Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
N

Er
12 Kasım 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
6 sa. önce
Doğrudan satış usulüyle çalışıyorum düşünenler için sorularınızı alayım ?

Herkese selam arkadaşlar b sektöre girmek isteyip neye dikkat etmeniz gerektiği konusunda yardımcı olmak istiyorum. şöyle ki bu sektörde önemli olan calıstığın marka yani iyi yada kötü olduğunu söylemk için en azından önemlisi bu. Ben bir çok marka arasından kyani ile iş ortaklığı yapmaya karar verdim ve verdiğimden bu yana tam 11 ay geçti. Her gün istediğim saatte istediğim mekanda satışlarımı yapabiliyorum ariyetten de online olarakta satış yapma imkanına sahibim. Benim çalıştığım marka 9 senedir türkiyede ve 65 ülkede var olan bir şirket.

N
2 hafta
kolajen tipi olarak hangisini kullanıyorsunuz 1 mi 2 mi ?

kolejenin ayrı ayrı tipleri varmış. kemik kıkırdak ve eklemlerin sağlığı için önemli bir koleji olan tip 2 koleji ama benim kullandığım kyaniden hl5 ürünü hem cilt için hemde kıkırdak ve eklemler içinde bulunduruyor. Ben ilk başlarda cilt olarak başladım suanda da 2 bucuk ayımdayım düzenli kullanım sonucunda faydalarını yüzümde ki parlamalarla görebiliyorum. Sizler hangi tip kullanıyorsunuz?

N
4 hafta
Protein takviyesi konusunda güvendiğiniz ve kullandığınız bir marka öneriniz var mı?

Merhaba arkadaşlar sıkı bir spor çalışmasına girmeyi düşünüyorum ve bunuda protein takviyesi ile desteklemek istiyorum daha hızlı kas gelişimi için bana önerebileceğiniz bir marka söyleyebilir misiniz?

N
geçen ay
iş için evden çalışıyorum daha enerjik hissetmek için neler yapılabilir ?

Merhabalar uzun zamandır evden çalışabileceğim bir iş arayısındaydım. Ve en sonunda buldum fakat bu sefer de evin içerisinde çalışırken odaklanma problemleri yaşamaya başlayınca bu konuda benimle aynı derdi paylaşan arkadaşların neler yaptığına bakmak için araştırma girdim de çoğu kişi çözümü takviye kullanmakta bulmuş, bende denemeye karar verdim. Kyani on shotlardan kullanarak gün içerisinde zihnen hissedilen bitkinliğin azalmasına destek oluyormus.Zaten içeriğinde bulunan guarana bitkisi yorgunluğun azalmasına destek olan bir bitki türüymüş bende bunu duyunca denemek istedim zaten Benim gibi evden çalışanlar kendilerine nasıl çözümler üretiyor merak ediyorum ?

N
geçen ay
Vücuduma destek olmak amaclı takviye arayışındayım bu ürün nasıl ?

Merhabalar arkadaşlar valla aylardır araştırıyorum yorumlarını okuyorum deneyimlere bakıyorum bu ürün hakkında bir çok insan bir çok vitamin ve minarelin tek bi pakette olmasından dolayı hem maddi hemde manevi olarak cok avantajlı olduğunu söylüyorlar. Gerçekten de bende baktım içeriğinde ki vitaminleri toplamaya kalksam bu ürün paketinden 2 tane felan daha alırım yani. Sizlerden kullanan var mı bu ürün paketini ?

N
2 ay
kim takviye vitamin almalı önerisi

Beslenme düzenlerini güçlü antioksidanlarla daha iyi olmasını isteyenler. Kalp ve bağışıklık sağlığı için günlük derman arayanlar Stres ve çevresel toksinlere maruz kalanlar Evde çalışan veya hareketsiz kalanlar Düzensiz beslenenler Multivitamin takviyeleri almaları gerekiyor bana da doktor söyledi bir kaç öneri daha verdi de siz hangisine uyuyorsunuz? Ben öyle öneri aldığım için 3 hafta önce Kyani Sunrise ile başladım bu ek takviye olaylarına.

N
2 ay
Hastalanmamak için sizler neler yapıyorsunuz ?

Selamlar herkese sunu fark ediyorum ki artık Gün içinde, virüsler, bakteriler, kanserojen maddeler gibi birçok zararlı etkenle karşı karşıya kalabiliyoruz. hastalanmamak için bu maddelerle savaşmak gerekiyor ki bağışıklık sistemi bu noktada devreye giriyor. Ama bağışıklığımın kuvvetli olmadığını düşündüğüm içinde bu konuda harekete geçip vücuduma destek olmak istiyorum. Geçenler de gördüm buradan bir arkadaş kyani sağlık üçgeni kullandığını göstermişti. Bende başlayayım diyorum günde 3 kez, 3 öğün seklinde tüketiliyormuş. Hem vücudun yenilenmesi,yapılanması ve güçlenmesi için yardımcı oluyormuş.sizler hastalanmamak için neler yapıyorsunuz ?

N
2 ay
Cinsellik konusunda takviye kullanmak

s.a herkese Cinsellik konusunda takviye kullanmak istiyorum ama doğal içerikli olması adına cok araştırma yaptım . En sonunda Kyani Nitro plusı keşfettim doğal içerikli birde bakanlık onaylı kullanan var mı ?

N
3 ay
Protein takviyelerini ne zaman kullanılmalı ?

Merhaba arkadaşlar ben protein takviye kullanmaya karar verdim. Ama ideal kullanım zamanının ne zaman olduğunu bilmiyorum. Bu konuda ki bilgili ve ürün deneyimli arkadaşlar bilgi verirlerse sevinirim.

N
3 ay
Doğrudan satış taktikleri verebilir misiniz ?

Merhaba ben suanda hastanede danışmada çalışıyorum ve ek gelir sağlamak amaçlı bir çok el işi yapmama rağmen ondan istediğim sonucu alamadığım için bir arkadaşımın önerisiyle doğrudan satış sektörüne atılmaya karar verdim. 2 aydır kyani markası ile iş ortaklığı yapıyorum ve geçenlerde de kendi internet sitesi olan kyaniturkey.com da nitro nutrition beslenme elçisi olan herkese ücretsiz dünyaca ünlü yaşam kocu olan mark Macdonald tarafından da program hazırlanmış hemde ona katıldım bakalım 14 ekimde de canlı yayınları olacak web sitelerinde . Ama kendimi bu konuda geliştirecek birşeyler yapmam gerekiyor cünkü artık doğrudan satış konusunda daha fazla ön planda olmalıyım.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.