Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
F

Er
21 Haziran 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
59 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
11 ay
Mühendislik 1.sınıf Okurken YKS Çalışma
Bu sene 1.sınıfta Mat Fizik ve Kimya göreceğim. Geriye biyoloji çalışmak ve tyt kalıyor. Bir yandan yüksek ortalama istediğim için zor olabilir biliyorum bunu. Yapan var mıdır acaba bunu merak ettim. Yardımcı olabilecek varsa memnun olurum.
F
12 ay
Makinacılar yardım
Selamlar herkese. Bu sene hazırlığı bitirdim sonraki dönem makine mühendisliğine geçiyorum. Şu an 2,5 ay gibi bir boş zamanım var. Sizce bu süre nasıl değerlendirilmeli? Hatırlamak amaçlı mat-fizik mi çalışayım, çizim programlarına giriş mi yapayım, yazılım mi öğreneyim. Bu konuda fikirlerinizi bekliyorum
F
geçen yıl
Diş Hekimliği Yurtdışı İmkanlari
Diş hekimi olarak yurtdışına çıkmak zor mudur, hangi özelliklere sahip olmak yurtdışına çıkmaya yardımcı olur? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardım ederlerse çok minnettar olurum.
F
2 yıl
Kafalar Karışık
Bu sene Hacettepe Makinaya yerleştim. Hazırlıktayım. Ama hala kararsızlığı atlatamadım. Bir gün dişe geçiş yapayım diyorum bir gün odtü kimya müh bir gün gazi ee bir gün de diyorum burada kal. Çok kötü bir durum ve bunun sebebi büyük ihtimalle her meslekte kendime uygun olan ve olmayan şeylerin olması. Yorumlarınızı bekliyorum.
F
2 yıl
Makine mühendisi olanlar veya olacaklar içeri
Arkadaşlar hazırlık sınıfı öğrencisiyim. Bu sene çizim programı öğrenmek sizce ne kadar mantıklıdır? Yazılım öğrenmek istedim fakat çok karışık geldi bana. Yorumlarınıza açığım.
F
2 yıl
Odtü,İtü vs. dışındaki mühendislikler
Forumda genel olarak gördüğüm bir yorum var. Odtü itü vs değilsen fark etmez. Ben Hacettepede okuyacağım. Bu yoruma göre herhangi bir üniversite ile aynı statüdeyim. Bana saçma geldi bu yüzden görüşlerinizi bekliyorum.
Sadece üniversite değil kendini geliştirmekle alakalı diyebilirsiniz onun için de şunu diyeyim. Bence mühendis olmak isteyen her kişi kendini geliştirir.
F
2 yıl
Not ortalaması ile yatay geçiş
Not ortalaması ile maksimum ne kadar öne girilebilir? Benim 25k idi mesela ne kadar ileriye çekebilirim?
F
2 yıl
ODTÜ Toplulukları
Bu topluluklara başka üniversitelerden katılmamız mümkün müdür? Kuzenim katılıyormuş galiba da internette kesin bir bilgiye ulaşamadım.
F
2 yıl
Makine mühendisliği ile ilgili aklıma takılan bir soru
Torna freze cnc gibi şeyler okurken detaylı mı öğreniliyor? Benim bunların ne işe yaradığı hakkında bile bir fikrim yok ne kadar önemlidir bu meslek için ?
F
2 yıl
ODTÜ Metalurji Malzeme Yazanlar
Hangi sıralama ile yazdınız ve geleceğini düşünüyor musunuz ? 25723 benim sıralamam belki o aralıkta bilgisayar yazan çoksa gelebilir ama neredeyse hiç umudum yok.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.