Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
18 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
41 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
Bölüm denemesi mi Genel deneme mi?
Daha önce birkaç kez deneme çözdüm eksiklerimi gördüm. Fizik hariç fen konuları aralık sonunda bitecek. Mat1 de bitti. Geoya başladım. Bölüm denemesi daha mantıklı gibi geliyor. Daha sonrasında eksikleri kapatıp genel denemeyle devam diye düşünüyorum siz nasıl yapıyosunuz?
5 yıl
Pazar günü kendinize zaman ayırın.
5 yıl
Geometri kaç ayda biter?
Nejdet Kirpi'den geometri çalışmayı düşünüyorum. Sadece doğruda açıları biliyorum üçgenden başlayıp ne kadar sürede geometriyi bitiririm? Temelim yok yani bugüne kadar hiç geometri çalışmadım o şekilde düşünün. Mat1 bitti bu arada.
5 yıl
Ygs kolay deneme tavsiyesi
Arkadaşlar bölüm denemesi de olur. Genel deneme de olur. Mat fizik kimya biyoloji piyasadaki kolay sayılabilecek temeli çok az olanlara yönelik hangi deneme var. Okyanus 5li aldım ama yapamadım. Tavsiye verirseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar
5 yıl
Okyanus 5 'li deneme
Bu denemeyi aldım ama mat beni biraz zorladı. Çok boşum var. Açıkçası zor geldi bu deneme. Sizce nasıl okyanus?
6 yıl
Muhabbet kuşum kafesten çıkmıyor
Alalı nerdeyse 8 ayı geçti. Parmağıma kafesin içindeyken geliyo sadece. Birkaç kelime öğrettim onları söylüyo ıslık çalmayıda öğrendi. Bazen çok ürkek hareketleri var. Kafesin kapağını açıyorum kapıya geliyo ama dışarıyı izliyo bi türlü çıkmıyo. Sonrada geri dönüyo içerde topla oynamaya başlıyo. Ortama mı alışmadı anlamadım. Kafesinde ayna da yok.

Not: Dışarıya çok nadir çıktığı anlarda da perdeye konuyo bidaha inmiyo ordan.
6 yıl
Konu tekrarı
Arkadaşlar siz bu matematik dersinin tekrarını nasıl yapıyosunuz. Mat1 in 20 tane konusu var. son konulardayım çok az kaldı bitmesine ama geçmişe dönük çok iyi öğrendiğim konuyu bile tekrarı aksattığım için unutmaya başladım. 20 konu birden aynı anda tekrar da edilmez. bu işin içinden nasıl çıkıyosunuz bi söyleyin
6 yıl
HP 1015 Kartuş yazdırmıyor.
Hp 1015 yazıcım var. Kartuşun mürekkebini dolum yapıp kullanıyodum ama. Bir süre önce dolum yapıldığını cihaz algıladı. Kartuşun miktarını gösteren çizgi sıfıra inmiş şuan. Yine dolum yapsam da mürekkebi sıfır gösterecek biliyorum. Kartuş resetleniyor mu ne yapmam lazım bu makinede?
6 yıl
Üst kattan gelen su sızıntısı
5 katlı binada 4. katta oturuyoruz. 1 haftadır üst kattan sızıntı var. son 2 gündür alt katımızdaki komşuya da su gidiyormuş. Yaptırmalarını söyledik ama işi yokuşa sürerlerse belediyeden sularını kestirme gibi bir şansımız varmı ?
6 yıl
Ygs konuları bittikten sonra test çözmek
Ygs konularını kasım sonunda bitirmeyi planlıyorum. Aralık ayı boyunca 1 ay eksik konuları kapatsam. Ocak1 de Lys ye başlasam nasıl olur? Uygulayan varmı hiç böyle birşeyi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle