2010 yılında kurulan Homend, elektrikli ev aletlerinde tasarım, performans ve hizmet anlayışıyla kendini rakiplerinden ayıran bir marka. Şimdi de tasarım ve özellikleriyle ses getirecek, hizmet anlayışıyla robot süpürge pazarında da kendine sağlam bir yer edinecek iki model robot süpürgesi Alex ile karşımıza çıkıyor.


Neden ses getirecek diye bir vurgu yapıyoruz ?

 

Günümüzde üretilen robot süpürgelere göre Homend Alex alışılmışın dışında ergonomik tasarımı ile öne çıkıyor. Homend Alex akıllı teknolojisi sayesinde halı ve zemini kolayca ayırt edebiliyor. Süpürge önünde bulunan kamera sayesinde görevini en verimli şekilde sağlamak için kendi yol haritasını belirliyor ve ortam bilgisini anlık olarak tazeliyor.

90 dakika boyunca hiç durmadan evi temizler, sarjı bitince otomatik olarak sarj istasyonuna gider ve kendini sarj ettikten sonra temizliğe kaldığı yerden devam eder.

 

2.5 KPA EMİŞ GÜCÜ

 

AlexPro1290H

 

2.5 kpa emiş gücü sayesinde temizlik sırasında yüksek performans gösterir.

 

%40 DAHA UZUN DÖNER FIRÇA 

 

Diğer robot süpürgelere göre %40 daha uzun fırçası ile daha büyük bir alanı temizler ve sarjını ekonomik olarak kullanır.

 

YÜKSEKLİK ALGILAMA SENSÖRÜ

 

Basamak gibi farklı yükseklikleri algılar, bu sayede merdivenden düşmez.

 

KÖŞELERDE TAM TEMİZLİK

 

Köşeli dış tasarımı ile yuvarlak robot süpürgelerin ulaşamadığı kör noktaları kolaylıkla temizler.

 

Homend AlexPro 20m2 alanı 10-15 dakika gibi kısa bir sürede derinlemesine temizler.

 

SMART UYGULAMASI

 

Homend Alex cep telefonuyla kontrol edilebilir, bölgesel temizlikle sadece belli bir odayı temizleyebilir. Özelleştirilmiş haritalama sistemiyle sanal duvar oluşturulabilir ve istenen konuma yönlendirilebilir.

 

 

Siz keyifle kahvenizi içerken o evin bütün tozunu paspas özelliğiyle hem süpürür hem siler.

 

Ve bir farklı özellik daha Homend Alex Türkçe Konuşuyor!

 

 

Alex1280H

 

Akıllı sensörleri ve haritalama sistemi ile evinizin zeminini ve ihtiyaçlarını anlayarak en verimli temizliği sağlar, karşısına çıkan tüm engellere karşı hazırlıklı olur.

 

2kPa gücü sayesinde performansından ödün vermez.

 

Alex1280H zemin algılayan teknolojisi sayesinde yerin halı ya da sert zemin olup olmadığını algılayıp kir sensörü ile farklı kir miktarına göre gücünü otomatik olarak ideal seviyeye getirir.