Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
22 Nisan 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
215 (Bu ay: 21)
Gönderiler Hakkında
2 hafta
Kablosuz klavye mouse
Masaüstü bilgisayarıma logitech marka tek usb ile çalışan kablosuz klavye ve mouse bağladım. Şu aralar ikisi beraber çalışırken birinden biri takılmaya başladı. 5 sn bekliyorum ki normale dönsün. Ya da mouse on-off düğmesini aç kapa yapınca düzeliyor. Sizce ne olabilir. ???
2 ay
Otomobil Genel
Selamlar,
Araç için çadır almak istiyorum. Branda, çadır vb. olarak bilgisi olan var mı ? Bazıları naylon olanların güneşde terleme yapacağını söylüyor. Araç yeni olduğu için kötü bişey almak istemiyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı ?
3 ay
🥠 Cipsi ağzınıza alıp yemeye başladığınızda oluyor :)
Hepimizin bazen film izlerken cips yemişliği vardır. Bununla ilgili bir video buldum. Adamlar cips yerkenki çıkan çaturt sesini algılayan yazılım eklentisiyle, o anlık bir alt yazı oluşturup çıkan ses esnasında sizin o anki duyamadığınız sesi size (duymamışsınız gibi farz edip ) alt yazı olarak veriyor. Bana değişik, bir o kadar da eğlenceli geldi.

Adamlar bildiğiniz cipsten çıkan ses üzerine düşünmüşler :)

İzle >> Youtube Lays videosu :)
3 ay
İphone şarj aleti
Arkadaşlar merhaba,

2. kez yaşadığım olaydan bahsedeceğim. Son 1 aydır 2. kez 2 ayrı orijinal iphone şarj aletimi bozdum. Hiçbir anormal durum yok. Sadece telefonu düzgünce şarj etmeye çalışırken 2 tane orijinal adaptörden oldum. Şu an powerbank ile şarj ediyorum. Ölçü aleti yoktur ki prizlerin akımını ölçeyim. Sizce ne yapmalıyım ? Evde kullandığım farklı marka şarj aletlerinde ve diğer elektronik grubunda sıkıntı yoktur. Yardımcı olur musunuz?
4 ay
Şu zamanda Zorla Evlilik mi olur? 50 yıl öncesi gibi mi oldu?
Beyler, ailem sürekli baskı yapıyor. Evlenmek istemiyorum. Zorla evlen de evlen diyerekten bıktırdılar beni. Şu an hayatın getirdiği zorluklar dışında kafam rahat. Ağrısız başımı ağrıtacaklar. Evlenirsem bi dünya para harcayacağım. Dertler artacak. Dost canlısı bir insanım fakat onu paylaş bunu paylaş her şeyi paylaş. Yahu, bi dünya iş çıkıyor. Yok senin ailen yok benim ailem. O bunu dedi şu onu dedi. Mühendisim, özel bir şirkette çalışıyorum. Ekonomik sıkıntım çok şükür yok diyebilirim fakat şu an zaten 1 ürün alıp 5 ürün parası ödeme zamanlarındayız. Tüm bunların yanında evlenmenin ne kadar doğruluk payı var, bilmiyorum? Cevaplarınızı eklemeyi unutmayın.
Selamlar.
6 ay
Gram altın fiyatları ne olacak ? 2020
Beyler selamlar herkese, Gram altın hakkındaki düşünceleriniz neler ? 1 - 2 aya artış gösterir mi? Bir de altın bozdurma hakkında bilgisi olan arkadaşlar, altın bozdururken gram ve bilezik ayrı ayrı mı hesaplanıyor, söyleyebilirler mi?

Sizce beklenmeli mi? 31 Ekim gibi 530 civarı değeri vardı. Şimdi ise 460 civarı. Sizce nasıl bir durum ceryan eder??
6 ay
Altın ne olacak ? Gram altın artar mı ? 2020 son günleri.
Beyler selamlar herkese, gram altın hakkındaki düşünceleriniz neler ? 1 - 2 aya artış gösterir mi? Bir de altın bozdurma hakkında bilgisi olan arkadaşlar, altın bozdururken gram ve bilezik ayrı ayrı mı hesaplanıyor, söyleyebilirler mi?

Sizce beklenmeli mi? 31 Ekim gibi 530 civarı değeri vardı. Şimdi ise 460 civarı. Sizce nasıl bir durum ceryan eder??
6 ay
Dahili Webcam Problemi
Arkadaşlar merhaba ,
Toshiba eski laptop var. Kamerası açılmıyor. Windows 10 yükledim olmadı 8.1 yükledim olmadı 7 yükledim olmadı. Driverları hepsini yükledim olmadı. Labtopun kendi webcam ini Online olarak Meet tarzı uygulamalardan açıyor. Sıkıntı yok. Fakat ebada felan kullanabilmek için açmıyor. Driver’dan dolayı sıkıntı veriyor. Online webcam test yapıyorum. Yine açılmıyor kamera çözüm bilen varsa yardımcı olabilir mi?
6 ay
Selamlar , Fiesta son kasada ışık paket ne anlama geliyor ?? Acil bilgi :)
Evet Fiesta 2017 sonrası ışık paket nedir arkadaşlar, içeriği nedir ? Bilgisi olan yazabilir mi ?
6 ay
Fiesta hakkında
... Fiesta B&o ses sistemi hakkında bilgisi olan var mı ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.