Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Çavuş
21 Eylül 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
58 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 ay
Pttcell hk. yardım
Merhabalar, 25 Nisan tarihinde Vodafone'dan Pttcell'e geçiş işlemi yaptım. Henüz geçişim tamamlanmadı, herhangi bir bilgilendirme mesajı da gelmedi. Ben bu numara taşıma işlemini iptal edebilir miyim?

Pttcell müşteri hizmetleri düşmüyor, tt geri dönüş yaptı fakat konu hakkında bilgisi yok.

Daha önceden böyle bir durumla karşı karşıya kalan, numara taşıma işlemini iptal eden birileri var mıdır? Ona göre yarın sabah ilk iş ptt şubesinin yoluna koyulayım.
5 ay
Modeme Gelen Hız Sorunu

Merhaba, TurkNet 35 mbps kullanıcısıyım. Birkaç gündür modeme gelen hızım dalgalı bir şekilde sürekli 35 mbps altında oluyor.

Destek talebi açtım fakat destek elemanınız (eleman olduğu kesin ama destek konusu şaibeli) "modeme gelen hız" ile "kablosuz bağlantı hızını" ayırt edemiyor. Modeme gelen hızın düşük olduğuyla alakalı sorunumu dile getirip, modemden ekran görüntüleri iletmeme rağmen "wifi hızı sorunlarıyla" alakalı cevaplar alıyorum. Kendisine bir türlü "santralden modeme gelen hızın düşük olduğunu" anlatamadım.


Beni modem üreticisiyle görüşmeye yönlendiriyor, santralden gelen hızın düşük olması bildiğim kadarıyla internet sağlayıcısının sorumluluğudur. İki günde bütün bildiklerimi sorgulattınız bana.


@TurkNetDestek


Destek Numarası

49811586

2 yıl
Genel Muhasebe Sorusu

İyi forumlar arkadaşlar, Genel Muhasebe dersi için bir soru var fakat ne biz ne muhasebeciler soruya bir çözüm buldu. Soruyu aşağıya ekliyorum, yardımcı olacak arkadaşlar çıkarsa çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

2 yıl
Hızım Düşürüldü - TurkNet Vakası
Merhabalar, aktif 35 mbps paket kullanıcısıyım, dün bir erişim problemi yaşadım ve uzun süre internette sıkıntı yaşadım. Akşam eve geldiğimde sorun çözülmüştü fakat bugün modem arayüzünü kontrol ederken modeme gelen hızın 26 mbps’te sabitlenmiş olduğunu gördüm. Aşağıya dün ve bugün aldığım ekran görüntülerini ekliyorum.

Dün
Bugün
Resimlerde görüldüğü gibi hızım düşürüldü, destek kaydı açtım ancak sorunumu çözebilecek yetkililer olacağını düşündüğümden buraya konu açmak istedim.

Destek Talep Numaram: 36000191[simage][/simage]
2 yıl
20 Yaş Altı Sokağa Çıkma Yasağı Sona Eriyor Mu?
Merhaba, bildiğim kadarıyla 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı 27 Mayıs yani bu gece itibariyle sona erecek, yanlış mı biliyorum? Veya uzatılacağı ile ilgili bir haber var mı? Doğru düzgün bir bilgi yok ortalıkta.
2 yıl
TürkNet Memnuniyet Bildirimi(!)
Bu güzel hizmetiniz için teşekkür ediyorum TürkNet, sizs minnettarım.

2 yıl
TurkNet Kopma Sorunu
Eylül 2019 tarihinden beri TurkNet 35Mbps paketini kullanmaktayım. Ara ara yaşanan kopma sorunlarında suçu bana atarak kapatıyorlar talebimi fakat yağmurlu havalarda internetim gidiyor, bir iki değil beş dakikada bir kopuyor. Destek kaydı açtım (33179833) ama umudum yok, bağlantı gelme ve gitme saatleri aşağıdadır.2 yıl
TurkNet Kopma Sorunu
Merhabalar,
TurkNet kullanıcısı olarak sorunlardan başımı kaldıramıyorum. Bugün sürekli internet bağlantım kopmaya, moden kırmızı yanmaya başladı. Yarım saatte bir böyle oluyor. Sorun bende mi yoksa bu sorunu yaşayan farklı arkadaşlar var mı?
2 yıl
TurkNet Çevir Sesi Yok
Eylül 2019'da TurkNet ile tanışıp abonelik başlattım, ilk başlarda gerek duymadığım için sabit telefonu kurmadım ancak sonradan kurmam gerekti fakat çevir sesi yok. İşin garip tarafı dışarıdan ev numaramı aradığımda çalıyor gibi görünüyor ancak ev telefonunda tık yok. Ev telefonundan arama yapıyorum yine tık yok. Defalarca kayıt açtım, yine açtım dün bakalım ilgilenecekler mi diye. Belki bu sorunu deneyimleyen vardır aranızda, bir fikir verir.
1- Splitter olmadan denedim, farklı splitter ve ara kablo denedim.
2- Üç farklı sabit telefon denedim sorun hepsinde aynı.
3- Daha önce arıza kayıtları açtım, TT sorun içeride diyerek kapattı. Tesisatçı gelip baktığında içeriden sorun yok dedi. Anlayacağınız hepsi işini doğru yapmış ama hizmetimi kullanamıyorum, bu sorunu aranızda deneyimleyen varsa yardımcı olabilir mi?

*Forumdaki yetkili destek talebimin altyapı kontrolleri yapılarak inceleneceğini belirtti, pek umutlu değilim yine aynı cevap gelecek.

Ek olarak sorunum devam ederse iptal etmeyi düşünüyorum, önereceğiniz uygun ve sabit telefon kullanmama imkan sağlayan sağlayıcıları belirtir misiniz?
3 yıl
Satılık! gecici.email alan adı!
Satıldı.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle