Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
08 Mart 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
38 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Statik Ip ile Port Açamama Sorunsalı
Merhaba arkadaşlar,Huwaei hg8245x6 modeme sahibim.Statik ip aldım.Portları açıyorum ancak port kontrol sitelerinde portlar kapalı gözüküyor.Müşteri hizmetlerini arıyorum.Portları açmışsınız açık gözüküyor diyorlar.Ancak test ettiğimde kapalı gözüküyor.Bununla ilgili yardımcı olabilir misiniz ?
geçen yıl
ASUS AC52U WAN İNTERNET KURULUMU
Merhaba arkadaşlar superonline fiber kullanıcısıyım.PPPOE kullanıcı adı ve şifremi biliyorum.Ancak asus modemde hızlı kurulumu dsl üzerinden yapmaya çalışıyor.Wan ayarlarından ethernet wan olarak seçip bilgileri girdiğimde de internete bağlanamıyorum.Bununla ilgili bilgisi olan yardımcı olabilecek biri var mı ?
geçen yıl
SOL Fiberde Vodafonedan 2.Hizmet
Sol fiber altyapımız var binada solün tahahütü bitene kadar 2.internet olarak sol altyapısından vodafone net alabilir miyim ? Ftth fiber ve fiber kutuda boş portlar mevcut.İkinci bir kablo çekerler mi ? Bir de superonline sisteme bizim binanın adresini yanlış girmiş arka sokaktaki başka bir sitenin adresi yazıyor faturada filanda.Bu sebeple vodafone sisteminde bizim bina sorgulatınca altyapı gözükmüyor bununla ilgilide bilgisi olan var mı ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle