Geliştirici: Ubisoft Paris
Çıkış Tarihi: 4 Ekim 2019
OYUN BİLGİSİ

Gizemli dünyayı, farklı yetenekleri, yeni hizipleri ve Ghost Recon Breakpoint'i oynamanın birçok yolunu keşfedin.

DÜNYA VE HİKAYE

Güney Pasifik'te bir yerlerde, yemyeşil yağmur ormanlarından karlı zirvelere kadar uzanan çok çeşitli biyomlardan oluşan geniş bir toprak olan Auroa Takımadaları yer almaktadır. Şimdi, esrarengiz bir teknoloji devi olan Skell Technology'nin evi. Otonom uçağı için uzaktan test alanlarına ilk başta ilgi duyan Silicon Valley şirketi, sonunda Auroa'yı, sürdürülebilir eko-şehirlerin ve robotik araştırmaların yüksek teknolojili, yüksek güvenlikli bir ütopyası olan “Dünya 2.0” a çevirdi.

KUSURSUZ AÇIK DÜNYA CO-OP

Çorak çöllerden ve dramatik fiyortlardan fütürist şehirlere ve kutup zirvelerine kadar çeşitli ve gizemli bir açık dünyayı keşfedin. 11 eşsiz biyom ve Skell Technologies'in evi olan bu uzak Takımada, daha önce hiç olmadığı gibi Ghosts'a meydan okuyacak. Düşmanlardan kaçmak ya da bir araca atlamak ve hava, kara ve deniz yoluyla savaşmak için bir orman gölgesinde kaybolurken çevreyi kendi yararına kullan. Kusursuz bir işbirliği deneyimi, takım arkadaşlarınızın herhangi bir zamanda içeri ve dışarı atlayabileceği anlamına gelir.

SİLAH ARKADAŞLARINLA HAYDUTLARA KARŞI SAVAŞ

En ölümcül düşmanınızla yüzleşin, ülkelerine ihanet eden eski Ghostlar, Kurtlar. Karizmatik Albay Cole D. Walker(Jon Bernthal) liderliğinde, bilinmeyen bir amaç için Auroa'nın kontrolünü ele geçirdiler. Artık Auroa’nın güçlü dron teknolojisinin kontrolünde Kurtlar ve müttefikleri sizi Auroa'nın karşısında acımasızca avlayacaktır.

OYUN DETAYLARI

ASKERİ YAŞAM

Hayatı, kariyerinizin en zorlu görevinde düşman hatlarının ardında savaşırken, seçkin bir ABD Özel Harekatı askeri olan Ghost olarak deneyimleyin.

YARALANMA SİSTEMİ
Artık karakteriniz zarar gördüğünde yaralanabilir. Bu yaralanmalar sizi yavaşlatacak ve Ghost'unuzu en üst düzey savaş koşullarına geri döndürmek için ek zaman ve kaynak gerektiren savaş etkinliğini azaltacaktır.

ARAZİ VE DAYANIKLILIK
Auroa dünyası Ghost'unuzu sınırlarına zorlayacak. Dik yokuşlar kayma ve düşme, sürtünen su veya kar sizi yavaşlatır. Dayanıklılığınızı doğru şekilde yönetmek, hayatta kalmak ve tekrar savaşmak için çok önemli olacaktır.

KONAKLAMA
Bivouac düşman hattının arkasında hapsolmuş, siz ve diğer Ghost'ların dinlenip bir sonraki göreve hazırlanacağı geçici bir kamp. Silahlarınızı temizleyin, sınıfları değiştirin, eşyaları değiştirin, donanımları yükseltin ve daha pek çok şey yapın. Ardından dışarı çıkmadan önce istediğiniz günü ve hava durumunu seçin.

DOST TAŞIMA
Kimseyi arkada bırakma. Bir müttefik düştüğünde ve yardıma ihtiyaç duyduğunda, çatışmanın ortasında tıbbi yardım vermek yerine, hızlı bir şekilde omzunuza alabilir ve tekrar ayağa kaldırmak için güvenli bir yere geçebilirsiniz.

GİZLİLİK
Düşmanlarınıza merhamet etmeden avlanırken sızmak veya kaçmak için tüm eğitim ve becerilerinizi kullanın.

PRONE BLENDING
Bir Ghost olarak çevrenizde kaybolup sizi düşmanlarınıza neredeyse görünmez hale getirebilirsiniz. Pusu kurmak veya kaçmak uygun olmadığında tespit edilmekten kaçınmak için bu özelliği kullanın.

GELİŞMİŞ DÜŞMAN YAPAY ZEKASI
Kurtlar ve müttefikleri deneyimli elit askerlerdir ve tespit edilirlersee sizi avlamak için kendi aralarında iletişim kuracaklar. Çok çeşitli yapay zeka modelleri ve davranışlarıyla, iki karşılaşma aynı olmaz.

ADAPTİF SİPER
Uyarlanabilir bir siper sistemi, Ghost'unuzun vücut pozisyonunu mevcut siperlerle otomatik olarak eşleştirir ve köşelere nişan almak gibi ileri düzey taktikleri uygular.

ÖZELLEŞTİRME
Kendi tarzınıza bakmak ve oynamak için benzersiz bir Ghost oluşturun. Hem fonksiyonel hem de kozmetik kişiselleştirme için binlerce seçeneğe sahip çoklu sınıflar ve derin sistemler ile hiçbir Ghost aynı şekilde görünüp oynamayacaktır. Silahlar, teçhizatlar ve ekipmanlar, Auroa'da bulacağınız ürün ve kaynaklar kullanılarak üretilebilir, özelleştirilebilir ve yükseltilebilir.

OYUN MODLARI VE İLERLEME

TAM ÖZELLİKLİ OYUN

Auroa dünyası, Ghost Recon’un işbirliğine girmeden önce sınıfının en iyisi olan kesintisiz atlama ile yalnız veya yanındaki arkadaşlarla keşfedilebilir. Takım arkadaşlarının size ne zaman katılabileceği konusunda hiçbir kısıtlama yoktur ve tüm ilerlemeler kadroda korunur.

Açık hikayenin sunduğu çok çeşitli yan aktiviteleri tamamlamak için ana hikayedeki Kurtları ele geçirin veya Auroa'yı birlikte keşfedin.

Ghost Recon Breakpoint ayrıca, takımınızın kısa yüksek aksiyonlu oyun modlarında yeteneklerini diğer Ghost'lara karşı test edebilecekleri rekabetçi PvP çok oyunculu özelliğine sahip olacak.

ORTAK İLERLEME
Ghost Recon Breakpoint'te benzersiz Ghost'unuz tüm oyun modları ve aktivitelerdeki kalıcı karakteriniz olacak. Solo, co-op veya çok oyunculu oyunlarda oynuyorsanız ya da kazandığınız her şey karakterinizin gelişimine katkıda bulunacaktır. Tüm işlevsel ve kozmetik kişiselleştirme, oyununuzu oynamanıza izin veriyor.

RAID, VE ÇIKIŞ SONRASI
Birinci gün Ghost Recon: Breakpoint için sadece başlangıçtır. Her dört ayda bir yeni hikaye içeriği, özel etkinlikler, silahlar, donanımlar, zorlu oyun modları, görevler ve ilk kez Ghost Recon franchise - Raids'de dahil olmak üzere oyuna sezonluk yeni içerikler eklenecek.