Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
08 Temmuz 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
50 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 ay
Bireysel E-ticaret

Bireysel E-ticaret yapanlar veyahut bilgisi olanlar bana ulaşabilirmi, pm yoluyla?

8 ay
ETHC MİNİNG VS HD7850

Merhaba,benim ekran kartım HD7850 powercolor 1gb bu ekran kartımla etherium classic mining yapabileceğimi öğrendim, ve yapmak istiyorum ayrı bir ekran kartı alıp başka sistemle çalışmaktansa kendi main pc emde yapmaya karar verdim amma oyun performansım etkilenirmi ben rainbow six siege,rust,cs tarzı oyunlar oynuyorum bunları oynarken tabiki miningi durdurucam ama çalıştığı zamanlar ekran kartım çok yorulurmu oyun performansım etkilenirmi çok?


sistem parçalarım:

Ekran kartı: powercolor hd 7850 1gb

işlemci : i5 3330

ram : 8gb 1666mhz corsair ddr3

psu : hadron 400 watt

9 ay
Mining nedir? E.K ne yapıyorlar?

Mining nedir tam olarak internette bakıyorum iyi güzel anlatılıyor ama ne bu, benim ekran kartımın işlemcimin gücüne neden ihtiyacın var? Napıyorsun bununla biri aydınlatabilirmi?

geçen yıl
Silinebilir

silinebilir

geçen yıl
Raid0 lı bilgisayara harici olarak hdd takılırmı?

Raid0 lı bilgisayarım var ve harici olarak raid0 dışında hdd,ssd takılırmı raid'i bozarmı?

geçen yıl
Bilgisayarım "Memory Management" hatası veriyor.
Merhaba, bilgisayarımda bir süredir (1 haftadır cyberpunk oynamaya başladığımdan beri) bir hata alıyorum arada bir hata "memory management" çözümünü bilen varmı? İnternette bakındığımda Windows bellek tanılama yapılmalı diyordu ama onunla ilgili değil yaptım ve geçmedi,bios pili veya ramlerle ilgili olduğu öğrendim daha sonradan. Önceden bu hatayı almış ve düzeltmiş veya bilen birileri yardımcı olabilirmi?
geçen yıl
Bilgisayarım "memory management" hatası veriyor.

Merhaba, bilgisayarımda bir süredir (1 haftadır cyberpunk oynamaya başladığımdan beri) bir hata alıyorum arada bir hata "memory management" çözümünü bilen varmı? İnternette bakındığımda Windows bellek tanılama yapılmalı diyordu ama onunla ilgili değil yaptım ve geçmedi,bios pili veya ramlerle ilgili olduğu öğrendim daha sonradan. Önceden bu hatayı almış ve düzeltmiş veya bilen birileri yardımcı olarbilirmi?

geçen yıl
Ssd lere raid atılıyormu?
Merhaba, benim bilgisayarımda 4 tane harddisk 1tane gibi çalışıyor 4 tanesi sıra ile 1-2- 3-4 4birim yazacağı zama böyle yazıyor yanlış hatırlamıyorsam raid0 idi soruma geleyim sorum ssd yede raid0 yapabilirmiyim çünkü Windows benim 128 ssd imi full kullanıyor ve dahada yer lazım 256 şuan almayacağım bir tane daha 128 alsam ikisini raid yapabilirmiyim tek ssd gibi çalıştırabilirmiyim hızlanmasına gerek yok ikisi tek olarak görsün bilgisayar bana yeter
geçen yıl
Bilgisayarım hata veriyor.

Ekran kartım powercolor radeon hd 7850 1gb herşey çok güzel beklentimin üstünde bir performansı vardı bilgisayarımın ama bir gün kendisi otomatikmen kapandı ve o günden sonra ağır oyunlarda (rust gibi) hata vermeye başladı hata şu Default Radeon WattMan settings have been restored due to an unexpected system failure bu hatayı nasıl çözebilirim güç kaynağı hatasımı yetersiz mi güç kaynağı yeni güç kaynağımı alayım yoksa başka birşeyden mi bu hata daha önce yaşamamış olan var mı varsa nasıl çözdü?


Teşekkürler.

geçen yıl
1850 tl ye kadar bir sistem toplayacağım tavsiyeleriniz nedir?

1850 TL' ye kadar 2.el güzel bir pc toplayacağım ne parçalar kullanayım (harddisk,kasa var) monitör dahil bir sistem olmalı.


-Amd,intel farketmez.

-Bilgisayar oyun bilgisayarı olacak.

-Minimum 8gb ram olmalı.

-Önü açık geliştirebilecek birşey olmalı.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.