Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Er
23 Mayıs 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
97 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Budget Sigorta Problemi (lastik+jant hasar)
Öncelikle selamlar herkese. Konyada gezi amaçlı kardeşim ile birlikte araba kiraladık. 2 günün sonunda son gün teslime giderken kaldırıma çok yaklaştım ve jant lastik hasar gördü kullanılmaz hale geldi lastik. Jant ise baya tüm köşeleri iz oldu yani çelik Jant idi. Arabada en ufak bir çizik yok sadece ama sadece lastik jant olarak tek taraflı hasar kazası olarak kayıt alındı araç budget dan kiralandı. Her neyse teslim ettim 1 saat oldu şimdi beni aradılar arabayı servise verdik dediler. Hasar sigortam süper mini idi yani 2k liraya kadar karşılanıyor. Ama bilmediğim ince çakal detayı yeni öğrendim 2001 lira olursa komple bana tahsil ediliyor. 2000 onlar 1 lira benden değil. Bunu bugün telefonda öğrendim. Fiat egea 1.6 2019 model multijet araç lastik ve jant için bayi aradım işçilik felan maksimum 2 bin liralık bir fiyat çıkarırız dedi. Şimdi budget bilerek sınırı geçerse ben 2 bini 1 lira bile geçince bana tamamı tahsil edileceğini bilmediğim ödeme için şikayet etme hakkım doğuyor mu avukat veya tecrübeli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. Bir lastik ve çelik jans 2 bin lirayı geçebilir mi yazabilirseniz teşekkür ederim şimdiden.
Kardeşim ile 2 gün güzel güzel gezelim dedik kaderin sillesini yedik herşey güzel derken 2 bin maliyetli tatil 2 bin lira da kaza maliyeti ile biterse çok moralim bozulur unutulmaz birşey olur benşm için. Sigorta ne işe yarıyor 2 bini geçerse 2 bin ödeyin gerisi ben ödeyim inanılmaz saçmalık.
3 yıl
Starların Tercihi: Dj Tuğba
Son günlerde kadınların başarısı dikkat çekiyor. Bu haberimizde ev hanımlığından, djliğe kadar yükselen ve alanında profesyonel olan hatta organizatörlük dahi yapan Tuğba Daştan hakkında bilgiler vereceğiz.Tuğba Daştan, Kocaeli’nin Gebze ilçesinde yaşayan ve mutlu bir evlilik sürdüren bir ev hanımıydı. 3 çocuk annesi olan Tuğba Daştan ev hanımıyken djliğe merak saldı ve djliğe başladı. Daha sonra djlik alanında bayan eksikliğini fark etti ve professiyonel djlik eğitimi almaya karar verdi. Aldığı eğitimi başarıyla tamamladıktan sonra işinde başarılı, profesyonel bir dj oldu.
Sosyal sorumluluk projeleriyle gündeme gelen Tuğba Daştan, kadın dayanışmasını ve yardımlaşmasıı hedefleyerek bu tür projelere devam etmek ve kadınların destekleriyle bu projeleri daha iyi yerlere taşımak istediğini söyledi.

17 Ocak 2020 tarihinde Gebze’de gerçekleşecek ‘ Güçlü Kadınlar Projesi’ni 2 ay önce hayata geçirdi.
Aynı zamanda Güçlü Kadınlar Projesi, gazetelerin dikkatini çekerek Hürriyet ve Milliyet gibi türkiyenin en büyük gazetelerinde manşet oldu!

Dj Tuğba, Tuğba Organizasyon Safiye Soyman ve Faik Öztürk’ü ağırlayacak ve aynı sahneyi paylaşacak.
3 yıl
mediglobaltour
Nermin Duman önderliğinde dortmund merkezli Obezite Cerrahisi - Estetik Cerrahisi - Diş - Saç Ekim’i - Tüp Bebek ve Göz Tedavileri
ile geniş kapsamlı hizmet veren şirket.
mediglobaltour
3 yıl
Boran Duman - İstanbul Ağlıyor
3 yıl
4 Büyük Kitap 3'ü ücretsiz
Bilin bakalım hangisi ücretli? Tabii ki kuran.
Bana benden iq su yüksek olduğuna inanan biri açıklamasını yapabilir mi?
3 yıl
N11 Priceandme 10 TL Hediye Çeki Olayı Nedir?
bilen varmı arkadaşlar ? nasıl alıp satıyorlar fikir alışverişi yapalım istedim.
3 yıl
Papara'dan Sinema Ödemeleri %50 indirim!
4 yıl
ALTUN ÇAMAŞIR MAKİNESİ 200TL - EPTTAVM
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle