Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
G

Çavuş
28 Mayıs 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
42 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
G
3 yıl
Su içtikçe susuyorum
Merhaba su içtikçe susuyorum az önce 2 sürahi ondan öncede 1 sürahi diktim kafaya,küçüklükten böbrek ile sorunum varmış nasıl daha az su içebilirim ?
G
3 yıl
Anadilinde Türkiye'de satılmayan kitao
Merhaba metro adlı kitabı bir çoğumuz biliyoruzdur,ilk aldığınızda açıp okumaya başladığınız Türkçe'ye çevrilmiş olan kitabı anadilinde okumak istiyorum ama bunun için ya yurtdışından tanıdığımın alıp getirmesi gerekiyor yada benim almam gerekiyor.
Türkiye'de metro adlı kitabı rusça olarak bulabilir miyim ?
G
3 yıl
Bugüne kadar ki en iyi internet hızınız ne ?
G
3 yıl
Genel tekrar,ders tekrarı
Saat 00:00 da başlayıp sabah 8'e kadar ders çalışmayı planlıyorum her saat uplayacağım ders?proje vb hazırlayan kişilere kolay gelsin.
G
3 yıl
Parayı Korumak
Merhaba paramı korumak için ne alabilirim döviz olarak Euro iyi mi ?
G
3 yıl
Kas gelişmesi
Merhaba fitnessa gitmiştim biraz ama kaslar sanki yeni oluşuyor gibi geliyor nedeni nedir ? Fitnessa ilk başladığım da ki yeni baslayanlar 1-2 saat antrenman yapıyorlardı,ben ise 4-5 belki daha fazla saat antrenman yapıyordum eve bile gidemiyorum bazen bunun etkisi sonucunda mı böyle oldu ?
G
3 yıl
Duygularda baskı
Merhaba ben bir yakın vs öldüğünde etkilenmiyorum duygusal vb şeylerde de gram bir duygu yok ama öfke olunca yapabileceklerimin en iyisini yapıyorum yada başka bir şey yapıyorum bazen kontrol edemiyorum bu nasıl olabiliyor ? Neden bende diğe duyguları hissedemiyorum ?
G
3 yıl
Bedenim beni sattı...
Bedenim beni diğer bedenin rus mafyasına borcu olduğu için sattı bedenim bir alana girdi neresi bilmiyorum neyse bedeni açtılar ben ne oluyor modundayım,bedenim ilk defa işe yarayıp beni bağışlıyor zannettim ama değilmiş ben bu bedeni nasıl bulabilirim ?
G
3 yıl
Edebiyat ödevi,Hikaye yazma
Merhaba edebiyat öğretmenimiz bizden hikaye yazmanızı istedi bende ilk önce karakteri ve özelliklerini belirledim
Kendisi o gün içerisinde işe geç kalmış ve işe metro ile giderken yabancı birisinin sorduğu soru ile diyaloğa giriyor sonra ise yabancı ise endişeli şekilde yanlış zaman diye yakınıyor ben buradan paralel evren vb. bağlamaya calıyorum

Bu sizce mantıklı mı yoksa başka bir şey mi düşünmeliyim olay ve durum hikayesi farketmiyor.
G
3 yıl
Çok yalnızım
Merhaba aşırı yalnızım neredeyse hiç arkadaşım yok olsa da bana sadece saçma sorular soran tipler (ara sıra yardım ve para isteyen tipler) onlarla ilişkimi kesmeyi düşünüyorum nasıl arkadaş edinebilirim ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle