denge her hafta değişiyor ve meth pişirmek için bütün bir güne ihtiyacınız olacağından, mükemmel meth kombinasyonunu tahmin etmek için sadece 7 şansınız olacak. Bununla birlikte, meth satılamaz dedi. Bunun yerine, bir mafya ailesine kabul edildikten sonra onu mafya ailenize bağışlayabilirsiniz.
Mafia Father Game'da bekleme süresi olan hemen hemen her eylem bir Zamanlayıcı yuvası tüketecektir. Zamanlayıcı nedir, merak ediyor olabilirsiniz? Temel olarak, sahip olduğunuz Zamanlayıcıların sayısı, aynı anda kaç eylem gerçekleştirebileceğinizi belirleyecektir. Geliştirmeler ve üretimin (örneğin meth veya mühimmat üretimi) yanı sıra, diğer oyunculara saldırmaktan veya bir suç işlemekten kaynaklanan bekleme süreleri de bir Zamanlayıcı yuvasını dolduracaktır. Bu nedenle, olabildiğince çok Zamanlayıcıya sahip olmak en iyisidir ve bu Zamanlayıcılar yalnızca premium yakutlar kullanılarak satın alınabileceğinden, bu amaç için biraz biriktirmek isteyebilirsiniz.
Artık elinizde olması gereken bu kadar nakit varken, onlara kesinlikle çok iyi bakmalısınız. Banka bunun için var! Orada mümkün olduğunca çok para biriktirin, böylece size başarılı bir şekilde saldıran hiç kimse, zor kazandığınız zulanızdan bir kuruş bile alamayacak. Ayrıca bankanızı yükselterek paranızın daha fazlasını hırsızlardan koruyabilirsiniz.
Para kazanmak, Mafia Father Game'daki oyunun sadece bir parçasıdır - diğer kısım, haydutlar ve gangsterler ordunuzu kurmayı içerir, böylece sizden bir şey çalmaya çalışan herkes bunu yaparken kesinlikle iki kez düşünecektir. Oyun içi mağaza aracılığıyla kolayca yeni birlikler toplayabilirsiniz. İşe alım başına fiyat, işe aldığınız her kişiyle birlikte artar. Temel haydutlardan yozlaşmış polislere ve eski komandolara kadar, işe alabileceğiniz çok sayıda birim türü var.
Mafya Konağınızı yükselterek mafya kapasitenizi artırabilirsiniz. Baş parmağınızın altında daha fazla haydut olması Mafya Gücünüzü artıracaktır. Mafia Power, mafyanızın ne kadar güçlü olduğunun iyi bir göstergesidir ve sıralama merdiveninde nerede yer alacağınızı belirleyecektir. Böylece, doğal olarak, Gücünüzü artırmaya devam etmek isteyeceksiniz. Bunu daha fazla gangster alarak veya mevcut haydutlarınızı yükselterek yapabilirsiniz. Bazı birlikler, aynı oyun içi mağazadan satın alınabilecek silahlarla da donatılabilir. İyi silahlar eklemek, birliklerinizin saldırı gücünü ve savunma derecesini önemli ölçüde artırabilir. Birlik türlerine benzer şekilde, oyun satın almanız için oldukça etkileyici bir dizi tank ve kitle imha silahı da dahil olmak üzere oldukça güzel bir silah yelpazesi sunuyor.
Birliklerin yanı sıra, mafyanıza takipçiler de toplayabilirsiniz. Takipçiler sadece arkadaşlarınız arasından alınabilir, bu yüzden onları bu oyuna eklediğinizden emin olun. Mafia Father Game takipçiler çok önemlidir, çünkü bazı yükseltmeler belirli sayıda takipçinizin olmasını gerektirir. Bahsetmemek gerekirse, zamanla takipçi kaybedeceksiniz (sayı asla toplam takipçi sayınızın yarısının altına düşmeyecek), bu nedenle takipçi sıralarınızı biraz taze kanla yenilemeye devam ettiğinizden emin olmalısınız.
Oyunda ilerledikçe, sonunda işe yaramaz silahları yepyeni silahlara dönüştürebileceğiniz silah laboratuvarı, kırmızı ışık bölgeleri, ot çiftliği ve hatta piyon gibi yeni tesislere ve özelliklere erişme araçlarına sahip olacaksınız. Dükkan. Tamamlamanız için koleksiyonlar ve kazanmanız için başarılar da var. Oyunda bir adım önde olmayı seviyorsanız, premium yakutları kullanarak satın alabileceğiniz güçlendiriciler de var.
5 ay
Mafia Father Game - Online TÜRK Mafya Oyunu - Oyun Tanıtımı - Browser Oyun - Web Tabanlı Oyun

Mafia Father Game , bir macera ve strateji oyunu ile bir gangster oyununun birleşimidir. En güçlü ve en zeki mafya unvanı için dünya çapında bin oyuncuyla rekabet ettiğimiz efsane bir tarayıcı oyunudur.


Bir mafya imparatorluğu kurmak için araba çalmak, bankaları soymak ve yasadışı uyuşturucu üretimi ve kaçakçılıkla uğraşmamız gerekecek.


Oyunda, mümkün olduğunca çok para kazanmak ve ardından iyi yatırım yapmak için birçok fırsatımız var.
Mafia Father Game, burada neler oluyor?

Oyunun amaçları basit, burada önemli olan güç, para, güzel kadınlar ve güç. Bu oyunda hepsini zorla, hile veya kurnazlıkla elde edebileceksiniz.


Hangi stratejiyi benimseyeceğiniz ve ana hedefinizin ne olacağı yalnızca size bağlıdır. Oyuncuya bağlı olarak, bunlardan en az birkaçı olabilir:


Güçlü, uluslararası düzeyde etkilenmiş bir suç örgütünün oluşturulması,

Saygı kazanmak ve şehrin en tehlikeli ve tehlikeli mafyası olarak anılmak,

Eğlenmek, yeni insanlarla tanışmak ve sıralamada giderek daha iyi bir konuma gelmek.


Mafia Father Game'a kaydolduğumuzda küçük bir yerel hırsızla başlıyoruz.

Oynadıkça ve bölge için etki ve saygının yanı sıra yeni seviyeler kazandıkça, daha da güçleniyoruz ve yavaş yavaş küçük bir suç örgütü kurmaya hazırlanabiliyoruz.


Elbette bu örgütün diğer oyuncuların polis ve çeteleri tarafından yok edilip yok edilip edilmeyeceği ya da gerçek bir mafya imparatorluğuna dönüşüp dönüşmeyeceği bize bağlı.


Mafyanızı genişletmek için. çete kuracağınız diğer oyunculardan oluşan uyumlu bir grupla çalışmanız gerekiyor.

Ne yazık ki, burada kendi başına pek bir şey yapmayacaksın. Bu oyunda meslektaşlarınızın desteği başarınız için çok önemli olacaktır.
Mafya Father Game neye benziyor?

Oyun ayrıca diğer oyuncularla savaşmak için birçok fırsat sunuyor. Bu konuda bize yardımcı olacak bir sürü silah ve satın almamız gereken başka eşyalar var.

1'e 1 düellolara ek olarak, grup düelloları ve tüm mafya ailelerinin savaşları olasılığına sahibiz.


Bu çatışmalardan ancak en iyi, en iyi yönetilen ve en uyumlu aileler yara almadan çıkacak ve etkilerini artıracaktır.

Her şeyin çok güzel bir elle çizilmiş grafik tasarımda sunulduğu da belirtilmelidir. Ses efektleri de iyi seviyede.


Özet…

Sonuç olarak, Mafia Father Game herkes için çok bağımlılık yapan ve ilginç bir eğlencedir.

En büyük avantajları, bağımlılık yaratan ve düşünceli oyun tarzı, dünyanın dört bir yanından çok sayıda oyuncu, güzel grafikler ve iyi ses efektleridir.


Sizi web sitemizin sayfalarında eğlenmeye davet ediyoruz.


mafiafathergame.com
mafiafathergame.com
https://www.mafiafathergame.com
6 ay
Mafia Father Game Oyna

Mafia Father Game Savaşmak için yaşa, kazanmak için savaş ilkesi ile üretilen mafya oyun içeriklerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyunda heyecan ve tutku bir arada yaşanıyor. Adından da anlaşılabileceği gibi Mafia Father Game bir Mafya oyunu. Bu oyunda her bir oyuncu Bir mafya lideri olarak yer alıyor. Oyunculara kendi suç çetesini kurarak bu cepheyi kusursuz bir şekilde yönetme imkanı sunuluyor. Bunu yaparken onlara sınırsız bir şekilde silah ve zırh desteği veriliyor. Ve içerisinde mafya yönetim becerisi bulunan oyuncular her zaman başarılı oluyor.

Mafia Father Game oyununu kesintisiz ve güvenli bir şekilde oynayabilmek için Mafia Father Game sitesine giriş yapabilirsiniz. Bu site aracılığı ile bu tutku dolu dünyanın bir üyesi olabilirsiniz. Ve kendi suç çetenizi yöneterek tüm dünyaya bu alanda ne kadar başarılı olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz.

Ganster oyun seçimi

Eğer mafya ve gangster oyun içeriklerine karşı bir ilginiz varsa son dönemlerde tüm dünyanın yakından ilgisini çeken 2022 yapım Mafia Father Game ile tanışabilirsiniz. Bu oyunda sizler bir mafya lideri olarak kendi çetenizi yöneten bir savaşçı konumunda bulunuyorsunuz. İlave silah ve zırh destekleri ile çete üyelerinize planlamalar yapıyor, onları görevlendiriyor ve böylelikle onları alt etmenin yollarını arıyorsunuz.

Bu tutku dolu oyun için en kesintisiz oyun akışına Mafia Father Game ile ulaşabilirsiniz.mafiafathergame.com
mafiafathergame.com
https://www.mafiafathergame.com
6 ay
En Çok Sevilen Gangster Oyunu

Mafia Father Game oyunu yeni nesil gangster oyun olarak büyük bir ilgi görüyor. 2022 yılında çıkış yapan bu oyun kısa sürede tüm dünya üzerinde büyük bir etki ile oyun severlerin beğenisini topluyor. Metin tabanlı olan bu oyunda aynı anda tüm dünya ülkelerinden mafya babası olmaya aday oyuncular birbirleriyle kıyasıya yarışıyor. Sizlerde kendi suç imparatorluğunuzu kurarak kendi mafya çetenizi yönetmek istiyorsanız Mafia Father Game sitesine giriş yapabilirsiniz. Site üzerinden üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve bu eğlenceli ve renkli dünyaya dahil olabilirsiniz.

Mafia Father Game Nasıl Bir Oyun?

Mafia Father Game oyunu bir mafya oyun içeriğidir. Bu oyunda oyuncuların kendi suç çetesini kurarak diğer suç çeteleri ile kıyasıya bir mücadele içerisine girmektedir. Burada mafya yönetme yeteneği güçlü olanlar her zaman kazanacaktır. Oyunda bir mafya babası olarak çetenizi kurmanız ve onlara görevler atayarak diğer suç çetelerinin üstesinden gelmeniz isteniyor. Bunun için sizlere tonlarca farklı silah, zırh ve çete üyesi sunuluyor. Bunları en iyi şekilde yönetebilenler ve acımasız olanlar bu oyunda kazanıyor.

Mafia Father Game oyunu metin tabanlı olarak online bir şekilde oynanıyor. Çok oyunculu bir oyun olması bu oyunu daha da heyecan verici ve tutku dolu bir hale getiriyor. Bu muhteşem deneyimi en iyi şekilde yaşayabilmek için Mafia Father Game sitesini tercih edebilirsiniz.mafiafathergame.com
mafiafathergame.com
https://www.mafiafathergame.com
7 ay
En yeni MMORPG Mafya Oyunu Çığır Açan Oyun

Online platformlar üzerinden oynanan Metin tabanlı oyunlar tüm dünya üzerinde milyonlarca kişiyi etkisi altına alıyor. Bu oyunlar MMO ve MMORPG içerikleri sayesinde devasa çok oyunculu çevrimiçi oyunlar olarak nitelendiriliyor. Ve bu oyunlara tek bir sunucu üzerinden aynı anda on binlerce oyuncu aktif olarak katılım sağlıyor. Her bir oyuncu oyun kuralları doğrultusunda kendi mücadele dünyasını kuruyor. Arkadaşları ile bir araya gelen oyuncular çoğu kez bir takım halinde hareket ederek bir güç oluşturuyor. Oyun oynarken aynı zamanda birbirleri ile iletişim kurmalarına imkan sağlayan metin tabanlı bu oyunlar arasında 2022 yılında piyasaya sürülen Mafia Father Game oyunu muhteşem Bir giriş ile bir anda dikkatleri üzerine çekiyor.


Mafia Father Game en yeni online mafya oyun olarak dijital dünyada yerini aldı. MMO ve MMORPG tutkunu olan Metin oyuncuları çok kısa sürede bu heyecan dolu mafya oyununu keşfetmeye başladı. Sizlerde çevrimiçi oynayabileceğiniz, dilerseniz tek başınıza dilerseniz bir mafya ailesi kurarak oyuna dahil olabileceğiniz bu heyecan verici oyunu oynayabilmek için Mafia Father Game Web sayfasına giriş yapabilirsiniz.


Mafia Father Game web sayfasına giriş yaptığınızda ilk olarak sizleri karşılayacak ekran kayıt bölümüdür. Çok hızlı bir şekilde kayıt işlemlerinizi tamamlayabilir ve suçlularla dolu bu heyecanlı dünyaya adımınızı atabilirsiniz. Eğer bir mafya babası olabilecek çok önemli becerilere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız hiç gecikmeden kendi stratejilerinizi kurabileceğiniz, kendi çete üyelerinizi seçebileceğiniz ve size özel silahları satın alarak kendi suç dünyanızı yönetebileceğiniz bu karanlık dünyada yerinizi alabilirsiniz.


Mafia Father Game Nasıl oynanır​


Mafia Father Game tüm dünyada büyük ses getiren bir gangster oyun olarak çok farklı ve keyifli özelliklere sahiptir. Bu oyunu oynayabilmek için öncelikli olarak siteye giriş yapmanız ve öyle işlemlerini tamamlamanız gerekir. İlk işlemlerinizi tamamladıktan sonra artık Bir mafya babası olarak oyuna dahil olabilirsiniz. Bu oyunda düşmanlarınızı aldatarak, kaynakları soyarak yeraltına hükmedebilirsiniz. Bu büyük savaş içerisinde kendi suç çeteniz oluşturarak onlarla birlikte mücadele edebilirsiniz.


Mafia Father Game oyunu metin tabanlı olarak oynanan bir mafya oyunudur. Bu oyunda savaşarak kazanmak ve dolayısı ile hayatta kalabilmek için mücadele edilmektedir. Oyun içerisinde daha güçlü bir şekilde hareket edebilmek ve stratejik planlarınızı kusursuz bir şekilde yönetebilmek için sizlere çok geniş bir silah, zırh ve çete üyesi imkanı sunulmaktadır. Sahip olduğunuz bu donanımlar ile kendi stratejinizi belirleyebilir kuracağınız bu stratejiye ulaşabilmek için büyük bir şekilde mücadele vermeniz gerekecektir. Çete üyeleriniz ile birlikte vermiş olduğunuz mücadele itibarınızı artıracak ve sizleri lider ilan edecektir.


Mafia Father Game sitesine giriş yaparak hemen harekete geçebilir ve bu karanlık dünyaya hükmedebilen bir mafya babası olabilmek için ilk adımı atabilirsiniz.

7 ay
Yeni Nesil Mafya Oyunu - Mafia Father Game

Her geçen gün dijital oyun dünyasında birbirinden farklı oyunlar geliştiriliyor. Tüm dünya üzerinde bütün dünya vatandaşları ile çok oyunculu bir şekilde oynayabileceğiniz bu dijital oyunlar arasında son dönemlerde Mafia Father Game isimli mafya oyun dikkatleri çekiyor.


Her geçen gün dijital oyun dünyasında birbirinden farklı oyunlar geliştiriliyor. Tüm dünya üzerinde bütün dünya vatandaşları ile çok oyunculu bir şekilde oynayabileceğiniz bu dijital oyunlar arasında son dönemlerde Mafia Father Game isimli dikkatleri çekiyor. Bu oyun ile kendi mafya imparatorluklarını kuran oyuncular gücüne güç katmak ve imparatorluklarını geliştirmek için bir mücadele içerisine giriyor. Böylelikle oyun boyunca muhteşem bir heyecan ve eğlence sunuluyor.


Mafia Father Game isimli online Mafya oyunu 2022 yılında Metin tabanlı olarak geliştirilen bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyuna dünyanın her yerinden oldukça büyük bir katılım sağlandığı gözlemleniyor. Bir anda dikkatleri üzerine çeken bu mafya oyununda oyuncular kendi suç İmparatorluğunu kuruyor. Ve oyun içerisinde kurulmuş olan diğer mafya çeteleri ile bir mücadele içerisine giriyor.


Mafia Father Game nasıl bir oyun


Mafia Father Game 2022 yılında piyasaya sürülen metin tabanlı bir mafya oyunu olarak tanımlanıyor. Kısa sürede hızlı yayılan bu oyun dijital oyun severler tarafından bağımlılık yapan bir oyun şeklinde nitelendiriliyor. Bu oyun içerisinde mafya babaları, mafya babaları tarafından kurulan çeteler arasında yapılan savaşlar, dövüşler, turnuvalar ve çok daha fazlası yer alıyor.


Mafia Father Game Oyunu aynı zamanda MMO içeriyor. Bilindiği üzere MMO Dijital oyunlar arasında devasa çok oyunculu çevrimiçi oyun anlamını taşıyor. Mafia Father Game oyununda da aynı sunucu üzerinde aynı anda yüz binlerce oyuncu aktif olarak bir mücadele içerisinde yer alıyor.
Mafia Father Game Özellikleri


Mafia Father Game MMORPG ve MMO içeren bir oyun olarak tüm dünyaya hızlı bir şekilde yer alıyor. Daha önce metin tabanlı ve MMORPG içeren oyunlar oynadıysanız ve bu oyunların hayran kaldıysanız Mafia Father Game oyununu mutlaka denemeniz öneriliyor. Oldukça heyecan verici ve tutkulu olan bu oyun aslında bir olarak nitelendiriliyor. Kendi suç dünyanızı kurarak gangster suç şehrinde diğer mafya imparatorlukları ile mücadele ederek bir deneyim kazanmanız sağlanıyor.


Mafia Father Game oyunu için sahip olduğu bazı özellikler şöyle nitelendiriliyor;


-Oyun farklı tarzı ile oyun severlere tutku ve heyecanı bir arada yaşatıyor. Dinamik ve heyecan verici bu oyun boş zamanlarınız için garantili bir eğlence olarak sizlere sunuluyor.

-Bu oyunda başarılı olabilmeniz için mafya yönetim konusunda becerilere sahip olmamız gerekiyor. Oyun tamamen sizin kuracağınız görevleri tamamlamak üzere planlanıyor. --Görevleri kurarak ve bunları yakından takip ederek itibarınızı artırabilir ve sizinle birlikte mücadele eden suç çetelerinin daha güçlü silahlarla yenerek her şeye hükmedebilirsiniz.

-Bu oyun Metin tabanlı olarak tasarlanmış olan oldukça geniş ve zengin özelliklere sahip bir MMORPG olarak biliniyor. Android cihazlarda bilgisayar için tüm tarayıcılarda muhteşem bir deneyim sağlıyor.

-Bu müthiş deneyimi Mafia Father Game sitesine giriş yaparak hemen yaşayabilirsiniz.mafiafathergame.com
mafiafathergame.com
https://www.mafiafathergame.com
8 ay
Mafia Father Game - Online Mafia Strategy Game - New Game 2022


Game Features


★ Build your criminal empire.


★ Master gang QUESTS (Jobs).


★ Become a big Mafia gang, FIGHT other mafia across other devices and platforms in real time.


★ SHOOTING LIST your enemies for a sweet revenge.


★ Gain experience in the gangster crime city and progress through UNLIMITED LEVELS.Game Description;


Mafia Father Game is an addictive text based Mafia Game. Mafia browser game contains MMO, MMORPG along with exciting gang wars, territory wars, bosses, hit list, missions, fights, tournaments and much more. If you're a fan of text-based games and text-based MMORPGs, you'll love Mafia Father Game. Inexhaustible Mafia Game can be your source of entertainment. Join now and become the greatest Mafia Boss.


……………………………………………………………


DIFFERENT, EXCITING, AMAZING MAFIA MMORPG

……………………………………………………………


Live to Fight, Fight to Win. It introduces the whole spirit of this stand-alone browser-based MMORPG. It is optimistic, dynamic, exciting and diverse. There won't be a moment to get bored! If you want guaranteed fun in your spare time, Mafia Father Game can guarantee it!


………………………………………………………………………………..


BUILD A CRIMINAL EMPIRE, COMPLETE MISSIONS

………………………………………………………………………………………..


There are tons of weapons, armor and gang members waiting to be recruited. You need to show great mafia management skills to be successful in this game. This crime game requires your attention to complete the missions that the game will set up for you. Follow quests, build your reputation, upgrade your gangsters with different powerful weapons and dominate everything in one of the most exciting text-based mmorpg games.


………………………………….


PLAY ANYWHERE

…………………………………….


Mafia Father Game is one of the most feature-rich and diverse mafia MMORPGs ever created. Whether on an Android device or in your browser, it offers players a unified gaming experience typical for text-based games, while also allowing you to run your empire from anywhere.

............................................


INFINITE MAFIA FEATURES

............................................


★ Build your criminal empire.


★ Master gang QUESTS (Jobs).


★ Become a big Mafia gang, FIGHT other mafia across other devices and platforms in real time!.


★ MAKE LIST OF SHOOTING your enemies for a sweet revenge.


★ Gain experience in the gangster crime city and progress through UNLIMITED LEVELS.


★ Recruit your Mafia members, BUY new WEAPONS, ARMOR and SPECIAL items to strengthen your team.


★ Earn unique criminal REPUTATION (achievements) for achieving specific goals.


★ Upgrade your empire with ATTACK/DEFENSE POWER WEAPONS and build your own criminal empire.


★ Unlock new and exciting missions, powerful weapons and money-making businesses/properties at higher levels.


★ Invite your FAMILY to keep your loved ones close.


………………………………………………….


GAME FEATURES (FAMILY):

………………………………………………….


★ Join powerful FAMILY and rule Mafia Father Game as a team.


★ Chat with your FAMILY and equip your mighty MAFIA FAMILY


★ Participate in FAMILY BATTLES and win exciting battle rewards.


★ Earn the gang's respect, become the FAMILY BOSS... Or start your own gang and start a new team


exchange rate


★ Fight automatic FAMILY FIGHTS and win exciting rewards in FAMILY BATTLES.


★ Use FREE HITS to take revenge on your opponents who mess with your gang members.


★ Transform your Gang into Cartels.


★ Participate in weekly TOURNAMENTS and earn respect for your gang and yourself in the game.


★ Upgrade Building Levels, Family BuildingsFor All Browsers: https://www.mafiafathergame.com


Come and see that there is so much more to do in this awesome mafia game!


Download Mafia Father Game now!


Play Store : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mafia.father.game&hl=tr

9 ay
Mafia Father Game - Mafya Oyunu [YENİ OYUN 2022]
Oyun Özellikleri

★ Suç imparatorluğunu kur.

★ Usta çete GÖREVLERİ (İşler).

★ Büyük bir Mafya çetesi ol, gerçek zamanlı olarak diğer cihazlar ve platformlar arasında diğer mafyalarla MÜCADELE.

★ tatlı bir intikam için düşmanlarını VURMA LİSTESİ.

★ Gangster suç şehrinde deneyim kazanın ve SINIRSIZ SEVİYELERDE ilerleyin.


Oyun Açıklama;

Mafia Father Game bağımlılık yapan metin tabanlı bir mafya oyunudur. Mafya tarayıcı oyunu, heyecan verici çete savaşları, bölge savaşları, patronlar, isabet listesi, görevler, dövüşler, turnuvalar ve çok daha fazlasının yanı sıra MMO, RPG içerir. Metin tabanlı oyunların ve metin tabanlı rpg'nin hayranıysanız, Mafia Father Game'e bayılacaksınız. Tükenmez mafya oyun eğlence kaynağınız olabilir. Şimdi katılın ve en büyük Mafya Babası olun.

………………………………………………………………………

FARKLI, HEYECAN VERİCİ, MUHTEŞEM MAFYA RPG

…………………………………………… ……………………………

Savaşmak için Yaşa, Kazanmak için Savaş. Bu tek başına tarayıcı tabanlı rpg'nin tüm ruhunu tanıtır. İyimser, dinamik, heyecan verici ve çeşitlidir. Canınızın sıkılacağı bir an olmayacak! Boş zamanlarınızda garantili bir eğlence istiyorsanız, Mafia Father Game bunu garanti edebilir!

………………………………………………………………………………..

CEZA İMPARATORLUĞU KUR, GÖREVLERİ TAMAMLA

………………………………… ………………………………………………..

İşe alınmayı bekleyen tonlarca silah, zırh ve çete üyesi var. Bu oyunda başarılı olmak için harika mafya yönetimi becerileri göstermeniz gerekiyor. Bu suç oyunu, oyunun sizin için kuracağı görevleri tamamlamak için dikkatinizi gerektirir. En heyecan verici metin tabanlı rpg oyunlarından birinde görevleri yakından takip edin, itibarınızı artırın, gangsterlerinizi farklı güçlü silahlarla yükseltin ve her şeye hükmedin.

………………………………….

HER YERDE OYNAYIN

…………………………………….


Mafia Father Game, şimdiye kadar yaratılmış en zengin özelliklere sahip ve çeşitli mafya RPG'lerinden biridir. İster Android cihazda ister tarayıcınızda olun, oyunculara metin tabanlı oyunlar için olağan olan birleşik bir oyun deneyimi sunar, bu, aynı zamanda imparatorluğunuzu her yerden çalıştırmanıza olanak tanır.


................................................

SONSUZ MAFYA ÖZELLİKLER

................................................

★ Suç imparatorluğunu kur.

★ Usta çete GÖREVLERİ (İşler).

★ Büyük bir Mafya çetesi ol, gerçek zamanlı olarak diğer cihazlar ve platformlar arasında diğer mafyalarla MÜCADELE ET!.

★ Tatlı bir intikam için düşmanlarını VURMA LİSTESİ OLUŞTUR.

★ Gangster suç şehrinde deneyim kazanın ve SINIRSIZ SEVİYELERDE ilerleyin.

★ Mafya üyelerinizi toplayın, ekibinizi güçlendirmek için yeni SİLAHLAR, ZIRHLAR ve ÖZEL öğeler SATIN ALIN.

★ Belirli hedeflere ulaşmak için benzersiz suç İTİBARI (başarılar) kazanın.

★ İmparatorluğunuzu SALDIRI/SAVUNMA GÜÇ SİLAHLARI ile yükseltin ve kendi suç imparatorluğunuzu kurun.

★ Daha yüksek seviyelerde yeni ve heyecan verici görevlerin, güçlü silahların ve para basan işletmelerin/mülklerin kilidini açın.

★ En sevdiklerinizi yakın tutmak için AİLESİ'nize davet edin.


………………………………………………….

OYUN ÖZELLİKLERİ (AİLE):

………………………………………………….

★ Güçlü AİLELERE katılın ve Mafia Father Game'i takım olarak yönetin.

★ AİLENİZLE sohbet edin ve güçlü MAFYA AİLE'nizi donatın

★ AİLE SAVAŞLARI'na katılın ve heyecan verici savaş ödülleri kazanın.

★ Çetenin saygısını kazan AİLE PATRONU ol... Ya da kendi çeteni kur ve yeni bir ekip

kur

★ Otomatik AİLE MÜCADELELERİ ile savaşın ve AİLE SAVAŞLARIN'nda heyecan verici ödüller kazanın.

★ Çete üyelerinizle uğraşan rakiplerinizden intikam almak için ÜCRETSİZ VURUŞLAR kullanın.

★ Çetenizi Kartellere dönüştürün.

★ Haftalık TURNUVALARA katılın ve oyunda çeteniz ve kendiniz için saygı kazanın.

★ Bina Seviyelerini , Aile Binalarınızı YükseltinTüm Tarayıcılar İçin : https://www.mafiafathergame.com

Gelin ve bu müthiş mafya oyununda daha yapacak birçok şey olduğuna şahit olun!

Mafia Father Game hemen İndirin!Play Store : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mafia.father.game&hl=tr

App Store - Apple (TR) (YAKINDA)


İLETİŞİM

mafiafathergame.com
mafiafathergame.com
https://www.mafiafathergame.com/contact


play.google.com
Mafia Father Game - Apps on Google Play
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mafia.father.game
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle