Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Er
01 Ekim 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
110 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 ay
Alıveriş Yaparken Dikkatli Olmanız Gereken Üye @redlabel ( 105622 )

Herkese Merhaba

Bugün sabah 06:00'da başımdan geçen bir olayı sizlerede aktarmayı düşünmekle birlikte eğer olurda bu kişi sizede yazarsa dikkatli olmanız açından bu konuyu açıyorum.

( Not Bundan sonrası whatsapp konuşmaları üzerinden olacaktır.)

NOT : Kişinin Whatsapp Resmi Yok , Gerçek Adı Soyadı Yok , Attığı bir resimi tek seferlik açmalı gönderdi vs )

NOT : Sabah Forumdan Mesaj Attığı Üyeliğin Adı RedLabel'di fakat şuanda quest bilmem ne diye çıkıyor

Profili : https://forum.donanimhaber.com/profil/105622

7 ay
MYKO DARKKO.NET | New World 'REDEMPTION' | xACS MYKO | 7 Nisan 2023 - Saat 22:00

Merhaba Değerli xACS Severler, Hello Dear xACS lovers,

In order to have more detailed information about our new server, we recommend that you carefully examine this topic we have prepared for you.

Yeni sunucumuz hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olmanız adına sizler için hazırladığımız bu konuyu dikkatlice incelemenizi tavsiye ediyoruz."Cesaret için savaşırsınız, onur için savaşırsınız... Peki gerçekten kim için savaşırsınız?"Savaşımızı ve şovalyelerimizin neden savaştığını anlamak için, bir çokları tarafından unutulmaya yüz tutmuş daha derinlerde saklanmış bilgiler için arayışa çıkmamız gerekiyor. Dünya her zaman bugün olduğu gibi değildi... Logos kendi yansımasına sahip, kendisi gibi bir varlık yaratma dürtüsü olan bir Tanrıydı. Uzun sıra dağları , derin vadileri ve mavi gökyüzüyle Carnac dünyasını şekillendiren oydu. Moradon topraklarından Colony Zone vadisine uzanan yolculuğumuzu başlatan da Logos idi. Şimdi Logos'un yarattığı ve hepimizin sevdiği bu dünyayı yıllardan beridir sadık bir şekilde Knight Online evreninde oynayan oyuncular için daha iyi bir hale getirerek, onun yaratılışını onurlandırma şansına sahibiz. Logos gibi tanrısal güçlere sahip olmasak da tek amacı oyunu daha iyi bir konuma getirmek olan bir takıma sahibiz.El morad ve Karus ırkı bitmek bilmeyen bir savaş halinde ve bu savaş birbirlerinin topraklarını ele geçirmek için değil, hayatta kalmak için! Bu savaşta bizimle birlikte yer almanız için sabırsızlanıyoruz.
You fight with courage, you fight with honor... But why do you truly fight?"To understand our war, and why our Knights battle, we must seek the knowledge of things forgotten by most. The roots of our conflict go as deep as the very nature of the universe. The World was not always as it is today. Logos was this being, and his impulse was to crate a reflection of himself. It was he who shaped what would become the world of Carnac with its tall mountains, deep valleys and blue skies. It was he who started our wonderful journey through lands of Moradon and Colony Zone. Now we have a chance to honor his creation and make Knight Online a better place for all of the players who have been loyal to the game. We might not have the power of a God like Logos but we have a a passionate team whose only goal is to create a better environment for players. These two nations are at war, not to acquire each other's territory, but for their own survival. But why you should chose YOURKO to participate in this great war between Karus and El Morad nations.
EKİBİMİZ


Her sektörde olduğu gibi Knight Online söz konusu olduğunda da projenin arkasında kimlerin olduğu en az projenin kendisi kadar önemlidir. Uygun , yetenekli ve işini severek yapan insanlardan oluşan bir takıma sahip olmak gerekir. Hedeflediğimiz kaliteye ulaşabilmek için kendi alanında profesyonel insanlarla ortaklıklar kurarak bir takım oluşturduk. Yıllar boyunca Knight Online Private Server sektörü oldukça yol katetti ve iyi bir gelişim gösterdi. Knight online çok eski bir oyun olsa da , çocukluğumuzdan beri oynadığımız için hepimizin kalplerinde ayrı bir yere sahip. Bu oyunu oynayan herkes bugün birer yetişkin olsa da bu oyuna hala değer veriyor. Takım olarak biz de aynı düşünüyoruz. İşte buyüzdendir ki bir araya getirdiğimiz takım ile birlikte bu oyunu daha iyi, daha güvenli, daha güçlü ve daha keyifli hale getirmek için çalışıyoruz. Takımımız tüm oyuncularımız için hem İngilizce hem Türkçe destek verebilecek yeterliliktedir.


"Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir" der.


M.Ö 535-475 yılları arasında Efes'de yaşamış olan filozof Herakleitos. Biz de bu yaklaşımı benimseyerek xACS Sunucularını daha iyiye götürmek için çabalıyoruz.


Geliştirici takımımızla birlikte koordineli olarak çalışan Grafik ekibimiz Knight Online'ı daha iyi bir konuma getirmek için canla başla çalışıyorlar. Oyunu yalnızca teknik açıdan değil görsel açıdan da geliştirmek için çalışmalar yapıyoruz. Knight online 2002'den kalma grafikleriyle eski bir oyun olabilir, ama bu bizi KO'yu grafik anlamında geliştirmekten alıkoymuyor. Bu serverda yeni kaplamalar, yeni armorlar ve yeni yaratıklar , bosslar görebilirsiniz. Ekip olarak oyunu düzenli olarak geliştirmeye devam edeceğiz. Official açılışımızdan sonra periodik olarak görsel iyileştirmeler görebilirsiniz.
TEAM BEHIND THIS PROJECTIn every industry where the people behind the project are as important as the project itself. Having a proper team for Knight Online server development is no different. We gather a professional team to reach our desired goals. Over the years Knight Online Private server industry has come long way and certainly improved. Although Knight Online is a very old game, it has a special place in our hearts. Its a game from our childhood. Now all of us are grown men and women and still find value in this old game. We are feeling the same way as a team. Our goal was to make this game even better, stronger, safer and more enjoyable for the players.


He says, "The only thing that does not change is change itself".


Philosopher Heraclitus who lived in Ephesus between 535-475 BC. We take this approach and strive to improve xACS Servers.

Working in coordination with our developer team, our Graphics team are working hard to bring Knight Online to a better position. We are working to improve the game not only technically but also visually. Knight Online may be an old game with graphics from 2002, but that doesn't stop us from improving KO in terms of graphics. In addition to our dominance over Sever files, we also have a team that dominates the game in terms of graphics. In this server, you can see new skins, new armors and new creatures, bosses. As a team, we will continue to improve the game regularly. After our official launch, you can see periodic visual improvements and updates.
Yeni Sunucu Database (Veritabanı) Bilgileri


Bilgiler

v.1098 MYKO

Level Cap ( 65 %50 )

Exp Zorluğu ( Hard )︱Item Zorluğu ( Hard )︱Coins Zorluğu ( Hard )

Master Görevi İlk Günden İtibaren Aktif

Blessed Upgrade Scroll Görevleri ( 65 ) Level'de Aktif Olacak Şekilde Ayarlandı

Savaş Haritası ( Colony Zone )

Trade Ve Merchant İşlemleri İçin Level Sınırı ( 1 )

 Elmorad Castle , Luferson Castle Haritalarına Işınlanmak İçin Level Limiti : ( 10 )

Ronark Land Ve Diğer Savaş Haritalarına Işınlanmak İçin Level Limiti : ( 35 )

Eslant Haritasına Işınlanmak İçin Level Limiti : ( 60 )

Merchant Knight Cash İle İtem Satış Sınırı Minimum 1000 Knight Cash

Oyuncu Limiti 25.000 Kişi

Iron Necklace , Iron Belt ve Chitin Shield Dropları Kapalı

İsiloon İlk Günden Aktif

15 Günde ( 1 ) Irk Değişimi Ücretsiz Yapıldı

15 Günde ( 1 ) Skill & Stat Sıfırlama Ücretsiz Yapıldı ( NOT : Bu Sıfırlama İle Sadece 1 Statınızı Sıfırlayabilirsiniz )

Elmorad, Lüferson ( x ) Eslant, Military Camp Sayıları ( x )

Multi Client Sınırı : ( x ) , IP Sınırı: ( x )

Anti Kalkanlar Harpy Ailesine Eklendi

Kekuri Ring Farmı İçin Level ( xx  ) Ve Premium ( Platinum Premium ) Zorunluluğu GetirildiNew Server Database Information


Information

v.1098 MYKO

Level Cap ( 65 %50 )

Exp Difficulty ( Hard )︱Item Difficulty ( Hard )︱Coins Difficulty ( Hard )

Master Quest Active From Day One

Blessed Upgrade Scroll Quests ( 65 ) Settings to be Active at 65 Level

War Zone ( Colony Zone )

For Trade And Merchant Transactions Level Limit ( 1 )

Level Limit for Teleporting to Elmorad Castle , Luferson Castle Maps: ( 10 )

Level Limit for Teleporting to Ronark Land and Other Battle Maps: ( 35 )

Level Limit for Teleporting to Eslant Map: ( 60 )

Item Sales Limit With Merchant Knight Cash Minimum 1000 Knight Cash

User Limit 25.000 User

Iron Necklace , Iron Belt and Chitin Shield Drops Closed

Isiloon Active From Day One 

Nation Change Made Every 15 Days Free

Skill & Stat Reset Every 15 Days Made Free (NOTE: You Can Reset Only One With This Reset)

Elmorad, Luferson ( ) Eslant, Military Camp Quantity ( )

Multi Client Limit : ( x ) , IP Limit : ( )

Anti Shields Added to the Harpy Family

Level For Kekuri Ring Farm ( xx  ) And Premium ( Platinum Premium ) Condition added

Resim Üzerine Tıklayarak Konuya Ulaşabilirsiniz.

NOT : Aşağıda paylaşmış olduğum özellikler yaptığımız özelliklerden sadece birkaçıdır. Tüm yeniliklerimize  

buraya tıklayarak

 ulaşabilirsiniz.


Yenilikler & Özellikler


Detaylar


4 Tip Premium

Tıkla


Right-Click Exchange Sistemi

Tıkla

Bazı Değersiz İtemlerin Upgradeleri +9 Olarak Güncellendi

Tıkla

Pelerin Renkleri Yenilendi

Tıkla

Collection Race Evente Kill & Coins vb Toplama Özelliği Getirildi

Tıkla

Bazı Unique İtemler Bufflandı

Tıkla

Perks Sistemi Aktif 

Tıkla

Auto Loot Özelliği Yenilendi

Tıkla

Yaratığın Levelini Görme Eklentisi 

Tıkla

Animasyonlu Pelerinler Eklendi

Tıkla

Oyun İçi Emoji Sistemi 

Tıkla

Yenilenmiş PM Ekranı 

Tıkla

Clan ( Online ) Buff Sistemi 

Tıkla

Clan Pelerin Sembolleri Yenilendi

Tıkla

Oyun İçerisinden Video Çekme Sistemi

Tıkla

Karakter Kimlik(ID) Sistemi

Tıkla

Oyun İçi Ticket Sistemi

Tıkla

Cape ( Pelerin ) Bonus Sistemi

Tıkla

Oyun İçi Haftalık Sıralamalar Sistemi

Tıkla

Hud Sistemi

Tıkla

Yenilenen User Info Sistemi

Tıkla
Başlıca Oyun Rehberi

NOT : Aşağı kısımda Konuyu uzatmamak adına başlıca merak edilen rehber konuları eklenmiştir tüm rehber konularına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterlidir.


Rehber

Detaylar

Blessed Upgrade Scroll Kasabileceğiniz Farm Slotları

Tıkla

Başlangıç Eşyaları

Tıkla

Upgrade Oranları 

Tıkla

Old Takı Birleştirme

Tıkla

Clan ( Grade ) İçin İstenen NP Miktarları 

Tıkla

Kekurikekukaka Kordinatları

Tıkla

Atilla Kordinatları

Tıkla

Boss Saatlerinin Süreleri

Tıkla

Takı Görev Sistemi

Tıkla

Anti-AFK Mobları 

Tıkla

Genie Rehberi

Tıkla

Priest Genie Rehberi

TıklaÖdül Havuzu


Detaylar


8V8 Mage Turnuvası

Tıkla

8V8 Melee Turnuvası

Tıkla

8V8 Okçu Turnuvası

Tıkla

1V1 Warrior Turnuvası

Tıkla

1V1 Asas Turnuvası

Tıkla

1V1 Priest Turnuvası

Tıkla

1V1 Okçu Turnuvası

Tıkla

Bowlda Para Avı 

Tıkla

NP Kas Bize Sat 

Tıkla

Her Hafta ₺ Bakiye Ödüllü Sağ National Point

Tıkla

Her Hafta ₺ Ödüllü Castle Siege War

Tıkla

Random ₺ Kazan

Tıkla

₺ Bakiye Ödüllü Level Cap

Tıkla

₺ Ödüllü En Çok Kill Al ( Her Ay )

Tıkla

₺ Ödüllü YemekSepeti , KLASGAME Bakiye Canlı Yayın Çekilişleri

Tıkla

₺ Bakiye Çekiliş Miktarı

Tıkla

₺ Ödüllü Kışla Savaşı

Tıkla
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle