Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
U

Teğmen
14 Mart 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
101 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
U
geçen yıl
Ayt Sözel İçin Kaynak
Ayt Sözel İçin Kaynak ne önerirsiniz arkadaşlar kullandığınız veya olumlu yorum duyduklarınızdan. Mesela ben her sözel ders için bir tane konu anlatım el kitabı veya normal boyut alıcam o kesin. Önerileriniz ? Aynı zamanda coğrafya için sadece harita olur başka ögeler olur neler olmazsa olmazdır diyebiliriz ?
U
geçen yıl
Tm Öğrencisi
Ayt tarih, Ayt coğrafya çalışınca (Detaylı) tyt branş konularına çalışması gerekir mi ? Aynı konular değil mi ? Tyt de sadece yorum giriyor ek olarak konuların üstüne ?
U
geçen yıl
Matematik Sorularını Nasıl Çözüyorsunuz
Soruyu gördünüz. Soruyu kafanızda nasıl çözeceğinize dair kısa bir kurgu oluşturuyor musunuz yoksa dur bakam şunun bir türevini alarak başlayayım hele mi diyorsunuz? Özellikle bu durumdan dolayı problemlerde patladığım çok oluyor benim. Bir de matematikte biraz daha işlem gerektiren sorularda işlemlerinizi satır satır nakış gibi mi yazıyorsunuz yoksa işlemin biri sorunun üstüne diğeri diğer sorunu altına gibi her yere dağılıyor mu ? Ben 2. Kısımdayım maalesef. İşlem hatası yapınca veya tercih ettiğim yoldan soru çıkmayınca geriye dönüp işlemlerimi kontrol etmekte zorlanıyorum, dikkat hatalarımı, işlem hatalarımı kaçırıyorum. Ek olarak da nakış gibi satır satır çözünce sorular sanki daha yavaş çözülüyor ?
U
geçen yıl
Eşit Ağırlıkçılar Sözel ?
Sözelde sıfırım, başlamalı mıyım ? Nasıl bir program izlemeliyim kaba olarak ? Önce edebiyat sonra tarih gibi mi yoksa hepsini bir arada götürmek mi ? Genel olarak nasıl götürmeliyim matla filan
U
geçen yıl
Soru çözüm uygulamaları çöktü ?
Fernus yazılıma ait bilgi sarmal ve orijinal soru çözüm applerine giriş sağlanmıyor. Sunucu hatası veriyor. Aynı problemle karşılaşan ?
U
geçen yıl
Yapılamayan sorular
Yapamadığım matematik soruları için nasıl bir yol izlemeliyim ?

Özel ders ?
Kunduz vb. Tavsiye edebileceğiniz benzeri uygulamalar ?
Forum gibi, telegram, dc gibi ciddi ortamların olduğu grup vb, Var mı ?
U
geçen yıl
Nasıl Bir Yol İzlemeliyim ?
Tm yim. Ayt Mat tüm konularım kolay-orta sorularla bitti. Edebiyat gibi sözel derslere HİÇ bakmadım bile. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim genel olarak ?
U
geçen yıl
Günlük İstatistikleriniz ?
Arkadaşlar bir çalışma gününe neler sığdırabiliyorsunuz ? Kaç soru, kaç konu bitirme, kaç farklı derse bakabilme, kaç saat ders çalışma vb. ? İyi çalışmalar
U
geçen yıl
Sos 1 sos 2 farkı ?
Tm ve Ts sözelleri arasında hiçbir fark yok ki konu vb. olarak. O zaman eşit ağırlıkçı biri kendi alanındaki derslere çalıştığında sözelden de kendini deneyebilecek ayt bilgisine sahip olur değil mi ?
U
geçen yıl
Deneme analiz
Arkadaşlar denemelerinizi nasıl analiz ediyorsunuz ? Bunun için kullandığınız bir tablo, şablon filan var mı ? Excel tablosu, çizelge vb. Analiz tablolarınızda konu bazlı yankışlarınızı sıralıyor musunuz ? Hangi verileri tabloya işliyor kayıt altına alıyorsunuz ? Eğer tablo vb. doküman elinizde varsa paylaşır mısınız ? Çok iyi olur. Teşekkürler iyi çalışmalar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle