Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
20 Kasım 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
89 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 hafta
Play Sports güvenilir mi?
3 hafta
LeBron Witness 5
Selamlar, aranızda bu ayakkabıyı kullanan var mıdır, memnun musunuz?
4 hafta
Yalan Dünya'nın 10 yıl önce başladığı gerçeği.
Asla kabul etmek istemediğim gerçektir, sanki dün gibi geliyor, her sene açar 10-20 bölüm izlerim.
2 ay
POCO X3 PRO SENSÖR SORUNU
Xiaomi telefonların lanet sensör sıkıntısı yeni aldığım Poco X3 Pro telefonumda da başıma geldi. Daha önceki telefonumda da aynı sorun vardı (Xiaomi Mi A1). Bunun bir çözümü var mıdır, yoksa garantiye mi vereyim?
2 ay
INSTAGRAM HAREKETLER YOK
Instagram'da yaklaşık 3-4 saattir hareketler kısmına ulaşamıyorum. Twitter'da baktığımda birkaç kişide daha aynı sorundan var, burada aynı sorunla karşılaşan var mı?
2 ay
TELEFON ALACAĞIM, YARDIM LAZIM
Selamlar,
Bugün akşam saatlerinde çantamdaki ayranın patlayıp telefonun içine girmesi, ve benim bunu geç farketmem sebebiyle telefonum bozuldu, telefoncuya gitmedim çünkü telefon tahminimce 10-15 dakika ayran banyosu yaptı ve ekran falan gitti muhtemelen. Yaptırmaya kalksam minimum 1000 TL masraf çıkacak, zaten 3 yıllık bir telefon olduğu için bu parayı vereceğime yeni telefon alırım dedim. Şu anda yaklaşık 3500 TL bütçem var ve alabileceğim en iyi telefonu öğrenmek istiyorum.
Marka farketmez. TR garantili olsun istiyorum.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
3 ay
Avrupa Birliği'ne girme ihtimalimiz.
Selamlar, 90ların sonlarına doğru bir AB'ye girme ihtimalimiz vardı. Şu anda durum nedir acaba? Şu halimize bizi kim ister gerçi de bilgisi olan yazarsa sevinirim.
3 ay
Afetlerde toplanan paralar
Ben aldığım elektronik ürüne ürünün fiyatı kadar da vergi öderken, çiğnediğim sakıza bile vergi öderken neden afetlerde bağış yapmaya çağırıyorum, ödediğim vergiler nereye gidiyor?
Sakın yanlış anlaşılmasın bağışlara karşı değilim ama insanlar aldıkları şeylere bir o kadar da vergi verirken hâlâ bakanların her olayda halka bağış çağrısı yapmasını anlayamıyorum. Bu vergiler ile ne yapılıyor? Tam da bu durumlarda kullanılması gerekmiyor mu?
3 ay
Aşılama yaşı düşecek mi?
Selamlar, aşılama yaşı 18'de kaldı bildiğim kadarıyla, 18 yaş altı birçok çocuk okula devam edecek gibi 6 Eylül'den itibaren, aşılama 14-12 yaş seviyelerine çekilecek mi, bir bilgisi olan var mı? Okullar aşısız açılırsa büyük hüsran olur yine.
3 ay
Aras Kargo'nun iyileşmesi.
Sosyal medyada Aras Kargo alay konusu oldu son dönemde, hatta günlük hayatta bile ortamlarda "Aynen kardeşim Aras Kargo" diye makara yapılıyor. Dikkatimi çeken şey ise son birkaç ayda adamlar gerçekten hızlanmaya başladı, İzmir'in uzak bir ilçesindeyim, arabayla 1 buçuk 2 saat, adamlar 1 gecede ürünü teslim ettiler. Eskiden Ankara'da şehir merkezinde bile çok yavaş diye şikayet ederdim ama şaşırttı beni. Belki de tek seferlik bir olaydı ama şaşırtıcı.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.