Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Er
06 Nisan 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
55 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 ay
yks'ye giren gençlerin kılıçdaroğlu'na dava açması

https://tr.sputniknews.com/20210628/ak-partili-genclerden-chp-lideri-kilicdarogluna-1-liralik-manevi-tazminat-davasi-1044835576.html/

Ak gençlerin morali bozulmuşmuş çalışamadık da yapamadık demiyorlar da   , kılışdara açacaklar bir de davayı.

sınava hazırlanıyorsan, 2 gün kalmışsa ve gündem hem dikkatini dagitacak hem de moralini bozacaksa takip etmezsin arkadaşım, bu kadar basit. Katar olayi ne kadar yalan olursa olsun , 18 yildir yasiyorum, ulkenin genclerine sanki cok iyi muamele edildi de muhalif partiden suc cikaricaz diye ugrasiyorlar.

Bu arada kilicdar kesinlikle haksiz, dogrulugundan emin olmadigin seyi paylasmayacaksin.

Bunlarin cabasini da devlette memuriyete girme ugrasi olarak goruyorum, yazik gercekten.

7 ay
HIZLICA AYT TEKRARI

merhaba dh forum ahalisi.

ilk defa böyle faydalı bir konu açacağım forumda benim gibi bazı konuları unutanlar ya da hiç başlayamamış olanlar için fikir olması niteliğiyle açtım, sınava 1 hafta kaldı ama nereden tutsak kârdır bence.

Biliyorsunuz sınava çok az kaldı ve artık organik için 25-30 videoluk oynatma listeleri, bitki için 7-8 saatlik oynatma listeleri istesek de izleyemeyiz, üstüne deneme çözmemiz ya da konu hakkında soru pratiğimiz yoksa soru çözmemiz lazım. Forumun çoğu bu kanalları biliyordur ama hem bilmeyenlere hem de toplu bir şekilde kalması adına bu konuyu açacağım.

Bu yüzden hızlıca ayt tekrarı yapabileceğiniz kaynakları paylaşacağım, umarım faydalı olur.

****Konuya geçmeden,tabiki çok daha iyi anlatan kanallar var ama hem uzun oldukları için hem de tekrar niteliğinde pek olmadığı için konuya eklemedim. İleride ayt için en iyi konu anlatan kanallar diye konu açarsam hepsi detaylı şekilde yer alacaktır.


Biyoloji:

biyokamp ayt-selin hoca:

Selin hoca biyokamp serisini duymayan yoktur. Aytde de faydalı, tabi bazı kaldırılan kısımlar var videolar çok eski değil ama yine de meb kitabından ya da güncel bir biyoloji konu anlatımından takip edilerek gidilmesinde fayda var, 12 biyolojiyi buradan tekrar ettim.


fundamentals biyoloji özet:

çok daha özet bir anlatım olmuş, daha az detay var bir bakalım derseniz bakın. aynı zamanda fundamentals'in animasyonlu videoları gayet ilgi çekici ve öğretici, onları da takip edebilirsiniz.


Cici biyoloji

hem meb kitabı hem de çıkacak soru tahminleriyle güzel bir kanal olmuş,beğendim.


kimya

gülçin hoca 13 hamlede ayt kimya:

işlem ağırlıklı konularda sorularla pekiştirmesiyle, uzun uzun anlatılan ayt kimya videolarından kurtulmak isteyenler için gayet yeterli, videolar baya uzun sürüyor bu arada anlamak için biraz temel lazım,önceden öğrenmiş olmanız lazım.


paraksilen kimya: 3 soru 1 konu serisi öğretici sorular barındırıyor. bakılabilir.


fizik

Burada çok fazla alternatif var, ne koyacağımı şaşırdım biraz kişisel tercihe kalmış hangisini tercih edeceğiniz.


Vip fizik çekap serisi:

25 videodan oluşan seri iyi bir tekrar serisi olabilir, modern fizik anlatımını beğendim hocamızın.


Altuğ Güneş:

normal anlatım videoları da gayet kısaydı 10-15 dakikalık videolar. bir çoğu geçenlerdeki telif rüzgarı sebebiyle kaldırıldı, drive'a biri yüklemişti . Geçen yıl forumdan biri sadece bu videoları izleyip 345 çözerek ayt fiziği fullediğini söyledi (hulk mu emin değilim ama gayet olabilir geldi bana) Son zamanlarda tarama soruları,ösym tarzı fizik soruları incelenebilir.


Ertan Sinan Şahin: kavram yanılgıları ve mf kazanım-345'den bulduğu iyi soruları çözülecek bir kanal.


fizikle barış,normalde de özet anlatan biriydi 30 videoluk tekrar oynatma listesi hazırlamış,bu hocayı da sevenler var.

entropi fizik:

Konuda canlı yayınları kayıtlarına baktım,güzeldi. İyi bir tekrar olabilir.


Matematik:


Eyüp b, bu sene ciddi çıkış yapan hocalarımızdan. Tekrar niyetine çektiği iyi sorular içeren videolar, denemeler çok iyi, kesinlikle son zamanlarda takip edilmeli diye düşünüyorum.matematiğin fatihi, anıl hoca gibi soru çözüm kanallarındaki özellikle eksik olunan konulardaki tüm soruları çözüp çözümünü izlemek. tabi bunu biraz daha üst netlere ulaşmışlar yapsa daha faydalı olur çünkü gayet sağlam soruları çözüyorlar.


Aynı fizikteki gibi birçok soru çözüm kanalı ve tekrar yapan çok fazla kanal var ama şahsi düşüncem matematikte konudan çok pratiğin önemi. Kişiye en bağlı derslerden biri matematik. Son hafta nasıl bir atak geçirip yükselinebilir pek de fikrim yok, full deneme çözülerek birşeyler yapılabilir gibi geliyor.


tüm dersler için:tonguç kampüs. evet geçmişte bu kanalın soru tutturduğu çok oldu o yüzden son tekrar videolarına göz atılması taraftarıyım.


ek olarak fkb'de meb kitabı incelemek, tüm çıkmışları çözmek gibi şeyler asırlardır sürekli hatırlatılan şeyleri de eklemek istedim. tüm foruma başarılar dilerim umarım ki hepimiz emeğimizin karşılığını alırız.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.