Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Onbaşı
22 Eylül 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
47 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Rival 600 Mıknatıs Sorunu
Ürünü 11 Kasım’da aldım, daha hiç bir bilgisayara bağlamadım, bu gün ön inceleme yaparken mouse ağırlık takmak istedim ve yan tarafı açtığımda mıknatıs tarafı mouse içinde kaldı ve kırıldı. Bir problem yok mıknatısı yerinden çıkarabiliyorum, mouse kullanımında bir sorun yok, ama içime sinmiyor ne yapmamı önerirsiniz? Steelseries Desteğe yazdım, yan panel Türkiyeye yollayamıyoruz dediler. Aldığım yere mesaj attım Garanti Kapsamı değil dediler, illa 50 ₺ vererek yeni sağ ve sol yan panellerini mi almalıyım?
Sorun bende olsa bile, ürünü daha kullanmadan böyle kırılması beni rahatsız etti. 100 liralık gamepower ürünleri daha kalitelidir.
2 yıl
11.11 Felakettir!
Gençler 11 Kasımda verdiğim ürünlerin sadece bir tanesi kargoya verilmiş, hatta aynı satıcıdan kulaklık almama rağmen (kulaklığı daha önce sipariş ettim 20-30dk önce) hala kargoya vermemişler, bilerek iptal ettirecekler herhalde, ve ürünleri alırken yarın en geç kargoda ibaresi varken şimdi en geç 18 Kasımda kargoda yazıyor :d cidden rezillik.
2 yıl
Türknet Hesap İptali
dostlar ben son zamanlarda türknetten memnun değilim, bu gün faks çekip üyeliğimi iptal ettireceğim, iptalin olması 7 günü buluyormuş. Türk Telekom ile anlaştım, yarın türk telekom internet bağlayabilir mi? Yani Türknet iptal olmadan, tt ekipleri internet bağlayabilirler mi?
2 yıl
Fotoğrafların Yavaş Yüklenmesi!
TürkNet’e geçtikten sonra böyle bir problem yaşamaya başlamıştım, internet ne kadar hızlı olsada facebook veya google görsellerde sayfayı hızlı hızlı geçtiğimde bazı fotoğraflar yükleniyor bazıları sonradan yükleniyor bazıları ise bulanık görünüyor, bir arkadaş bana bir kod vermişti modem arayüzüne yazmıştım, arayüzü sıfırladığım için gitti, bilen var mı?
2 yıl
TürkNet Davet Kodu
Merhaba,
TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 75.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.
Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

Taahhütsayar:https://www.taahhutsayar.org/?PromoCode=MRG22PV88JWU
Ne yapman gerekiyor?
Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:
Davet kodu: MRG22PV88JWU
Bağlantı:https://turk.net/p/MRG22PV88JWU
Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.
Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.