Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
31 Temmuz 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
134 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
4 ay
DH emojileri WP da kullanmak
Bunun yolu var mıdır
geçen yıl
Huawei Freebuds 3/Freebuds Pro Kullanıcı Kulübü|Ana Konusu
FreeBuds 3’ün en göze çarpan özelliği, gürültü engelleme teknolojisi. Hassas ve gerçek zamanlı 3A çağrı gürültü azaltma algoritması ve aerodinamik mikrofon kanalı sayesinde Huawei Freebuds’la telefon görüşmesi yapan insanların sesi, karşı tarafa çevredeki gürültülerden ayrılmış şekilde gidiyor. Gürültü azaltma teknolojisi aynı zamanda kulaklıktan gelen seslerin dinlenmesinde de çevre gürültüsünü engelliyor.

Huawei Freebuds 3, Bluetooth 5.1 teknolojisi ile güvenilir ve hızlı bir Bluetooth bağlantısı sunuyor. Huawei’nin yeni kablosuz kulaklığı, 356MHz ses işlemcisi sayesinde iyi bir ses deneyimini bu kullanıcılarına sunuyor. 

Freebuds 3, kablosuz şarj desteği sayesinde hem kablosuz şarj cihazları ile hem de ters kablosuz şarjı destekleyen telefonlarla şarj edilebiliyor. Huawei’nin kablosuz kulaklığı tek şarjla 4 saat kullanılabiliyor. Kulaklık, şarj kutusu ile beraber 20 saat kullanılabiliyor. Kulaklık, USB Type C bağlantısı ile bir saatten daha kısa süre içerisinde yüzde yüz şarj olabiliyor. Kirin A1 işlemci sayesinde gecikme süresi en aza indiriliyor

Kaynak:Webtekno Sorularınızı yazabilirsiniz...

Mevcut Sürüm:1.9.0.578
geçen yıl
Konu yeri değişti freebuds 3
Silinebilir
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.