Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
09 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
51 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
9 yıl
own3d yayınları
Arkadaşlar daha önceden own3d'de Dyrus, Odddone gibi kaliteli yayıncılar olurdu fakat son zamanlarda ben yayınlarına rastlayamıyorum. Bu akşamda sadece Oce ' yi görünce sıkıldım twitch'e bakayım dedim Dyrus'un yayınını gördüm.Şimdi de m5 - aAa maçı var.Neden own3d ' de yayınlanmıyor artık maçlar ?
10 yıl
HP dv5 1225et - SORUMSUZLUK
Arkadaşlar hp dv-5 1225et model notebook um var ilk aldığımda üzerinde 9600mgt ekran kartı vardı , bir problem sonucu garantiye yolladım ve sonra 9200gs ekran kartı ile geldiğini gördüm.Sorun şu ki bilgisayarın kutusunun üzerinde ekran kartı 9200gs yazıyor fakat aldığımda 9600mgt vardı sanırım bu modellerin 2 farklı modelde ekran kartı var.Hp yi aradım 'ekran kartı değişmiş' diye fakat sisteme girerken 9200 gs var dediler bunu nasıl ispatlarım nereye başvurmam gereklidir.

Böyle bir sorunla karşılaşan varsa bana ulaşabilir mi ?
teşekkürler.
11 yıl
Sempron 140 - İkinci çekirdek sorunu ?
Merhabalar , Bugün bir tane sempron 140 aldım , üzerindeki kodu CA(E) ile başlıyordu , sanırım bunlar regor çekirdekli... Taktım , anakarttan acc aktif ettim ve işletim sistemi açıldığında ekran karışık geliyor (rami bozuk ekran kartları gibi) , ses bozuk çıkıyor.Voltaj arttırdım vs. her yolu denedim olmuyor.
Sadete geleyim =) regor çekirdekli tüm sempron 140 ' lar açılmıyor muydu ? Benim sorunum 2. çekirdeğin bozuk olması mı yahut tam olarak yapmam gerekenleri yapamamam mıdır ?
12 yıl
Zotac 9600gt dp fan sorunu ?
Merhaba arkadaşlar , zotac 9600gt dp 512MB ekran kartım var fakat kartın fanı tahminimce %100 dönüyor ve aşırı gürültülü.Driver yüklenene kadar gürültülü çalıştığını duymuştum.Ama birkaç driver denememe rağmen hala gürültülü çalışıyor.Windows 7 den kaynaklanabilir dedim xp kurdum ama nafile ... aynı sorun.Rivatuner , everest , gpu-z gibi programlar fan hızını %35 gösteriyor.Ne rivatuner'den ne de fan hızı ayarlanabilen birçok programdan fan hızına müdahale edilemiyor %35'te sabit kalıyor (ama bu ses %35'lik bir ses değil eminim %100:).Sorum uzun oldu kusura bakmayın kartı yeni aldım 3-4 gün önce exa'dan almıştım.Kartın arızalı olma durumu var mıdır ? ya da önerebileceğiniz bir yöntem.Şimdiden teşekkür ederim , iyi forumlar.
12 yıl
iptal
iptal
12 yıl
Arkadaşlar acil destek olur musunuz ? işlemci + anakart problemi !
Arkadaşlar merhaba , bugün exa ' dan bu iki parçayı aldım , kurdum fakat ekrana herhangi bir görüntü gelmiyor.Bios ekranı bile gelmiyor.Acaba işlemci yeni olduğu için bios güncellemek mi gerekli ? Başka işlemcide yok elimde mecbur bilgisayarcıya gideceğim değil mi ? Birde işlemci desteklemediği zaman anakartın ötmesi gerekmez mi ? hiç uyarı sinyali de vermedi.iyi forumlar , teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.