Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Onbaşı
24 Ağustos 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
186 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 ay
Google play 15 TL İndirim (+15)

Annemin google play hesabına bu teklif tanımlanmış. Annem bunu kullanacak olmadığından, en az cebimden para çıkacak şekilde bunu en iyi nasıl değerlendirebilirim?


Kullandığım uygulamaların iç satımlarına bakındım en uygun 15,99'a hearthstone'dan 2pack alabiliyorum. Ki bence pek de iyi değil.


Trendyol gibi alışveriş uygulamarında veya çek kupon gibi satın alımlarında bu indirmi kullanmanın bir yolu var mı?


Ve resimi tam anlamayamdım 2 tane indirim mi tanımlı hesaba tek mi?


Teklifi pazarlamak için letgo görselleri kullanmış google, letgo satın alımlarında uygulama içi ödeme yapılabiliniyor mu? Ve bunu google play bakiyesi ile yapılabiliniyor mu?15 TL Üzeri alışverişte 15 TL indirim ister uygulama satın alma ister uygulama içi satın almada.

5 ay
50 TL STEAM koduna +10 TL kod

Pokus (türk telekom'un çıkardığı cüzdan uygulaması, paycell gibi) Kampanyasında Perdigital'a 50 ve üzeri bakiye yüklemenizde +10 TL'de perdigital bonus veriyor.Yeni kastığım steam hesabının kısıtlamarını kaldırmak için uyguna steam kodu arıyordum en iyi en kolay bunu buldum, güzel kampanya.Pokus'un kampanya detaylarında yazmasada burda yazdığına göre 2000 kişi sınırı var. 3 aydır olan bir kampanyanın son gününde katılacağım için bitmiştir büyük ihtimalle diye merak edip hem pokus çağrı merkezeini aradım teyit ettim hem de perdigital'e eposta atıp teyit ettim kampnaya hala ediyor. Ondan sonra da kendim değerlendirdim ilk.

Çoğu yerde steam kodu tükenmiş veya satılmazken, hatta bazı yerlerde saçma fiyatlar satılarken bu kampanya nasıl bu kadar gözden kaçtı bilmiyorum. 3 Aydır varmış kampaya. Sanırım daha henüz pokus kartın lansmanı yapılmadığı için.


6 ay
Eskiden CS:GO Skinleri AL-SAT Karlıydı.

Steamde epey süredir cs:go itemleri için karlı al sat marjin aralığı göremiyorum. Çok dib dibe alış satış fiyatları olduğundan aldığınız itemi karlı satmanız için aylarca bekletecek fiyattan geri satışa koymanız gerek anca.


Bugün 45 tl ile 800tl bandı arası skinlere baya bir bakındım ama hiç birine kargörmediğim için sipariş girmedim.


Pazarda sizin karlı al sat yaptığınız en son itemler nedir?

En çok hangi oyunların itemlerini - kartlarını alıp satıyorsunuz?

7 ay
Tosla arkadaşını getir 10 TL kap

Tosladan arkadaşını getirene ve arkadaşına 10'ar TL anında ödeme yapılıyor sonrasında markketlerden 5 tl ye alacağınız tosla kart ile yapacağınız ilk 2 tl ve üzeri alışverişte 10 tl daha anında ödeme geliyor.


22-26 Kasım arasında 150 TL'lik alışverişinize de 25 TL anında geri ödeme daha var!


Eğer trendyol cüzdana bu 150 TL'lik ödemeyi gerçekleştirirseniz bir kampanyadan daha faydalanabiliyorsunuz!Tosla gerçek kampanyalarıyla, ufak alışverişlere bile anında geri ödemesiyle harika bir sanal kart, gelsin sizde bu fırsatlardan faydalanın!


Davet kodum: 663SO

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle