Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
B

Onbaşı
22 Mayıs 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
38 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
B
9 ay
Self learning/ İşe yaraybilecek kurs
Ankara'da yaşıyorum. Vaktim bol olduğundan Javascript üzerine yoğunlaştım. Üniversite diplomam olmadığı için yaşadığım şehirde kursa gittiğimde iş olanağını güçlendirebilecek bir kurum var mı? Umarım yardımcı olabilirsiniz. Sertifika iş için iyi olacak diye düşünüyorum. Ankara'da buna yardımcı olacak bir yazılım kursu öneriniz var mı?
B
11 ay
sıfır geometri kaynak önerisi.
geometri sıfır. Karekök sıfır geometriyi alsam(500 sayfa) çok vakit kaybetmiş olur muyum? bütün günüm boş bu arada. ne önerirsiniz?
B
11 ay
Matematik kanal önerisi( birkaç burada popüler olanları denedim, ya çok hızlılar ya da çok yavaş)
sınava gireli üç yıl oldu.matematikten ister istemez uzaklaştım. şu an ünide okuyorum. önerilen kanalları gözden geçirdim Eyüp b, rehber matematik gibi ya hızlılar ya da yavaşlar. bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.
B
11 ay
Çok acil yardım
Son kez kitap sipariş etmem gerekiyor bu akşam. Şu an ünide okuyorum. Tm den girmiştim ancak 2021 yılında sayısaldan gireceğim. Öte yandan Fizik, Kimya ve Biyoloji tembelim sıfır. Zaten çoğu şeyi unuttum. Öncelik Matematik olmak üzere diğer fizik, Kimya ve biyolojiden kaynak ve test önerebilir misiniz acil. Hemen sipariş etmem gerekiyor. Önce matematiği halledeceğim. İnternette birsürü hoca var zaten. Teşekkürler.
B
11 ay
Çok acil yardım
Son kez kitap sipariş edeceğim tekrar açmak zorunda kaldım başlığı. Şu an ünide okuyorum. Tm öğrencisiyim 2021 yılında sayısaldan girmek istiyorum. Çoğu şeyi unuttum. Fizik, Kimya ve Biyoloji zaten hiç yok. Matematik için kaynak önerisi istiyorum ve mümkün olursa diğer dersler için ama öncelik Matematik. İnternette birsürü hoca var oradan dinleyeceğim. Umarım hemen cevap gelir sipariş etmem lazım acil.
B
11 ay
Tyt matematik video ve kaynak önerisi. (temel yok)
Kaf-1 kitabını satın aldım şu an ancak videolar konusunda emin olamadım, almaya değer mi? Sayısaldan gireceğim. Eşit ağırlıkta bölüm okuyorum. Video ve test kitabı için yardımcı olursanız çok sevinirim. Fizik-Kimya ve Biyoloji sıfır. Umarım bilgisi olan arkadaşlar vardır. Çok acil öneri almam lazım temin etmek için kitapları ve belki de videoları.
B
geçen yıl
Kaynak önerisi alabilir miyim?
Fizik için Umut Öncül hocayı dinleyeceğim. Kimya, Biyoloji ve Matematik için youtube ve test kaynak önerisi alabilir miyim?
Teşekkürler şimdiden.
B
geçen yıl
Kaynak önerisi
Fizik, Kimya, Biyoloji ve Matematik için(temelden,sıfırdan) kaynak kitap ve youtube öneriniz var mı?
B
geçen yıl
Kitap ve youtube kaynak önerisi
Merhaba arkadaşlar,
Sınava gireli 4 yıl oldu, şu an bir üniversitede okuyorum(üçüncü sınıfım) ancak bölümümden memnun değilim. Tekrar sınava girmek istiyorum. Eşit ağırlık öğrencisiydim ancak sayısaldan girmek istiyorum bu defa. Mühendislik düşünüyorum. Benim sınava girdiğim yıldaki yayınlar ve sistem değişti.
Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji(öncelikli olmak üzere) diğer dersler için kaynak önerisi alabilir miyim acaba tecrübeli arkadaşlardan. Hem kitap hem youtube kanalları olursa sevinirim. Fizik, Kimya ve Biyoloji neredeyse sıfır bunu göz önünde bulundurursanız sevinirim. Matematik ve Geometri de aynı şekilde. Önümde bir yıl gibi bir süreç var.Sırayla önerebilirseniz çok sevinirim.
Teşekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.