Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Çavuş
25 Mart 2022
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
696 (Bu ay: 10)
Gönderiler Hakkında
2 hafta
hazırlığı yarı dönemde geçmek

Sizce geçmek mantıklı mı 2.dönemin derslerinden başlamak dezavantaj değil mi? bu konuda tecrübeli yazarların yorumlarını bekliyorum.

3 hafta
kitap pdfleri

nerden bulabilirim yks için istemiyorum ingilizce için önerebileceğiniz bir site falan var mıdır acaba ?

4 hafta
Belirsizlik

İnsanın içini yiyip bitiren duygu sürekli hayatımızda ve ben artık çok yoruldum bir şey olucaksa olsun ya da olmasın. Zaten geleceğe dair pek bir umudum da yok bir de bu belirsizlik hali eklenince çekilmez bir acı oluyor gerçekten.

geçen ay
İngilizce grammer sıkıntısı

Listening, reading, speaking bunlarda pek sıkıntım yok ama grammer işini tam olarak çözemedim tam olarak sürekli çalıştığım şeyleri unutup duruyorum bunun sebebi muhtemelen düzenli bir çalışma stilim olmaması. Sizden ricam acaba bu konuda sıkıntısı olanlar nasıl düzeltti önerebilecekleri bir site falan var mı acaba?

geçen ay
Kyk 3 aylık burs ne zman yatıcak

Bilgisi olan var mı önceki yıllarda nasıl oluyordu geçen yılın fiyatına göre mi yatıcak acaba

2 ay
Adımı kalbine yaz'ın mükemmel olması

2010 ların yaz efsanesidir.İnsanı eskiye götürür ud inanılmaz güzellik katıyor şarkıya ayrıca

2 ay
Üniversitenin en iyi yanı

5 tl ye krallar gibi yemek yemek. (tabiki çok kalite bir şey beklemeyin fakat bir çikolatanın 6 tl olduğu ortamda inanılmaz mutlu ediyor.)

2 ay
freelancer çalışmalarda vergi sistemi

nasıl oluyor upworkten bir 24 dolar kazandım direkt çekebilirmiyim bir şey yapmak gerekli mi acaba

2 ay
yardım gerekiyor(shazamın bulamadığı müzik)

arkadaşlar gibi izleyen varsa 3.sezon 6. bölüm dakika 30 daki müziği bir türlü bulamıyorum nasıl bulabilirim bilen var mı ? dizi yabancı olmadığı için farklı yerlerde aratmama rağmen bulamadım

2 ay
Modern kölelik: Bedava staj

Evet arkadaşlar forumdaki başlıkların aşırı sıkıcı ve sığ olması gerçekten canımı sıktı ipleri elime almaya karar verdim ve şöyle bir ikilemde kalsanız ne yapardınız bunu tartışalım istedim ikilem şu üniversite son sınıfsınız ve staj yapmanız artık işlere atılmanız gerekiyor sizde heyecanlı bir şekilde staj yapacağınız şirketle görüşmeye gidiyorsunuz fakat size çalışacağınız süre zarfında para vermeyeceklerini söylüyorlar.Neyse sizde gelecekte gerçekten iyi bir yerde çalışmak için bu adımın gerekli olduğunu düşünüp kabul ediyorsunuz.Gel zaman git zaman bakıyorsunuz ki onların kölesi olmuşsunuz bütün amelelik işlerini size yaptırıyorlar fakat tek kuruş da para kazanmıyorsunuz nasıl ama ? modern köleliğin vücut bulmuş,yaşam formuna dönüşmüş hali.Ben bunun kesinlikle doğru olmadığını zaten böyle sizi modern köle gibi gütmeye çalışan bir şirketin size bir şeye katamaycağını düşünüyorum bu ikilem hakkında düşünceleriniz nelerdir ?(bu fırsattan başka bir staj fırsatı da yok)

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle