Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
A

Er
21 Nisan 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
163 (Bu ay: 65)
Gönderiler Hakkında
A
dün
Bir insan kendini duyarsızlaştırabilir mi?
Mesela hayatınızda ilk defa bir kıza yazıp red yersen sizi kısa süreliğine sıkıntıya sokabilir fakat ikinci üçüncü derken artık bu işin piri olmuşsunuzdur ve artık umrunuzda olmamaya başlar fakat benim için bazı durumlar var ki çok saplantılıyım,kafamdan hiç çıkmıyor. Sizce bir insan kendi başına bu durumlara karşı kendi mekanizmasını geliştirip duyarsızlaşabilir mi?
A
6 gün
Müslüman değilim fakat ...
Nedense çocuğum olunca sünnet yaptırmak zorundaymışım gibi nedense kurban bayramını kutlamak zorunluymuş gibi nedense zekat vermek zorundaymışım gibi. Aileden mi kaynaklı ya da bu tür şeyler toplumda çok yer edindiği için mi bilmiyorum fakat sanırım müslüman bir ailede doğup büyümenin etkisi olduğunu düşünüyorum. Özellikle sünnet,yaptırmazsam herkes dışlayacak gibi düşünüyorum. O yüzden bu konu hakkında şüphelerim çok.
A
geçen hafta
Kafayı yicem yardım
Sevgilim var diyor ki seninle sevgiliyiz ama sanki arkadaş gibiyiz diyor yani şimdi sevgilim diye sadece ilgi mi göstereyim? Aklıma ne gelirse konusuyorum,anılarımı anlatıyorum bazı konular hakkında tartışıyorum din olsun,siyaset olsun her şey yani. Merak ettiğim varsa düşüncesi ile ilgili direkt soruyorum. Ama kızlar bunu sevmiyor herhalde habire *** yalamamız lazım sanırım. Annem nasıl evlatsın diyor kardeşim nasıl Abisin diyor bir de sevgili çıktı. Artık hiçbir kalıba uyamayacağım sanırım
A
2 hafta
Mat denemenin yayınlara göre farkı
Cidden çok farklı normalde direkt 3d ile başladım ufkumu açar,bir şeyler kaparım diye ve cidden çok zorlanıyordum 2,3 günde bitirdiğim denemeleri oldu. Donanımda 345 in 5. Denemesi çok güzel dediler direkt YouTube'dan çözeyim dedim 36 geldi. Şimdi hangi seviyedeyim anlamadım tam olarak.
A
2 hafta
YARDIM
Vicivici
A
3 hafta
Forumda mutlu insan yok mu?
Yok mu ha?
A
3 hafta
Kızlara güvenmeyin
Haftalarca sen özelsin sana çok değer veriyorum dedi bugün patlak verdi.Bu ilk de değil anlayacağınız o ki bütün kızlar aynı. Hepsi hayatını mahvetmek dışında bir şey yapmıyorlar. Seviyorsun,güveniyorsun,anlatıyorsun gidiyorlar kendisine kaltak denen herifleri seviyorlar.
A
4 hafta
DH psikoloji yeterlilik testi
Beyler sınava 40 gün kala annem babam boşanıyor. Tecrübeli olan var mı aranızda nasıl bir yol izlemeliyim biraz sıkıntılı durum 10 gündür ders çalışamıyorum
A
geçen ay
BACAK KASLARIMI SIKAMIYORUM
Sanki bacağım yokmuş gibi oturmaktan oluyor herhalde
A
geçen ay
Aydın kimya denemesi
Aydın kimyada tekliyorum başka yayın olunca çuvallıyorum nedennnnnn?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.