Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
C

Yüzbaşı
26 Eylül 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme (?)
59 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
C
2 yıl
Razer Electra V2 bir anda bozuldu.
İyi günler, gayet de memnun olduğum kulaklık oyun esnasında garip sesler çıkartıp bir daha ses çıkarmaz oldu. İlk zamanlarda başka bilgisayarlarda çalışıyordu, benim bilgisayarda bir sıkıntı vardır dedim. Bilgisayarı sıfırladım, Windows 10 yükledim, tüm sürücüleri güncelledim, Razer Synapse yükledim. Biraz daha çalıştı arada bir sesi kesilerek, sonra sadece kablosu belirli bir pozisyondayken çalışmaya başladı. (Şu anda hiçbir şekilde çalışmıyor.) İade işlemleri için ne yapmalıyım? QP Bilişim'den aldım, garantisi kutusu vs duruyor.
C
2 yıl
R6'de nasıl daha iyi olabilirim?
İyi günler. R6'de seviye yüzüm ancak Copper 5'im. Casual maçlarında her maç en az 3-4 öldürme alıyorum, dereceli maçlarda da genellikle birinci ya da ikinciyim. Ama ne yaparsam yapayım Copper'dan çıkamıyorum, yardımcı olabilir misiniz?
C
2 yıl
300-400 TL Arası Kulaklık Önerisi
Yakın zamanda 300-400 TL arası bir kulaklık almayı düşünüyorum. Sesimin karşıya net gelmesi ve kulaklığın konforlu olması benim için önemli. Ses yalıtımını çok önemsemiyorum. En çok oynadığım oyun R6, ses kasma performansı iyi olursa sevinirim.
Not: Gözlük takıyorum, kafa boyutum ortalama.
C
2 yıl
James Donkey 712 alınır mı?
Sorun başlıkta, İncehesap'ta indirimlerde bulunan bu kulaklık alınır mı? Kullanan var mı? Hızlı cevap verirseniz sevinirim.
C
2 yıl
PUBG'de Yaşadığım Garip Problem
PUBG'de fare imlecinin bulunduğu yere değil sol alt köşesine basıyor, böyle olunca da oyunu oynayamıyorum. Bunun çözümü nedir?
C
2 yıl
7.1 Kulaklık Tavsiyesi
Kendi ses kartına sahip olan, 7.1 kulaklık önerilerinizi alabilir miyim? Bütçem 150TL, İncehesap indirimlerinden yararlanmayı düşünüyorum.
C
2 yıl
Statik elektrikten korunma?
Bilgisayarımda işlemci soğutucusunu değiştirmeyi düşünüyorum,statik elektriğin bilgisayar parçalarına zarar vermesinden korkuyorum.Statik elektrikten bilgisayarımı nasıl koruyabilirim?
C
2 yıl
Bilgisayarımın değeri ne kadar?
i7 4790
DDR3 1600MHz Cl9 12gb 3x4gb
GTX 750 2gb
Lenovo 5B20G00892 Anakart (B85-M Chipset)
Bilmediğim Gerçek 450W PSU
1TB 7200rpm HDD

Zamanında hazır bilgisayar almıştım,modeli Lenovo Erazer X310.Merak ettiğim bir şey var,ben bu bilgisayarı satmak istesem kaç liraya satabilirim?
Not:Bilgisayar temizdir,bir virüs bile yoktur.
C
2 yıl
849₺ 144Hz 1ms!!!
C
2 yıl
Juo G-1 nasıldır?
Bu model,okuduğuma göre,fiyatının hakkını en iyi veren modellerden birisi.Bu modeli kullanan,bilen var mı?Varsa bu model hakkında bilgi verebilir misiniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle