Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
U

Er
05 Ocak 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
93 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
U
4 ay
Konu vs saat

Fizik kimya biyolojide konuları hiç bilmiyorum daha önce görmedim liseye de gitmedim. Kendime bi plan yapmak istiyorum fakat 2 seçenek arasındayım konu bazlı mı yoksa saat bazlı mı gitmeliyim yani fizikten bi konuyu bitirip diyelim 2 gün sürdü kimyadaki konuya mı geçmeliyim yoksa bi gün içinde saat verip hem fiizk hem kimya hem biyoloji mi çalışmalıyım ? Lütfen değerlendirirken konuları daha önce hiç görmemiş olmamı unutmayın

U
5 ay
Yaşı sorun etmeyecek meslekler

36 yaşında itü ytü boğaziçi odtü hacettepe gibi iyi üniversitelerin “hangi bölümünden” mezun olursam yaşım bi sorun olarak görülmez ve iş bulma olanağım daha fazla olur ?

U
5 ay
Matematik (kararsızlık belası)

Yks matematik için hangisi ?

  1. KAF eski
  2. KAF yeni
  3. ÖDF
U
6 ay
KAF

KAF 1 ve 2 nin eskisi mi yenisi mi daha iyi ? (Fiyattan bağımsız)

U
11 ay
Soru bankası

Matematik ve geometride konularım bitti soru bankalarından taramak istiyorum ama soru bankasındaki sıraya göre mi gideyim yoksa karışık mı çözeyim karar veremedim sizce nasıl yapılmalı yani atıyorum üçgenler bitir dörtgenlere onu bitir çembere geçmek mi yoksa bi gün üçgen bi gün analitik karışık mı ?

U
11 ay
Yok mu bu durumun çaresi

Bilgi Sarmalın yeni TYT Matematik denemelerinden ilkini çözdüm 70 dk verdim 27 doğru 13 boş geldi süre bittikten sonra yarım saat daha verdim 10 tanesini daha yaptım ama bu durum artık bıkkınlık vermeye başladı çözemezem gocunmam derim konu veya soru eksiğim vardır ama süre bitimi çözünce sorunun nerde olduğunu da anlamıyorum nedir bunun çaresi ?

U
12 ay
Biyoloji

Matematik geometri fizik kimya hepsinde tam anlamıyla sıfırdan başlayarak çok mesafe katettim matematik ve geometriyi bitirdim fizik kimya tyt bitti ama bu süre içerisinde bu biyoloji dersinde kendime bi yol çizemedim forumda önerilen konu anlatım kitaplarına youtubedan hocalara baktım dinledim ama ilk konunun bitmesine yakın hep kapattım videoyu kitabı açıyorum bilmediğim tanımı yapılmamış onca latince kelime birinin ne olduğuna bakıyorum onu kafama yazamadan başka bin ton bilgi ama artık bu dersi halletmem lazım benim gibi bu derste sıfır olup da tavsiye verecek birisi var mı hiçbir bilgim yok en ufak bir bilgi kırıntım bile yok yani öyle diyeyim napabilirim kendim konu anlatım kitabıyla ilerleyip bilmediğim bir terimi araştırarak mı ilerlemeliyim yoksa bir hocayla mı kitapsa hangi kitap hocaysa hangi hoca

U
12 ay
Soru bankasını deneme gibi çözmek

Konularımın bittiği derslerden soru bankası (deneme çöz demeyin lütfen) çözmek istiyorum mesela geometri için her gün 30 soru çözecek vaktim var bu 30 soruyu atıyorum bugün çember 3 test yarın katı cisimler 3 test diğer gün dörtgenler 3 test şeklinde mi çözmek verimli olur yoksa üçgende açılar 1 ikizkenar 1 dikdörtgen 1 kare 1 …. noktanın analitiği 1 diye ilerleyip tüm konulardan 1 veya 2 şer soru şeklinde çözüp 30 soruyu böyle tamamlamak mı verimli olur ? Böyle yapmak yerine neden deneme çözmüyorsun diyorsanız bazı soru bankalarını gözüme kestirdim bana güzel şeyler katacaklarını düşünüyorum amacım seri denemeden önce onları eritmek. (sınava bu sene girmicem)

U
geçen yıl
Ayt

Karekök ve 345 ayt çözdüm sınava seneye giricem deneme mi çözeyim yoksa soru bankasından devam mı ? Eğer soru bankasıysa karekökten sonra ne gider ?

U
geçen yıl
Fonksiyonlar ve analitik

Fonksiyonlar 1 de sıkıntım yok analitik bilgim de eh işte fakat grafiklerde dönüşümlerde ve analitikte demir gibi olmak istiyorum fasikül ve hoca önerisi verir misiniz bu iki konu için

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle