Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
30 Mayıs 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
57 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 ay
Silinsin Lütfen.

Silinsin lütfen

4 ay
Kilit.

...

5 ay
CS GO kasa yatırım ?

Merhabalar. Son 4-5 gündür Ufuk kasası alıp satıyordum 10 ar tane 0.30 dan alıp 0.32 den satıyordum, elimde ise 100 tane yatırım için aldığım vardı. Bugün elimdeki 100 kasayı 0.32 fiyatından sattım. Ve şuan 200 adet sipariş verdim. 1-2 yerde Ufuk kasası yükseliceğini duydum. Bir arkadaşım ise 15K sipariş verdi ama envarterinde 15K var zaten. Sizlerin düşünceleri nelerdir bu konuda?


Sabahtan beride satış rakamları gittikce azalıyor. Akşam 8 de 6K olan 0.37 den şuan 4430 var inceleyebilirsiniz..

geçen yıl
E-Racing League [F1 2019] Steam
Merhabalar. Profosyonel olmayan, olabildiğince neşeli az ciddi lig ?
2 yıl
Formula-1 Şampiyona etkinlik.
Merhabalar. Formula oyunu severler için düzenlemiş olduğumuz oyun etkinliğimiz var. LİG gibi düşünmeyin. Profosyonel anlamdada değil. Keyif almak ve oyunun tadını çıkarmak amacı ile. Tabiki belirli kurallar var yarış içerisinde. Bekirki gün ve saatlerde yarışmak için.. Yarışmak isteyen arkadaşlarımızla tanışmak ve yarışmak isteriz.
Not: Kasapları kabul etmiyoruz ve aramızdan ayırıyoruz.
Göz atmak isterseniz steam grubumuzda tüm bilgiler kurallardan yarış günlerine youtube kanalından diskord'a kadar tüm bilgiler mevcut.


grubumuz için:https://steamcommunity.com/groups/F1TOE
2 yıl
Formula-1 Oyun etkinlikleri
Merhabalar. Formula oyunu severler için düzenlemiş olduğumuz oyun etkinliğimiz var. LİG gibi düşünmeyin. Profosyonel anlamdada değil. Keyif almak ve oyunun tadını çıkarmak amacı ile. Tabiki belirli kurallar var yarış içerisinde. Yarışmak isteyen arkadaşlarımızla tanışmak ve yarışmak isteriz.
Not: Kasapları kabul etmiyoruz ve aramızdan ayırıyoruz.
Göz atmak isterseniz steam grubumuzda tüm bilgiler kurallardan yarış günlerine youtube kanalından diskord'a kadar tüm bilgiler mevcut.


grubumuz için:https://steamcommunity.com/groups/F1TOE
2 yıl
Formula-1 2019 İstek (Destek)
Merhabalar. Formula-1 serisine ne kadar talep yok denilse dee sunucular Türk oyunculardan geçilmiyor. F-2018 için Dil dosyalarına ulaşılamıyor diyen çeviri gruplarıda var ama dil dosyaları açık.. Yapamıyoruz denilmiyorda talep yok deniyor. Eskisi gibi takım seç bin arabaya sür değil artık. Hikaye (kariyer) modu var. Umarım çevrilir. Kendi şahsıma maddi destek vereceğimi bildirmek isterim. 10-20 tl gibi cüzi bir miktar değil. Oyun değerinde bir destek vereceğimi belirtmek isterim. Umarım bir oyun daha Türkçe olur..
2 yıl
Formula 1 2018 Online
Merhabalar. Formula serisinde birçok oyuncu olmasına rağmen etkin şekilde Türk oyuncular yok. Bazı siteler online şampiyona yapsalarda sanki gerçek hayatta pilot seçimi gibi şartları var. Haftanın belirli günleri toplanılıp oynayan grub yada toplanılıp Türk lerle sadece oynamak istiyorum? :)
2 yıl
X PLANE 11 Türkçe Yama İstek !
Merhabalar. X Plane 11 gibi uçak simülator oyunlarında neden Türkçe yama yok ? :( Ve biri bu yamayı çevirmeyi falan düşünüyormu çalışması varmı Bilgisi olan varmı ? :)
2 yıl
Formula-1 2018
Merhabalar öncelikle. Formula-1 serilerine aslında ilgi oldukça yüksek. ama neden ise Türkçe çevirileri çok az. Formula-1 2018 için birkaç çeviri grubu dil dosyalarını açamadığını - talep olmadığını vs.. gibi cevaplar aldım. Bir çeviri gurubu ise dil dosyalarına ulaşalabildiğini ancak şuan için zaman yeterli zaman ekip olmadığı için çok uzun sürececeğini belirtti. Kendi adıma tüm çevirmen arkadaşlara çeviriye destek olabilmek için oyunu hediye etmek istediğimi söylememe rağmen destek yardım diye neredeyse yalvaran bazı gruplar ki 4 paylaşımlarının 3ü destek için oluyor, neyse bu teklifime sıcak bakmadılar bile. Kendi imkanlarımla destek olmaya çalışırım. çeviri konusunda fazla ingilizcem olmadığı için yardımcı olamasamda test aşamasında görev alabilirim. Sizlerden ricam konu altına destek olabilicek arkadaşlar yorum yazarsa umarım ki konu birilerinin dikkati çekicek seviyeye ulaşır. Türkçe yama isteyen arkadaşlarda illaki çoktur. Şimdiden teşekkür ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.