MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
E

Yarbay
20 Kasım 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
254 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
E
8 ay
Sağ üstteki işaret normal mi?
https://i.imgyukle.com/2020/09/21/xdi40I.jpg

iPhone X veya XS kullanan arkadaşlar, telefonun sağ üstündeki açma kapama işareti daha önce çıkmıyordu. iOS 13.7’yi sıfırdan kurunca çıkmaya başladı. Bu işaret çıkan başka kimse var mı?
E
10 ay
iPhone XS Ekranı Sıcaktan Çatladı
Cihazım hiçbir düşme, çarpma yaşamamasına rağmen İzmir gibi bir yerde ekranı sıcaktan çatladı. Çok hafif bir çatlak ama can sıkıcı. Apple'ın bu konuda kullanıcıya desteği oluyor mu ya da tüketici hakem heyeti kullanıcıyı koruyor mu bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.
E
geçen yıl
iPhone X karanlıkta ekran rengi değişmesi
Merhaba arkadaşlar, ekran dokunmatik sorunu sebebiyle cihazımın ekranı yetkili serviste değiştirildi. Yeni ekran gece zifiri karanlıkta renk değiştiriyor gibi, hafif mora çalan bir renge dönüşüyor. Böyle bir şey yaşayan var mı acaba?
E
2 yıl
EA 30K için?
Selam forumdaşlar,

EA 30K, 1 yıl çalışarak mümkün mü? EA olan ve yakın derece yapmış arkadaşlardan yorum bekliyorum.
E
2 yıl
Bursa Nilüfer Mezun Dersane Tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar,

Eşit ağırlık öğrencisi mezun için, Bursa'da öncelikli olarak Nilüfer'de kaliteli, 7 bin tl civarında dersane önerebilir misiniz? Şu ana kadar FKM ve Küpkök ile görüştüm. Teşekkürler
E
2 yıl
Eşit Ağırlık tavsiyeler
Yıllar sonra tyt/ayt'ye hazırlanmaya karar verdim. Sayısaldan bilgisayar mühendisliği okudum ve eşit ağırlığa nasıl çalışılır, nasıl başarılı olunur çok fazla bilgim yok. Bilgi verebilecek arkadaşlardan yanıt bekliyorum, teşekkürler :)
E
2 yıl
Macbook için mouse tavsiyesi (stabil olması önemli)
Merhaba arkadaşlar, şuan logitech m235 kullanıyorum fakat donma yapıyor, verimli çalışmıyor. Yine logitechin birkaç mouse'unu daha denedim hepsi ara ara donma yapıyordu. Bu yüzden macbook kullanıcılarının deneyimleri önemli. Stabil, sorunsuz çalışan mouse önerilerinizi alabilirim, teşekkürler.
E
2 yıl
Xiaomi Mi 8 Lite 1,565 TL (İndirimlerle birlikte)
E
2 yıl
iPhone 5 Pil Değişimi
iPhone 5 için pil değişimi yapan güvenilir biri var mı? Bildiğiniz bir yer de olabilir arkadaşlar.

Teşekkürler
E
3 yıl
AirPods Değişim İşlemi
Merhaba arkadaşlar, AirPods kulaklığımdan ses az gelmesi şikayetiyle servise verdim. Servis sol kulaklıkta ses az geliyor ve "cihazın onarımı değişimi ile sağlanacaktır", parça bekleniyor yazmış. Sorun şu ki, iki kulaklıktan da aynı yükseklikte ses geliyordu.

Değişim olacağını yazdığına göre sadece tek kulaklık mı yoksa komple şarj kutusuyla birlikte hepsi mi değişecek? Daha önce değişim yapmış veya tecrübesi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.