Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
15 Nisan 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
379 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 ay
CEM UZAN
BabalaTv de konuşan cem uzanın konuşmasının bir kısmını dinledim,izledim diğer siyasiler gibi saçma salak yorumlar yerine herşeyi net şekilde belli edip sebepleri sonuçları gösteren konuşma biçimi 2023 de oyum bu adama konuşmanın linkini aşağıya bırakıyorum izledikçe önemli gördüğüm şeyleri dakika belirterek konuyu güncelleyeceğim. Sizin Cem uzan hakkında görüşleriniz nelerdir ?
https://www.youtube.com/watch?v=kdTYTU_bBWU&feature=youtu.be
4 ay
Air pods tarzı kulaklık önerisi
Uzun zamandır QTC T7 kullanıyordum aslında memnunum fakat şuna da bir bak dediğiniz model varmıdır ? (Slikonlu olmayacak).
4 ay
Bisiklet almayı düşünüyorum
Millet şehirde sürmek için İstanbul yollarını biliyorsunuzdur büyük ihtimal sırf yollar yüzünden yarış bisikleti dediğimiz çok ince tekerli bisikletten vaz geçtim ama hem tek teker yapabileyim hem çok ağır olmasın yokuşlu yollarda beni çok yormasın hemde sürüşü keyifli olsun diyebileceğim bir bisiklet arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
5 ay
Sakarya SASKİ elektirik kesintisi
Şaka gibi olay toplanın anlatıyorum.
Su saatini onaylatmaya geldim elektirikleri kesildi koskoca devlet dairesinde bütün milletin işi yarım kaldı elektirik kesildi olabilir ama burası bir devlet dairesi işlerin çalışma saatleri içerisinde durmaması gerekiyor koskoca devlet 1 tane jeneratör verememiş galiba hepimiz oturduk elektriğin gelmesini bekliyoruz.
Verdiğimiz bu yüksek vergileri sorgulayıp duruyorum...
5 ay
Yurtlar 18-25 yaş grubuna ücretsiz konaklama imkanı!
Kabine Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Okulların tatil olmasıyla birlikte gençlerimizin yaz aylarını verimli şekilde değerlendirmelerine katkı sunacağımıza inandığım iki projeyi başlatıyoruz. '' dedi. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yurtlarda ücretsiz konaklama imkanına dair yaptığı açıklama...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası, ''Spor okulları 81 illerimizin tamamında açık olacaktır. Yüzme, tenis, eskrim, jimnastikten güreşe sporun her alanında faaliyet gösteren bu okullarımızdan evlatlarımız istifade etmiştir.'' ifadelerini kullandı.


Tüm çocuklarımızı, gençlerimizi spor okullarımıza davet ediyoruz. Yaz aylarında gönüllerince seyahat edebilmelerine imkan sağlayacak bir kolaylıkla ilgilidir diğer haberimiz. Yurtlarımız 15 Temmuz1 Eylül tarihleri arasında 18-25 yaş grubu arasındaki evlatlarımızın ücretsiz konaklama imkanlarına sahip olacaktır.
5 ay
Erdoğan'dan TBMM'ye çağrı:
Muhalefet tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın TBMM Başkanlığı’na sunduğu ek bütçeyle kendine yüzde 40,4 oranında zam istediği ifade edilmişti.

Enflasyon farkı oranınca tüm Cumhurbaşkanlarının aynı oranda maaş artışının olduğu durumu muhalefet asılsız iddialarla gündemde tutmaya çalıştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'da bu iddialara kabine toplantısı sonrası sert cevap verdi.TBMM'ye çağrıda bulunuyorum

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisinin böyle bir isteği olmadığını belirterek, "Buradan TBMM'ye bir çağrıda bulunmak istiyorum. Ek bütçenin genel kurulda görüşmeleri sırasında Cumhurbaşkanı ödeneği ile ilgili maddenin kanun metninden çıkartılmasını talep ediyorum." dedi
6 ay
SÜLEYMAN SOYLU,Türkiye'nin son 11 yılda 210 bin yabancıya vatandaşlık verildiğini söyledi

Ayriyeten bu rakamın ise Almanya'da 1 milyon 250 bin olduğunu söyledi.  

6 ay
'DEZENFORMASYON YASASI'

Teklifi Meclis'te: Halkı yanıltıcı bilgi verene 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası öngörülüyor muhtelemen 45 güne kadar hayata geçirilmiş olur.

Bildiğiniz gibi uzun zamandır Ülke gündemine yazmıyordum böyle şeylerden ötürü şimdi yasal hale geliyor kısacası hükümeti eleştirmek 1-3 yıl arası hapis cezası oldu  

bu konu hakkında ülke gündemi yazarlarına soruyorum neler hissediyorsunuz sayın Forumdaşlarım ?  

6 ay
LEGO® Brawls 4.5 TL

ABD on siparis fiyati 39,99$,

EU on siparis fiyati 39,99€.


6 ay
ULan Ne HaYaLLeRiMiz Vardı Be BaBa Hepsi AhiRetE kALdı
Mehmet Karadirekyoutube
Anlık Türkiye yaşayan gençler olur gibi #tiktok : mehmetraufx #fyp #mood #pain
https://www.youtube.com/watch?v=9Esu0wKEu6U&feature=youtu.be
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle