Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
26 Mart 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
98 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 ay
2021 Yeni Kasa Hyundai ELANTRA (Bilgi Paylaşımları)
Yeni Kasaya İlişkin Güncel Kullanıcı Paylaşım ve Yorumları
6 ay
Opel Grandland X 1.2 Turbo LPG Taktıranlar
Merhabalar, aranızda bu araca LPG taktıran oldu mu? İnternette Lovato Exr kit takıldığına dair bir video var ama başka herhangi bir uygulama videosu ya da bilgilendirici bir paylaşım bulamadım. Lpg uygulatanlar memnun mu? Herhangi bir sıkıntı çıkarıyor mu? Tasarrruf oranları nedir? Takıldığına değiyor mu? Taktıranlar tavsiye eder mi?
6 ay
Opel Mokka X 1.4 Turbo Otomatik Tavsiye Edermisiniz?
Merhabalar, bu araç sahipleri araç ile ilgili bilgi verebilir mi? 1.4 T bu kasa için yeterli mi? Lpg uyumu var mı? Yakıt tüketimi nasıl? Bagaj hacmi yeterli mi? İç hacmi nasıl? Yol tutuşu nasıl? Kabin sessizliği nasıl?
6 ay
Opel, Citröen, Peugeot
Herkese merhaba
6 ay
C5 Aircross mu? Opel Grandland X mi? Peugeot 3008 mi? Dizel Otomatik
Merhabalar, başlıktaki bu 3 araç arasında kararsızım. Dizel otomatik olmak kaydıyla 1.5 ya da 1.6 farketmez, bu araçları kullanan bilen deneyimleyenler bana bir fikir verirseniz sevinirim. Max bütçe 320 bin. Daha önce opel araçlarım oldu ama hiç peugeot ve citröen marka araca binmedim, bu araçların yakıt tüketimleri nasıldır? Yalıtımları, kalitesi, iç mekan ve bagaj genişlikleri nasıldır? 2 çocuk var ve bagaj hacmi benim için çok önemli. Bir de ilk defa Suv düşünüyorum, pişman olur muyum?

6 ay
Audi A3 Sedan 1.6 TDI Makyajlı ve Makyajsız Arası Farklar


Merhabalar, A3 sedan almayı düşünüyorum. 2015 makyajsız kasa ile 2017 makyajlı kasa arasında makyajlıyı almaya değecek bir fark var mıdır? Bu aracı bilenler cevap yazabilir mi? Ben yukarıdaki resimlerde görülen makyajsız kasanın full paketinin görünüşünü daha çok beğeniyorum. Özellikle arka stoplar daha hoş duruyor.
7 ay
2022 YENİ KASA >Honda Civic< [GÜNCEL BİLGİ-VIDEO ve FOTOLAR]
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.