Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
İ

Er
28 Mayıs 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
125 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
İ
2 ay
Kız arkadaşımdan ayrılmayı düşünüyorum

Özet: Kız arkadaşım onunla aynı evde kalmayı reddedince iletişimi kesti. Arayıp sormuyor. Canım tehlikede olduğu halde seven, değer veren insan böyle yapar mı?


Ocakta bi akraba vasıtasıyla tanıştık, o zaman ben hudutta görev yaptığım için telefon üzerinden başladık konuşmaya. Daha önce de uzak mesafeden yürütemediğim için şüphelerim vardı ama en fazla ne olabilir diye tanışalım dedim. Zaman geçtikçe ben ondan hoşlanmaya başladım o benden. Şimdi zapta görev yapıyorum. Burda olmam bile canımı büyük riske sokuyor. Bu zamana kadar hanımefendiyle birbirimizden hoşlandığımızı sevdiğimizi düşündüm. İşte ilk buluşmamız nasıl olacak diye hayaller kuruyorduk. Ama çok saçma sapan sebeplerle büyük kavgalar ettiğimizde oldu. Mesela evlendiğimizde ben görevde olduğumda çocuğa kim bakacak diye 2 gün süren kavga çıkarmıştı. Endişeleniyor kapris yapıyor diye düşündüm. Büyük kavga ettiğimizde yazdım kenara hep aklımın bi köşesinde kaldı eksi olarak.


En son olayda ise gene ilk buluşmamızı konuşuyorduk. Hanımefendi ben tatile gitmek istiyorum dedi, tamam dedim nere gidelim nerde kalacaz dedim. Günlük ev tutalım beraber kalırız dedi. 25 yıllık bakir olarak başta heyecanlandım olur dedim. Sonraki bir iki gün içinde hep bunu düşündüm ve içim rahat etmedi, hem dini boyutu var, hem kim ev verecek bekara, evde kamera olur, geriçekemeyan vakası yaşanır vb. derken istemediğimi farkettim. Daha ilk defa buluşmuşuz ve onunla aynı evde kalmamı istedi.


Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.


Neyse ben yapmamalıyız diyince hemen morali bozuldu, ses tonu değişti, dedim açık ol düzgünce konuşalım, dedi ben kendime kızıyorum. Açıkçası bu ifade beni aşağılıyor, ben seni kendimden düşük görüyorum, sen kimsinde beni reddediyorsun sana bu fırsatı verdiğim için kendime kızıyorum diye bir anlam çıkardım. Aylardır harekatta olmam, yetersiz beslenme, yetersiz uyku beni böyle düşünmeye itiyor. Öyle dedikten sonra vazgeçtim uğraşmaya, uyuyacam kapatıyorum dedi. 1 saat sonra instagramda çevrimiçi olduğunu gördüm. Hani uyuyacaktın diye yüzüne vurunca ee diye cevap verdi. Uyuyacam kapat dedin kapattık dedim evet diye cevap verdi. İyice sinir oldum hiç cevap vermedim.


Ertesi sabah işe gidecekti. Wpden günaydın yazmamış. en son çevrimiçi olduğu saat 00.05 olunca uyanamadı sandım yazdım. Cevap vermeyince aradım. Meşgule attı. Sms attım gene dönmedi. 1 saat sonra günaydın işteyim yoğun dedi. uyanamadın sandım arıyom mesaj atıyom dönmüyosjn kolay gelsin dedim. Yok uyandım yazdı. En son konuşmamız bu şekilde. O gün at ye çıktık akşama kadar sığınak patlatmayla uğraştık. Hem güneşin altında yandık kavrulduk hem de erken bitr diye kahvaltı yapmamıştım. O gün 40 kere çevrimiçi olmasına rağmen bir kez napıyosun demedi aramadı sormadı. O öyle yapınca bende ona yazmadım aramadım. İyi geceler de yazmadım. O günden beri hiçbir şekilde temasa geçmedik.


Ben şuan harekattayım. Can güvenliğim yok kendi kendimizi koruyoruz. Yeterli beslenemiyoruz, güneşte yanıyoz, sinekler her tarafımı delik deşik etti. Leş gibiyim. Burda ölmemeye çalışıyorum, ama birde bu kızın triplerini çekiyorum. Şimdi gerçekten seven biri hiç mi merak etmez ya, ben mi yanlış düşünüyorum?

İ
8 ay
Bir kızdan büyük ayar yedim

Twitterda takılırken bir hatun kişisinin tweetlerini gördüm savunma sanayii ile ilgili tivitler atmış kızda baya güzel sonra instasını buldum takipçi sayısı ve takip ettikleri hemen hemen aynı ve 300 ü geçmemiş. Tam ayarında kaliteli bir mühendis kız dedim ulan istek atıyım nolabilir ki dedim awk tam bu saatlerde. Anında geri istek attı. Aha dedim bakıp çıkacak o ara üniformalı storim var. Kabul ettim storiye baktı bende onun hesaba girdim baktım aşırı güzel bir hatun kişisi. Sonra hemen mesaj atmış tanışıyor muyuz diye. Hayır dedim twitlerinizi gördüm ilgimi çektiniz. Sonra o lanet görüldüyü attı ve çıktı gitti. Görüldü yemek koydu bana.


Bu da böyle bir anımdır 

İ
8 ay
Monster Tulpar T7 v19.7 laptop açılmıyor tepki vermiyor

İyi günler Tulpar T7 V19.7 model bilgisayarımı 5 ay önce düzgün bir şekilde kapatıp çantasına koydum. Bu 5 aylık süreçte hiç açılmadı. Herhangi bir dış etkiye maruz kalmadı. Bugün açmaya çalıştığımda ise bilgisayar açılmadı hiçbir tepki vermedi. Güç ışığı, şarj ışığı vb. hiçbir şeyi yanmıyor. Zaman sıkıntım olduğu için teknik servise göndermeden kendim halletmek istiyorum. Statik elektrik boşaltmayı denedim. Bir sürü metod denedim çalışmadı. Teşekkürler.

İ
2 yıl
Monster tulpar v19.7 16.5k₺ alınır mı?

Özellikleri ekte sunulmuştur. 9 taksit yaptırınca 16.5k oluyor. İlavesiz hali linkte ben sss ve hdd ekleyince 15k oluyor. Para sorun değil benim için ama bu fiyata veya ucuza muadili bulunur mu?

Monster tulpar v19.7 16.5k₺ alınır mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle