Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
M

Er
04 Temmuz 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
5 ay
KOCAELİLİ OLANLAR YARDIM

Beyler arkadaşlarla 3 günlüğüne gezmek için kocaeli ye gidiyoruz.Kyk yurdunda kalacağız.Ulaşımı kolay ve tavsiye ettiğiniz gezilecek yerler hakkında bilgi verir misiniz? Fazla maliyetli olmaması ve ulaşımının kolay olması önemli.Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

M
geçen yıl
Bu yıldız

Arkadaşlar ayın yanında parlayan yıldızın ismi nedir Venüs vs. diyorlar ama emin olamadım.
M
2 yıl
Bilgisayardan anlayanlar yardim !!!
Arkadaşlar son windows 10 güncellemesinden sonra bilgisayarimda bağlı hoparlör ve kulaklık yok diyor.Baya uzun süredir uğraşıyorum ama çözemedim sorunu.Lenova destek arayayim dedim ama beni birkaç gün sonra arayabilirler ne yapmam lazim?Basina böyle olay gelen var mi ? Tüm önerilerinize açığım.
M
2 yıl
Pandemide nereye gidebiliriz istanbulda
Arkadaşlar pandemi boyunca eve tıkılıp kaldık.Arkadaşlarla İstanbulda (pandemide acik olabilecek bir yer) etkinlik yapabileceğimiz yer var mı?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
M
2 yıl
BALIK TUTMAK

Arkadaşlar merhaba.Arkadaşlarla balık tutmak için istanbulun neresi uygundur? Kıyıda tutacağız.Bir de oltamız yok satın mı almak lazım yoksa kıyıya yakın olta dükkanlarında kiralik oltalar da var mıdır? Teşekkürler.

M
2 yıl
Kazıklandım galiba
Arkadaşlar dün akşam banyo yaparken zil çaldı.Bende kapidan baktım komşum gelmiş.Ne alaka diye düşündüm zaten doğru dürüst konuşmuşluğum yok.Hizlica giyinip kapıyı açtım.Komşum salonuna bizim banyodan su aktığını söyledi.Bende banyonun bakımsız ve eski olduğunu bildiğimden ses çıkarmadım.Neyse bende tanıdık bir tesisatçıya gittim.Geldi banyo borularını dinledi fayanslara baktı vs. 600 lira tutar dedi. Bende indirim istedim bakarız duruma göre deyip malzemeleri alıp geleceğim dedi.Bende kendi kendime düşünüyorum nasıl ödeyeceğim diye.Neyse geldi işini halletti.Ücreti istedi.Bende indirim yaparsınız heralde dedim ve 500 lira verebildim.Bir anda banyo kapısı kapandı ve tesisatçı zebaniye dönüştü.Bir anda korkuya kapıldım ve bağırdım.Zebani ya 100 liramı ver ya da seni zindana götürürüm dedi.Üzülerek param yok dedim.
Arkadaşlar çok pişmanım.Ne yapmalıydım sizce?
M
2 yıl
Tıpçılar doluşun sorularım var

Cevaplar için şimdiden teşekkürler
M
2 yıl
Tıbbi sorular acil yardım
M
2 yıl
Acill bilgisayardan anlayanlar gelsin

Arkadaşlar oyun oynamak için bilgisayara hard disk taktırmam lazım.Bilgisayarda şu anda 256 gb ssd var ama ben 512 gb hard disk taktırmak istiyorum.Nasıl takıldığını tam olarak bilmiyorum.Bilgisayarım görseldeki gibidir.Bilgisayardan anlayanlar detaylı yazabilirse çok sevinirim.

M
2 yıl
Korona testi
Arkadaşlar yaklaşık 3 -4 aydir öksürüyorum.İc hastalıklarından randevu alacağım ama galiba öksürdüğüm için korona testi isteyecekler.Bilginiz var mi öksürüyorsam direk covid testi mi istiyorlar?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle