Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
01 Mayıs 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
3296 (Bu ay: 12)
Gönderiler Hakkında
6 gün
BEEF (2023) | Netflix
BEEF (2023) | Netflix

Netflix, başrollerini Steven Yeun (The Walking Dead, Minari) ve Ali Wong’un (American Housewife) paylaştığı, merakla beklenen kara komedi dizisi BEEF’in fragmanını yayımladı.


6 Nisan’da başlayacak olan dizi, her biri yaklaşık 30 dakikalık 10 bölümden oluşuyor.


Yeun ve Wong’a Joseph Lee (Star Trek: Picard), Young MazinoDavid Choe ve Patti Yasutake eşlik ediyor. Maria BelloAshley ParkJustin H. MinMia SerafinoRemy HoltAndrew Santino ve Rek Lee, yinelenen rollerle karşımıza çıkacak diğer oyuncular.


BEEF, iki yabancı arasındaki trafik kavgasından sonra yaşananlara odaklanıyor. Başarısızlığa uğramış ve hayatla kavgalı bir müteahhit olan Danny Cho (Steven Yeun) ile kendini yoktan var eden ve rüya gibi bir hayatı olan Amy Lau (Ali Wong) trafikte birbirlerine kafa tutar. İnsanı derinden etkileyen bu kara mizah yüklü dizi, onların birbirlerine karşı dozu giderek artan düşmanlıkları yüzünden hayatlarının ve ilişkilerinin nasıl etkilendiğini anlatıyor.


Lee Sung Jin, A24 yapımı dizinin yaratıcısı, yazarı ve yönetici yapımcısı. Steven Yeun, Ali Wong ve Jake Schreier dizinin diğer yönetici yapımcıları. Matthew Medlin, dizinin yapımcısı.


BEEF (2023) | NetflixNetflixyoutube
Revenge is best served raw. Watch the official trailer for BEEF, an upcoming Netflix series starring Steven Yeun and Ali Wong. BEEF premieres April 6, only on Netflix. SUBSCRIBE: http://bit.ly/29qBUt7 About Netflix: Netflix is one of the world's leading entertainment services with 231 million paid memberships in over 190 countries enjoying TV series, films and games across a wide variety of genres and languages. Members can play, pause and resume watching as much as they want, anytime, anywhere, and can change their plans at any time. BEEF | Official Trailer | Netflix https://www.youtube.com/@Netflix A road rage incident between two strangers — a failing contractor and an unfulfilled entrepreneur — sparks a feud that brings out their darkest impulses.
https://www.youtube.com/watch?v=AFPIMHBzGDs


6 gün
Sweet Tooth (2021-) | Netflix
Sweet Tooth (2021-) | Netflix

Jeff Lemire tarafından yazılıp çizilmiş, 2009’da ilk sayısı yayınlanan, 2013’te 40. sayı ile sona eren, DC Comics’in yetişkinlere yönelik çizgi romanlarını yayımlayan uzantısı DC Vertigo’dan çıkan Sweet Tooth adlı çizgi romanın, 8 bölümlük dizi olarak Netflix’e uyarlandı.


Sweet Tooth (2021-) | Netflix

Christian Convery (Beautiful Boy)Nonso Anozie (Zoo) ve Adeel Akhtar (Les Misérables Will Forte (The Last Man on Earth), Dania Ramirez (Tell Me a Story, Devious Maids), Neil Sandilands’in (The Flash), Stefania LaVie Owen (Messiah) ve anlatıcı sesi ile James Brolin dizide yer alan isimler.


Sweet Tooth (2021-) | Netflix

Sweet Tooth, ormandaki evinden ayrılan ve dehşet verici bir olayın dış dünyayı kasıp kavurduğunu gören yarı geyik yarı çocuk Gus’ın masalsı macerasını anlatıyor. Geniş kitlelere ve ailelere hitap eden dizide Gus, bu yeni dünya ve melez kökenlerinin ardındaki gizemle ilgili sorularına yanıt bulmak için insanlardan ve kendisi gibi hayvan-çocuk melezlerinden oluşan sıra dışı bir aileye katılır.

Sweet Tooth (2021-) | Netflix

Geyik yüz hatlarına sahip genç bir çocuk olan Gus (Christian Convery), onu ormanın ötesindeki dünyaya gitmekten caydıran babasıyla birlikte ormanın derinliklerinde sessiz bir hayat yaşamaktaydı. Tıbbi tedaviden dini kehanete kadar pek çok şey öğrenen Gus, babasını sevmesine rağmen, ormanın ötesinde ateş olmadığını, sadece daha fazla toprak olduğunu öğrendiğinde, ormandan kaçıp dış dünyayı görmeyi daha fazla istedi.


Sweet Tooth (2021-) | NetflixNetflix Türkiyeyoutube
Çok sevilen DC Comic hikâyesi Sweet Tooth, Susan Downey ve Robert Downey Jr.’ın baş yapımcılığında hayata geçiyor. Kıyamet sonrasında geçen bu peri masalında, yarı geyik yarı insan olan Gus adlı bir çocuk ve yalnız bir gezgin, birlikte olağanüstü bir maceraya çıkıyorlar. Sweet Tooth’un tüm bölümleri, 4 Haziran 2021’de yalnızca Netflix’te. Abone ol: https://bit.ly/39azdcd Netflix Hakkında: Netflix, 190'dan fazla ülkede 208 milyon ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler. INSTAGRAM: https://www.instagram.com/netflixturkiye/ FACEBOOK: https://www.facebook.com/netflixturkiye TWITTER: https://twitter.com/netflixturkiye Sweet Tooth | Resmi Fragman | Netflix https://www.youtube.com/NetflixTürkiyeOfficial
https://www.youtube.com/watch?v=5up9VhxNaQs


6 gün
Dead Ringers (2023) | Amazon
Dead Ringers (2023) | Amazon
Dead Ringers (2023) | Amazon

Amazon, David Cronenberg‘ün aynı adlı filminden uyarlanacak Dead Ringers‘a doğrudan onayını 2020'de vermişti. 1988 yapımı orijinal filmde Jeremy Irons, aynı kadınla ilişkiye başlayan ikiz jinekologları canlandırmıştı.


Dizi versiyonda ise Rachel Weisz, Mantle ikiz kardeşlere hayat verecek.Mantle’lar her şeylerini paylaşıyorlar: İlaçlarını, sevgililerini ve ne gerekiyorsa yapma arzularını. İkizler, modası geçmiş uygulamalara kafa tutarken kadın sağlığını ön plana çıkarma çabası verecek ve tıp etiğinde sınırları zorlayacaklar.


Diziyi Normal People’ın senaristlerinden Alice Birch yazdı.


Dead Ringers (2023) | AmazonPrime Videoyoutube
A modern take on David Cronenberg’s 1988 thriller starring Jeremy Irons, Dead Ringers stars Rachel Weisz playing the double-lead roles of Elliot and Beverly Mantle, twins who share everything: drugs, lovers, and an unapologetic desire to do whatever it takes—including pushing the boundaries of medical ethics—in an effort to challenge antiquated practices and bring women’s health care to the forefront. Stream Dead Ringers on April 21st only on Prime Video. Follow #DeadRingers on Twitter and Instagram: @DeadRingers About Prime Video: Want to watch it now? We've got it. This week's newest movies, last night's TV shows, classic favorites, and more are available to stream instantly, plus all your videos are stored in Your Video Library. Over 150,000 movies and TV episodes, including thousands for Amazon Prime members at no additional cost. Get More Prime Video: Stream Now: http://bit.ly/WatchMorePrimeVideo Facebook: http://bit.ly/PrimeVideoFB Twitter: http://bit.ly/PrimeVideoTW Instagram: http://bit.ly/primevideoIG Dead Ringers - Teaser | Prime Video https://youtu.be/smRrEqRShsc Prime Video https://www.youtube.com/PrimeVideo #OfficialTeaser #DeadRingers #PrimeVideo
https://www.youtube.com/watch?v=smRrEqRShsc


Dead Ringers (2023) | AmazonPrime Videoyoutube
A modern take on David Cronenberg’s 1988 thriller starring Jeremy Irons, Dead Ringers stars Rachel Weisz playing the double-lead roles of Elliot and Beverly Mantle, twins who share everything: drugs, lovers, and an unapologetic desire to do whatever it takes—including pushing the boundaries of medical ethics—in an effort to challenge antiquated practices and bring women’s health care to the forefront. Stream Dead Ringers on April 21st only on Prime Video. Follow #DeadRingers on Twitter and Instagram: @DeadRingers » SUBSCRIBE: http://bit.ly/PrimeVideoSubscribe About Prime Video: Want to watch it now? We've got it. This week's newest movies, last night's TV shows, classic favorites, and more are available to stream instantly, plus all your videos are stored in Your Video Library. Over 150,000 movies and TV episodes, including thousands for Amazon Prime members at no additional cost. Get More Prime Video: Stream Now: http://bit.ly/WatchMorePrimeVideo Facebook: http://bit.ly/PrimeVideoFB Twitter: http://bit.ly/PrimeVideoTW Instagram: http://bit.ly/primevideoIG Diner - Exclusive Clip | Dead Ringers | Prime Video https://youtu.be/_84S4TSAO5k Prime Video https://www.youtube.com/PrimeVideo #DeadRingers #Clip #PrimeVideo
https://www.youtube.com/watch?v=_84S4TSAO5k2 hafta
The Night Agent (2023) | Netflix
The Night Agent (2023) | Netflix

Netflix, The Shield’ın yaratıcısı Shawn Ryan’dan (Lie to Me, The Unit, Terries, Mad Dogs, The Get Down, Timeless, S.W.A.T.) gelen, Matthew Quirk’ın 2019 New York Times çok satanlar listesinde yer alan aynı adlı kitabından uyarlanan siyasi, komplo, aksiyon, gerilim dizisi The Night Agent’ın 23 Mart’ta ekranlara geleceğini açıkladı.


Gabriel BassoLuciane BuchananHong ChauSarah DesjardinsFola Evans-AkingbolaEve HarlowEnrique MurcianoPhoenix Raei ve D.B. Woodside dizinin kadrosunda yer alan isimler.


The Night Agent, Beyaz Saray’ın zemin katında bulunan Durum Odası’nda çalışan, çalmayan ve asla çalmayacak bir acil durum hattını izleyen düşük seviyeli bir FBI ajanına odaklanan sofistike, karakter tabanlı, bir aksiyon-gerilim kitabı. Hiç çalmayan o telefon bir gece, saat 01:05’te çalar ve onu Oval Ofis’e kadar uzanan tehlikeli bir komploya iter. Geçmişinin lekesinden kurtulmak için en başından itibaren her şeyi titizlikle yapan idealist genç bir FBI ajanı olan Peter Sutherland (Basso), Amerika’yı yıkıcı bir ihanetten kurtarmak için her şeyi sorgulayıp, kimseye güvenmemeli ve Beyaz Saray’daki Rus köstebeği durdurmalı.


Shawn Ryan, kendi yapım şirketi MiddKid Productions aracılığıyla, 10 bölümlük dizinin yürütücü ve yönetici yapımcılığını, Seth Gordon, kendi yapım şirketi Exhibit A aracılığıyla dizinin yönetici yapımcılığını üstlenecek. MiddKid Production’dan Marney Hochman, Exhibit A’den Julia Gunn‘ın yanı sıra Project X’ten Jamie Vanderbilt, William Sherak, Paul Neinstein ve Nicole Tossou ve Sunset Lane Media’dan David Beaubaire dizinin diğer yönetici yapımcıları.The Night Agent (2023) | NetflixNetflixyoutube
In the basement of the White House, there's a phone that never rings. This is the story of the night it rings. Meet the Night Agent. Coming to Netflix March 23. https://netflix.com/thenightagent SUBSCRIBE: http://bit.ly/29qBUt7 About Netflix: Netflix is one of the world's leading entertainment services with 231 million paid memberships in over 190 countries enjoying TV series, films and games across a wide variety of genres and languages. Members can play, pause and resume watching as much as they want, anytime, anywhere, and can change their plans at any time. The Night Agent | Official Teaser | Netflix https://www.youtube.com/@Netflix
https://www.youtube.com/watch?v=rgULl9Qi2WM


The Night Agent (2023) | NetflixNetflixyoutube
Heroes aren't born. They answer the call. From The Executive Producer of The Shield & S.W.A.T. comes The Night Agent. Only on Netflix, March 23. SUBSCRIBE: http://bit.ly/29qBUt7 About Netflix: Netflix is one of the world's leading entertainment services with 231 million paid memberships in over 190 countries enjoying TV series, films and games across a wide variety of genres and languages. Members can play, pause and resume watching as much as they want, anytime, anywhere, and can change their plans at any time. The Night Agent | Official Trailer | Netflix https://www.youtube.com/@Netflix While monitoring an emergency line, a vigilant FBI agent answers a call that plunges him into a deadly conspiracy involving a mole at the White House.
https://www.youtube.com/watch?v=YDbnY9Obsfs


2 hafta
Copycat Killer (2023) | Netflix
Copycat Killer (2023) | Netflix

Japon yazar Miyuki Miyabe’nin 2001 yılında yayınlanan, Japonya’da 1.5 milyon ve Tayvan’da 100.000’den fazla kopya satan Mohohan adlı popüler suç gizemi romanından uyarlanan Tayvan yapımı Netflix dizisi Copycat Killer, 31 Mart’ta ekranlarda olacak.


Copycat Killer, 90’ların Taipei’sinde geçiyor ve Tayvan’daki ilk seri cinayet davasının hikayesini anlatıyor. Bir dizi korkunç cinayetin ardından şehir kaosa sürüklenirken azimli bir savcı, tehlikeli ve manipülasyon ustası bir adamla kedi-fare oyunu oynamak zorunda kalır.Medyayı kavramış olan seri katil, yaygın ilgiden yararlanarak davayı ulusal bir gösteriye dönüştürerek dedikodu ve kötü şöhreti körükler. Azimli bir savcı (Wu Kang-ren), davayı çözmeye ant içer ve her şeyin göründüğü gibi olmadığını anlar. Bu arada katil, toplumdaki barışı ve düzeni bozmaya çalışırken, defalarca hukuk ve adaletle alay eder.


Wu Kang-ren

Copycat Killer (2023) | Netflix

Wu Kang-ren (Light the Night, The World Between Us), katil onu her fırsatta kışkırtırken, ne pahasına olursa olsun seri katilin peşine düşmeye kararlı olan savcı Guo Xiaoqi’yi canlandırıyor. Hikaye Guo’nun gözünden anlatılıyor.


Alice Ko (Mom, Don’t Do That!), suç psikolojisi konusunda uzmanlaşmış ve katillerin profilini çıkarmaya yardımcı olan psikolojik danışman Hu Yunhui’yi canlandırıyor. Ko, karakterini detaylandırmak için çekimler başlamadan önce profesyonel psikologlara danıştı.


Tuo Tsung-hua (Nowhere Man), seri cinayetleri çözmek için Guo ile birlikte çalışan bir Interpol polis memuru Lin Shanyong’u canlandırıyor.


Yao Chun-yao (Mirror Forest), haberlere meraklı ve sık sık televizyon kanalı için atlama haber veren gece programı sunucusu Chen Heping’i canlandırıyor.


Fandy Fan (We Are Champions, More Than Blue: The Series), neşeli mizacı içinde yatan iyileşmemiş yaraları gizleyen popüler bir gece kulübü DJ’i Shen Jiawen’i canlandırıyor.


Cammy Chiang (Light the Night, Dancing to Silence), gazetecilik gerçeğinin peşinde Guo ile yolları kesişen muhabir Lu Yizhen’i canlandırıyor. İkisinin de aynı yöne gittiğini keşfeden Lu, davanın üstesinden gelmede Guo’nun en yakın müttefiki olur.


Hsia Teng-hung (Til Death Do Us Part), psikolog Hu Yunhui’nin küçük kardeşi Hu Jianhe’yi canlandırıyor. Kendisi aynı zamanda Shen Jiawen’in ortaokuldan en iyi arkadaşı. Bir dizi olayla ikisi de fırtınanın ortasında kalır.


Ruby Lin (Light the Night), en çok izlenen haber istasyonunun baş sunucusu Yao Yaci’yi canlandırıyor. Lin, başrolünü ve yapımcılığını üstlendiği Light the Night’tan sonraki 2. Netflix dizisinde rol alıyor.

Copycat Killer (2023) | Netflix

Yapım ekibi, böylesine karmaşık bir polisiye ve gizem gerilim dizisini yapmak için hazırlık, uyarlama, filme alma ve post prodüksiyon için üç yıldan fazla zaman harcadı. Taipei Film Ödülleri’nde We Are Champions ile En İyi Yönetmen ödülünü kazanan ortak yönetmen Chang Jung-chi, “Uzun süredir üzerinde çalıştığımız şeyi nihayet seyirciyle buluşturmak bir keyif. Gerilim ve polisiye öyküsünün altında, insanlığın iyiyle kötü arasında nasıl mücadele ettiğine dair bir öykü yatıyor” demiş.


Yardımcı yönetmen Henri Chang, “Her karakterin daha fazla yönünü, düşüncelerini ve yansımalarını ilgi çekici bir anlatı içinde tasvir etmeyi umuyoruz. Hikaye bildiğimiz şekliyle ‘kötülük’ ile başlasa da, üzerinde düşünülecek ve diziden çıkarılacak daha çok şey var” demiş.


Greener Grass Production ve Nan Fang Film Productions ortak yapımı olan bu sürükleyici dizinin yapımcılığını ödüllü yapımcılar Hank Tseng ve Phil Tang üstlendi. Tseng, “Dizi, kontrolden çıkan arzuların bir şehirde kötülüğün nasıl viral hale gelmesine neden olabileceğine dair bir hikaye anlatıyor. Dizideki iyi ve kötünün kesişimi ve akışkanlığının, birbirimize yardım etmek ve desteklemek için çok daha fazlasının yapılabileceği bu çılgınlık dünyasında izleyicilerimize şifa sağlayabileceğini umuyoruz” demiş.


Copycat Killer (2023) | NetflixNetflix Asiayoutube
Netflix exclusive Mandarin series Copycat Killer, a thriller based on famed Japanese mystery writer Miyabe Miyuki’s bestselling novel of the same name, is set in the 1990s and tells the story of Kuo Hsiao-chi (Wu Kang-ren), a veteran homicide prosecutor handling his first-ever serial killer case, and how he tries to bring justice to the perpetrator. With the murderer’s repeated aggravations, Hsiao-chi is determined to find the key piece of evidence to crack the case, even if it means putting his life on the line. Copycat Killer is coming worldwide on 31 March, 2023, on Netflix only. Subscribe: https://bit.ly/39caHHE About Netflix: Netflix is one of the world's leading entertainment services with 231 million paid memberships in over 190 countries enjoying TV series, films and games across a wide variety of genres and languages. Members can play, pause and resume watching, as much as they want, anytime, anywhere, and can change their plans at any time. Find Netflix Malaysia on: ➡️INSTAGRAM: https://www.instagram.com/netflixmy ➡️TWITTER: https://twitter.com/netflixmy ➡️FACEBOOK:https://www.facebook.com/NetflixMY Find Netflix Singapore on: ➡️INSTAGRAM: https://www.instagram.com/netflixsg ➡️FACEBOOK: https://www.facebook.com/NetflixSG Copycat Killer | Official Teaser | Netflix https://www.youtube.com/@NetflixAsia
https://www.youtube.com/watch?v=OsioKWTe1fM


Copycat Killer (2023) | NetflixNetflix Asiayoutube
Netflix exclusive Mandarin series Copycat Killer, a thriller based on famed Japanese mystery writer Miyabe Miyuki’s bestselling novel of the same name, is set in the 1990s and tells the story of Kuo Hsiao-chi (Wu Kang-ren), a veteran homicide prosecutor handling his first-ever serial killer case, and how he tries to bring justice to the perpetrator. With the murderer’s repeated aggravations, Hsiao-chi is determined to find the key piece of evidence to crack the case, even if it means putting his life on the line. Copycat Killer is coming worldwide on 31 March, on Netflix only. Subscribe: https://bit.ly/39caHHE About Netflix: Netflix is one of the world's leading entertainment services with 231 million paid memberships in over 190 countries enjoying TV series, films and games across a wide variety of genres and languages. Members can play, pause and resume watching, as much as they want, anytime, anywhere, and can change their plans at any time. Find Netflix Malaysia on: ➡️INSTAGRAM: https://www.instagram.com/netflixmy ➡️TWITTER: https://twitter.com/netflixmy ➡️FACEBOOK:https://www.facebook.com/NetflixMY Find Netflix Singapore on: ➡️INSTAGRAM: https://www.instagram.com/netflixsg ➡️FACEBOOK: https://www.facebook.com/NetflixSG Copycat Killer | Official Trailer | Netflix https://www.youtube.com/@NetflixAsia When a spate of grisly murders throws a city into chaos, a tenacious prosecutor must brace for a cat-and-mouse game against a dangerous manipulator.
https://www.youtube.com/watch?v=fWATsd9F_Kc
2 hafta
Silo (2023) | Apple TV+
Silo (2023) | Apple TV+

Apple, Hugh Howey’nin New York Times çok satanlar listesine giren distopik roman üçlemesinden uyarlanan 10 bölümlük yeni drama dizisi Silo’nun (eski adı Wool) dünya prömiyerini 5 Mayıs 2023 Cuma Apple TV+’ta yapacağını açıkladı.


Dizi, aynı zamanda yürütücü yapımcı olarak da görev alacak olan Emmy adaylı senarist Graham Yost (“Band of Brothers,” “Justified”) tarafından yaratıldı. Oscar adaylı Morten Tyldum (“Defending Jacob,” “The Imitation Game”), dizinin ilk 3 bölümünü yönetti.


Rebecca Ferguson (“Dune,” “Mission: Impossible”), yönetici yapımcılığını da üstlendiği dizinin başrol oyuncusu.


Silo, dünyadaki son on bin insanın, onları dışarıdaki zehirli ve ölümcül dünyadan koruyan kilometrelerce derinliğindeki evlerinin hikayesidir. Ancak silonun ne zaman ve neden inşa edildiğini kimse bilmiyor ve öğrenmeye çalışanlar ölümcül sonuçlarla karşılaşıyor. Ferguson, sevdiği birinin cinayetiyle ilgili yanıtlar arayan ve kendini hayal bile edemeyeceği kadar derin bir gizemin içinde bulan mühendis Juliette’i canlandırıyor.


Common (“The Chi”), Emmy adaylı Harriet Walter (“Succession”), Chinaza Uche (“Dickinson”), Avi Nash (“The Walking Dead”), Critics Choice ödüllü David Oyelowo (“Selma”), Emmy adaylı Rashida Jones (“Parks and Recreation”) ve Oscar ödüllü Tim Robbins (“Mystic River”) dizinin ana kadrosunu oluşturan oyuncular.

Iain GlenFerdinand KingsleyShane McRaeRick GomezHenry GarrettAngela YeohHelene MaksoudOlatunji Ayofe dizide göreceğimiz diğer oyuncular.


Silo, AMC Studios tarafından Apple TV+ için yapıldı. Nina Jack, Fred Golan, Rémi Aubuchon ve Ingrid Escajeda, Yost, Howey, Tyldum ve Ferguson ile birlikte dizinin yönetici yapımcılığını üstlendi.


Silo (2023) | Apple TV+Apple TVyoutube
The truth will surface. Silo premieres May 5 on Apple TV+ https://apple.co/_Silo In a ruined and toxic future, thousands live in a giant silo deep underground. After its sheriff breaks a cardinal rule and residents die mysteriously, engineer Juliette (Rebecca Ferguson) starts to uncover shocking secrets and the truth about the silo. Audio Description Version available: https://apple.co/Silo- Subscribe to Apple TV’s YouTube channel: https://apple.co/AppleTVYouTube Follow Apple TV: Instagram: https://instagram.com/AppleTV Facebook: https://facebook.com/AppleTV Twitter: https://twitter.com/AppleTV Giphy: https://giphy.com/AppleTV Follow Apple TV+ Instagram: https://instagram.com/AppleTVPlus Twitter: https://twitter.com/AppleTVPlus More from Apple TV: https://apple.co/32qgOEJ Apple TV+ is a streaming service with original stories from the most creative minds in TV and film. Watch now on the Apple TV app: https://apple.co/_AppleTVapp Subscription required for Apple TV+ #Silo #Teaser #AppleTV
https://www.youtube.com/watch?v=bBMajXwi6Cs


geçen ay
The Days (2023) | Netflix
The Days (2023) | Netflix

Başrolünü Koji Yakusho’nun üstlendiği, Ryusho Kadota’nın 2012’de yayınlanan “On the Brink: The Inside Story of Fukushima Daiichi” kitabında anlatılan gerçek olaylara dayanan Netflix’in Japonya yapımı dizisi The Days’in tanıtım videosu yayınlandı.


11 Mart 2011’de, saat 14:46’da, maksimum sismik yoğunluğu 7 olan (Kurihara-cho, Miyagi vilayetinde kaydedilen) 9.0 büyüklüğünde bir deprem Sanriku sahilinin yaklaşık 130 kilometre açığında meydana geldi. Japonya adalarını sallayan bu depremden bir saat sonra 15 metre yüksekliğindeki (bazı bölgelerde 40.5 m) bir tsunami Fukuşima nükleer santralini bir anda yuttu. Ama bu sadece kabusun başlangıcıydı. Soğutma fonksiyonu kaybolan santral tehlikeli ve kontrol edilemez bir duruma düştü.


Fukuşima Nükleer Santrali sorumluları ve çalışanları hiç beklemedikleri ve eşi benzeri olmayan ölümcül bir nükleer felaketle karşı karşıya kaldı. Onlar birer kahraman mı, yoksa suçlu mu?


Titiz araştırmalara dayanan bu sekiz bölümlük dizi, kazayı üç farklı perspektiften çok detaylı bir şekilde anlatan çok katmanlı bir dramadır. “O gün orada ne oldu?” Bu hikaye, yedi çarpıcı günün gerçek olaylarına dayanarak bu soruyu hükümetin, şirket organizasyonun ve sahada hayatlarını riske atan insanların bakış açısından cevaplamayı ve bunu yaparken de gerçeğe daha da yakınlaşmayı amaçlıyor.Koji Yakusho, Fukuşima Nükleer Santrali eski müdürü Masao Yoshida’dan biçimlendirilen bir karakteri canlandırıyor.Dizi, Jun Masumoto (Code Blue, Hadashi no Gen) tarafından geliştirildi.


Code Blue dizisinin yönetmeni olarak uzun yıllar Masumoto ile birlikte çalışan Masaki Nishiura ve Ring korku serisinin yönetmeni Hideo Nakata, dizinin yönetmenleri.The Days (2023) | NetflixNetflix Asiayoutube
Over the course of eight episodes, this multi-layered drama faithfully captures a disastrous incident from three different perspectives based on careful research. "What happened there on that day?" This story seeks to answer this question based on the true events of seven intense days from the perspectives of government, corporate organizations, and the people on site risking their lives. This series is developed and produced by Jun Masumoto, who crafted massive hits such as the "Code Blue" series while also delivering powerful social drama series such as "Shiroi Kyoto" series and "Hadashi no Gen." The two directors of this series are Masaki Nishiura, who has worked alongside Masumoto for many years as the director of the "Code Blue" series, and Hideo Nakata of the "Ring" series. At 2:46 p.m. on 11 March, 2011, a magnitude 9.0 earthquake with a maximum seismic intensity of 7 (recorded at Kurihara-cho, Miyagi prefecture) struck approximately 130 kilometers off the Sanriku coast. One hour after this earthquake shook the islands of Japan, a 15-meter-tall tsunami swallowed up the Fukushima nuclear power plant in an instant. But that was only the start of the nightmare. With its cooling function lost, the power plant fell into a dangerous and uncontrollable state. The Netflix Series "The Days" starts streaming in 2023, only on Netflix https://www.netflix.com/title/81233755 Subscribe: https://bit.ly/39caHHE About Netflix: Netflix is one of the world's leading entertainment services with 231 million paid memberships in over 190 countries enjoying TV series, films and games across a wide variety of genres and languages. Members can play, pause and resume watching, as much as they want, anytime, anywhere, and can change their plans at any time. Find Netflix Malaysia on: ➡️INSTAGRAM: https://www.instagram.com/netflixmy ➡️TWITTER: https://twitter.com/netflixmy ➡️FACEBOOK:https://www.facebook.com/NetflixMY Find Netflix Singapore on: ➡️INSTAGRAM: https://www.instagram.com/netflixsg ➡️FACEBOOK: https://www.facebook.com/NetflixSG The Days | Official Teaser | Netflix https://www.youtube.com/@NetflixAsia
https://www.youtube.com/watch?v=EtB8P59xWjw


3 ay
Banishers: Ghosts of New Eden (2023) [PC ANA KONU]
Banishers: Ghosts of New Eden (2023) [PC ANA KONU]

Focus Entertainment, Life is Strange ve Vampyr geliştiricisi DON'T NOD yeni bir aksiyon RPG'si olan Banishers: Ghosts of New Eden'ı duyurdu.


Focus Entertainment, Banishers: Ghosts of New Eden'i 2023 yılında Steam üzerinden PC için piyasaya sürmeyi planlıyor. Banishers: Ghosts of New Eden (2023) [PC ANA KONU]
Banishers: Ghosts of New Eden (2023) [PC ANA KONU]store.steampowered.com
Banishers: Ghosts of New Eden on Steam
https://store.steampowered.com/app/1493640/Banishers_Ghosts_of_New_Eden


Oyun açıklaması ise şu şekilde:

 

New Eden, 1695. Antea Duarte ve Red mac Raith, hayaletlerin tehdidinden korumaya yemin eden hayalet avcılarıdır. Feci bir son görevin ardından ölümcül şekilde yaralanan Antea, nefret ettiği ruhlardan biri olur. Çift, Kuzey Amerika'nın lanetli vahşi doğasında çaresizce Antea'yı içinde bulunduğu yeni kötü durumdan kurtarmanın bir yolunu arar.

 

İki kader aşığı arasındaki güzel, samimi ve güçlü bir hikayeye kendinizi kaptırın. Sürgüncüler olarak, New Eden topluluklarının hayatlarına girin. Doğaüstü yaratıklar ve eski sırlarla dolu zengin bir dünyada unutulmaz vakaları çözün. Canlılara eziyet eden ruhları yenip kovmak için zekanızı kullanın veya Antea'nın ruhani güçleri ile Red'in cephaneliğini birleştirin.


Banishers: Ghosts of New Eden (2023) [PC ANA KONU]Focus Entertainmentyoutube
Wishlist the game on Steam: https://store.steampowered.com/app/1493640/Banishers_Ghosts_of_New_Eden/?utm_campaign=BAN_Reveal&utm_medium=description&utm_source=YouTube Sign up as a Focus member and subscribe to the newsletter to get the latest exclusive info and upcoming special offers for Banishers: Ghosts of New Eden and the whole Focus catalog: https://store.focus-entmt.com/w/login?utm_campaign=BAN_Reveal&utm_medium=description&utm_source=YouTube Following the success of Vampyr, FOCUS ENTERTAINMENT and DON’T NOD had announced a new collaboration to bring one of the most ambitious projects in the history of both the publisher and the studio. FOCUS ENTERTAINMENT’s participation in The Game Awards 2022 is the occasion to unveil this brand-new project: Banishers: Ghosts of New Eden. Experience a powerful and intimate narrative in this Action-RPG, playing as two proficient ghost hunters and lovers, faced with impossible choices and their dramatic consequences for the living… and the dead. The World Premiere Reveal Trailer showcases the hallmarks of DON’T NOD: a striking art direction, strong characters and plot, as well as a unique fantasy world. About Banishers: Ghosts of New Eden New Eden, 1695. Antea Duarte and Red mac Raith are lovers and Banishers, ghost-hunters who vowed to protect the living from the threat of lingering ghosts and specters. Following a disastrous last mission, Antea is fatally wounded, becoming one of the spirits she loathes. In the haunted wilds of North America, the couple desperately searches for a way to liberate Antea from her new plight. Immerse yourself in a beautiful, intimate and powerful story between two fated lovers. As Banishers, enter the lives of New Eden’s communities and solve haunting cases in a mystical, lore-rich world plagued with supernatural creatures and ancient secrets. Use your wits or combine Antea’s spiritual powers and Red’s arsenal to defeat and banish the souls tormenting the living. Challenging decisions will lay on your path, dramatically impacting your story and the fate of New Eden’s inhabitants—be they living people or wandering souls. How much will you compromise your ghost-hunting vow for the sake of your lover who became one of such spirits? Banishers: Ghosts of New Eden will be released end of 2023 on PlayStation 5, Xbox Series X|S and PC.
https://www.youtube.com/watch?v=y4nHiS9O5PM
Banishers: Ghosts of New Eden (2023) [PC ANA KONU]
Banishers: Ghosts of New Eden (2023) [PC ANA KONU]
Banishers: Ghosts of New Eden (2023) [PC ANA KONU]
Banishers: Ghosts of New Eden (2023) [PC ANA KONU]
Banishers: Ghosts of New Eden (2023) [PC ANA KONU]


DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle