Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
E

Er
11 Mayıs 2022
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
11 ay
En İyi Erkek Saç Modelleri

Erkek saç modelleri, tüm erkekler tarafından her ay sıklıkla aratılan bir terimdir. Saçları hakkında kararsız karan erkekler çareyi internette veya farklı yerlerde arıyor. Fakat bu sorunun çözümü oldukça uzun sürebilir, bu yüzden En popüler erkek saç modellerini sizin için derledik. Kısa, Uzun, Orta uzunluk olarak 3 ayrı kategoriye ayırdığımız erkek saç modellerinin 2022 yılının en iyi +30 kesimine ulaşmak için okumaya devam edin.Kısa Erkek Saç Modelleri


Kısa erkek saç modelleri, ülkemizde ve tüm diğer ülkelerde en çok tercih edilen saç modellerinin ana başlığıdır. Erkek saç modellerinin en cesur kesimleri olan kısa erkek saç modelleri öncelikle 1 numara, 2 numara, 3 numara olarak ayrılır. 2022 yılının en iyi kısa erkek saç modelleri sizler için bu yazımızda kaleme aldık.

1. 3 Numara Saç Modelleri


3 numara saç modelleri, erkek saç modellerinin en cesur kesimleri arasında yer almaktadır. Ferah ve klas bir tarz için 3 numara erkek saç kesimini tercih edebilirsiniz.


En İyi Erkek Saç Modelleri

2. Kısa Fade


Kısa Fade, kısa erkek saç modellerinin en yenilikçi saç modelleri arasında 2022 yılının başlarında bile popüleritesi ile ismini üst sıralara yazdırmayı başardı. Maskülen ve keskin bir tarz yaratmak isteyen erkekler için harika bir saç kesimi.


En İyi Erkek Saç Modelleri

3. Çizikli 3 Numara Saç Kesimi


Kısa saç kesimlerinin, erkek saç kesimleri üzerinde yarattığı keskin tarzı görmezden gelemeyiz, saçın yan bölümüne atılan zarif bir kesik ile daha maskülen ve daha kesin bir görünüm elde edebilirsiniz.


En İyi Erkek Saç Modelleri


4. Kısa Dağınık Fade Kesim


Maskülen erkek saç kesiminin yenilikçi bir modelle buluştuğunu görmek 2022 yılda bizi oldukça heyecanlandırdı. Profesyonel bir kuaföre danışıp, bu modele kolaylıkla sahip olabilirsiniz.En İyi Erkek Saç Modelleri5. Kıvırcık Orantılı Kısa Kesim

Kıvırcık orantılı bir saç kesimi erkek saç tarzını 10 sene ileriye götürebilir. Genelde gençler tarafından sıklıkla tercih edilen bu model, 2022 ve 2021 yılının en tarz erkek saç modelleri arasında.


Kaynak:

https://erkeksacmodeli.com/sac-kesim-modelleri/erkek-sac-modelleri-2022
Benim en beğendiğim modeller bunlar oldu ? sizin en beğendiğiniz modeller hangileri ?

E
geçen yıl
Erkek Dağınık Saç modelleri

Erkek Dağınık Saç Modellerinin gençler üzerindeki etkisi malum. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?


E
geçen yıl
Bu saç modeli kaç numara ?

Beyler çok beğendim bunu yakın çevrem 12 numara dediler ama inanamadım sizce kaç numara bu ?

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle