https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/91/e1/cd/91e1cdf321d5184ea24bfea83b55a4ac.png&t=0&width=480&text=1

Donanım Haber Merhaba! Başlıktan anlaşılacağı üzere sadece Türk Red Dead Online oyuncularına özel bir Discord topluluğumuz var.

Eğer oyun ile ilgili merak ettiğiniz sorularınız olursa asla sormaktan çekinmeyin biz buradayız :)


-İçeride ne var ne yapabiliriz?


Trader teslimatı yaparken duyuru kanalları aracılığı ile trader teslimatınıza insanları davet edebilirsiniz

İnsanlar ile grup kurabilir beraber görev yapabilirsiniz

Günlük görevleriniz için yardım isteyebilirsiniz

Ability Card setleri hakkında bilgi edinmek için bilen arkadaşlarımıza danışabilirsiniz

Oyun içi aradığınız veya bulamadığınız her türlü eşya ve canlıyı botlar aracılığı ile bulabilir veya bilgi alabilirsiniz

Oyun içi etkinliklerin bildirimlerini anında alabilir veya gelecek etkinlikleri öğrenebilirsiniz

Kısacası Red Dead Online ile ilgili herşeyi burada bulabilirsinizTopluluğumuz yavaş yavaş büyürken Red Dead Online Türk oyuncu kitlesinin büyümesi adına Red Dead Online Türkiye olarak 07.12.2020 itibari ile her hafta 2 kişiye Red Dead Online Hediye ettik!

Indirimlerin bitmesi ile beraber aylık bütçemiz doğrultusunda artık 15.02.2021 itibari ile her 2 haftada 1 adet Red Dead Online ve her hafta 10TL Steam Cüzdan Kodu dağıtmaya devam edeceğiz.

Daha detaylı bilgi için discord sunucumuza davetlisiniz.Çekilişe katılmak için Discord sunucumuzu takip etmeniz yeterli.


Lafı çok uzatmayacağım,

Siz değerli Donanım Haber okurlarını da aramızda görmekten memnuniyet duyarızDiscord;

https://discord.com/invite/UyASrVMzYg


Websitesi:

https://www.reddeadturk.com
Edit: Çekilişimiz başlamıştır herkese bol şans :)Not: Bu konu daha önce açılmış Red Dead Online Listesi yazarı @EXios tarafından izin alınarak yazılmıştır lütfen aynı konu mevcut gibi yorumlardan kaçınalım.