Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Er
27 Ağustos 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
12 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
11 ay
Mlb TR Beyzbol WhatsApp Grubu
Yaklaşık 4-5 ay önce açılan ekşi sözlük yazarları ile kurduğumuz bir beyzbol grubumuz var. İçeride Abd'de yaşayan Türk 2 abimiz var sağolsunlar kırmayıp geldiler. Hiçbir şey bilmemeniz vs hic önemli değil bu sporu merak eden araştırmak isteyen herkese kapımız açık katılmak isterseniz özel mesajla ulaşabilirsiniz
11 ay
Geometride 0 sanız toplanın
Geometrim Ağustos başında 0 dı tek bilgim üçgenin iç açıları 180 iken bir ablamın tavsiyesiyle Gür yayınladı öğreten geometri seti aldım. Kitap müthiş öğretici sayesinde netlerim epey arttı eskiden TYT matta 30 işaretlerdim artık gördüğüm yerlerden soru kaçırmıyorum. Kitabın tek eksisi icinde kalkan teoremler vs. var ve video çözüm yok ama soruları cozdurebilecekseniz alın derim.
11 ay
1 sene sonra aynı kitap alınır mı?
10.sinifin yazında 3 4 5 tyt matematik bitirdim. 2020 baskısıydı. 2021 baskısı bir daha alınır mı soru olarak farkları var mı.
11 ay
Tyt Matematik Deneme Önerisi
Bilgi sarmal çözdüm 15 li bundan sonra paraf almayı düşünüyorum ama size de sormak istedim önereceğiniz matematiğimi gelistirecek bir yayın önerirseniz çok iyi olur.
11 ay
Tyt Matematikte yapılan dikkat hataları
Evet dostlar geometriden sadece üçgen çözerek 27-28 görüyorum ama dikkat hatalarından dolayı sadece görüyorum dikkat hatalarıyla 23 e kadar düşebiliyor. Üçgen ile dikdörtgen bitişik şekil veriyor dikdörtgen ve üçgenin bir kenarı çakışık çevreyi bulurken çakışık kenarı da alıyorum. Ya da (-12 -12) işlemini -12 olarak yazıp soruyu yanlış yapıyorum. Çaresi var mıdır ne önerirsiniz.
11 ay
Yabancı Rap Platformu
Böyle bir platformun eksikliğini hissetim dostlar bu başlıkta özellikle Rap'in ana diyarı ABD piyasası ile alakalı yeni şarkılar güzel şarkılar gündem gibi şeylerin konuşulması hoş olabilir. İlgi olursa Wp veya telegram grubu da kurulabilir. Fikirler için pm alabilirsiniz.

Ben de bari severek dinlediğim birkaç sanatçıyı yazayım:

Bas,JID,Asap Ferg,J.Cole,Kendrick Lamar,Denzel Curry. Özellikle Kendrick içlerinden favorimdir en sevdiğim parçası da Nickten anlaşılacağı üzere Wesley's Theory.
11 ay
Fene ne zaman çalışılmalı.
İlk senem bu sene 12 ye geçtim. Eşit ağırlık öğrencisi olarak hedefim en az 5k yapmak Tyt'de bunun için fenden 15 civarı net çıkarmam çok önemli. Şuan Ayt matematikte Logaritmadayım bir yandan Geometri de üçgenler bitireceğim bu hafta. Coğrafya ve Tarihi daha çok sene içi çalışacağım fene ne zaman ve hangi kaynaklardan baksam faydalı olur ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.